Imam nujda ot syvet!

  • 3 337
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Zdraveite!Kazaha mi che vie pomagate na vsichki,bez izkliuchenie i tochno za tova se obrystham kym vas!Az sym izpadnal v bezizhodica i ne moga da se spravqm,opitvam vsichko,no ne stava, a i zaradi men stradat liubimite mi hora.Ne iskam tova da prodyljava i sym gotov na vsivhko!
Edin priqtel mi dade ideqta,che nqkoi hora imat nujda ot neshto i imat vyzmojnost da mi se otplatqt,a az imam neshto ot koeto moga se lisha.poveshe za tova nqma da govorq,zashtoto tuk vyprosa stava dosta moralen i malko prestypva ramkite na zakona.no ne e li egoizym da lishish deteto si ot bydeshte,ot dobro detstvo,samo za tova che ti si bil bezrasyden i si sgrashil.nima e po-dobre da go lishish ot roditelite mu i da go dadesh na nqkoi napylno nepoznat,makar  da znaesh che toi shte go otgleda kato svoe sobstveno.no nqma da e syshtoto,znam go zashtoto znaq kak se chuvstvat decata kogato razberat che roditelite mu sa go izostavili!
moga da pisha do bezkrai,no nqma smisyl,prosto iskam da mi pomognete da otkriq tezi hora ili da mi dadete nomera na nqkoi koito da moje da mi pomogne!pishete mi na lichni!
Blagodarq vi!

# 1
izvinqvam se,ne si dadoh mail-a    help_me_now@mail.bg!
otnovo vi blagodarq,vsichki syveti sa mi nujni,vsqko mnenie e vajno!

# 2
  • Мнения: 4 965
Да не искаш да си продаваш детето?
Адски объркано и неясно е написано, а и това да дадеш нещо твое срещу отплатаи извън закона + приказките за изоставени деца и напълно непознати хора, които могат да ги вземат...

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 11:58 от azaf

# 3
  • Мнения: 2 471
Детето си ли искаш да продадеш на някого???????????  Ако е така, не е това мястото да търсиш такава "помощ". Що за човек си?

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 12:18 от Dencho

# 4
  • Мнения: 710
В същност аз не разбрах от каква помощ имате нужда. newsm78

# 5
  • Мнения: 620
Можете да се обърнете към отдел за закрила на детето към Дирекция социално подпомагане там където живеете. Там законово ще ви помогнат, ако нямате финансова възможност да се грижите може да получите помощ. Там ще ви разяснат най-добре.

# 6
ne,nqmam nikakvo namerenie da prodavam deteto si!!shte se borq sys zybi nokti da go otgledame!
tova koeto iskam e da dam neshto svoe,ot sebe si,da go darq na nujdaesht se,no imam nujda ot pari!sega razbirate li kakvo iskam da napravq!ne iskam da se razdelq s deteto si!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз поне мисля, че разбрах. Но толкова ли няма друг начин? Опита ли всички възможности, преди да решиш да дадеш "нещо свое". Защото после няма да можеш да си го върнеш...

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Едва ли ще решиш дългосрочно проблема. А и след като "дадеш нещо от себе си" ще е нужно време за да се възстановяваш и няма да можеш да се грижиш пълноценно за детето си. Това не е решение. Дай повече информация за състоянието си, както и за възможностите, които си пробвал/а. Ако искаш на ЛС. Peace
А определено това е място,на което можеш да получиш помощ, стига наистина да си искрен/а и да правиш всичко възможно, за да променяш нещата!

# 9
  • Мнения: 2 471
Мислиш ли, че ще си пълноценен за детето си, след като направиш тази крачка? Има много добри хора, които могат да помогнат. Може да се намери хубава работа и помощ под всякаква форма. Хубаво би било да има малко инфо за твоя случай, за да знаем до колко можем да сме полезни. Аз лично мисля, че това за което говориш не е решение.

# 10
  • Мнения: 4 138
божичко, колко ли отчаян трябва да е един човек, за да предлага органите си за продан. Confused
това не мисля, че е начина. предполагам става дума са бъбрек. с един човек пак може да живее.
не мисля, че това е начина. по добре кажи от какво има нужда детето. ако сте нуждаещо се семейство, ще ви се помогне. просто разкажи историята си и толкова.

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
По-добре потърси алтернативи начини. Винаги има шанс.

Продажбата на органи отдавна се регулира от мафията. Дори и да успееш да намериш някой, който да иска да купи нещо твое, при теб ще стигне мнооого малка част от парите, и то ако въобще стигне. Да не говорим, че от момента в който ти вземат "нещото", не им пука за теб. Здрав, болен, проблема си е твой.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 356
На лични не може да ти се пише ако не си регистриран. Но и аз те съветвам, не прави отчаяни действия, за които по късно ще съжаляваш. И аз като матакосмата бих ти казала - по добре се представи, разкажи за проблема си и от какво има нужда детето ти. Тук ще се опитат да ти помогнат, но не по незаконни начини или каквото имаш предвид, защото не разбрах съвсем.
Успех

# 13
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета. Защо ми се струва, че става тенденция някой в пълна безизходица/ или поне така е написал/ да пише тук и ние да трябва да го убеждаваме в нещо, в което и той самия не знае дали е вярно или не. Не знам - може да съм прекалено мнителна, но ми се струва, че трябва да  се отсяват хората търсещи помощ и съвет.

# 14
  • Мнения: 3 376
Защото хората когато са в пълна безизходица и напълно отчаяни не могат да преценяват трезво и да мислят адекватно.Защото понякога човек просто има нужда от няколко добри думи  и малко надежда,за да види светлинката.
Нека не сме толкова мнителни първо!За отсяването-има време за всичко...
Дали е помощ или съвет-всъщност каква е разликата?Важното е да се помогне.

# 15
  • Мнения: 2 577
EASpirit, не ме разбирай погрешно. Следя отдавна всички теми, свързани с молби за помощ. Знам, че съм мнителна, но и прекаленото доверия е по-лошо. Много често хора, които са писали с молби да помогнем като им разгледам профила и други теми, в които пишат, се оказва, че нещата не са такива каквито са.
Този човек конкретно ми се струва, че по заобиколен начин иска материална помощ оттук - не съвет.
Съжалявам, може да съм крайна, но така мисля и не искам никого да засегна. Просто се възхищавам на всички , които на доверие помагат от сърце и душа и самата мисъл, че има хора, които да злоупотребяват с тях ме влудява.
 Peace

# 16
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Относно мнителността - винаги съм мислила,че когато решиш да помагаш- тя определено не е добър съветник. Винаги оставаш с чуството,че си прецакан  Sick Да, понякога се чувстваш зле, когато разбереш,че са се възползвали от добрината ти, но пък продължаваш въпреки това. Peace
Имах един фрапиращ случай- нося хранителен пакет на стойност 20 лв,включващ картофи,ориз,брашно и т.н. Жената,която ни посреща, за да покаже гостоприемство, изпраска на масата една огромна фруктиера с портокали и мандарини - имаше поне 3 кг плодове там. #Crazy Е, повярвайте,хич не се почувствах комфортно.Там нямаха нужда от моите хранителни продукти, с които едно наистина гладно семейство може да изкара поне 10 дни. Е, но това не ме спря.Просто там вече не ходя и това е....
 Този ,който иска помощ, злоупотребявайки с отзивчивостта на хората тук, няма да забогатее, нито пък ние ще обеднеем - финансово.
   Душевно - резултата е с обратен знак! Peace

# 17
  • Мнения: 2 577
Да,  права си, RAVIA Hug

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат
Zdraveite!Kazaha mi che vie pomagate na vsichki,bez izkliuchenie i tochno za tova se obrystham kym vas!Az sym izpadnal v bezizhodica i ne moga da se spravqm,opitvam vsichko,no ne stava, a i zaradi men stradat liubimite mi hora.Ne iskam tova da prodyljava i sym gotov na vsivhko!
Edin priqtel mi dade ideqta,che nqkoi hora imat nujda ot neshto i imat vyzmojnost da mi se otplatqt,a az imam neshto ot koeto moga se lisha.poveshe za tova nqma da govorq,zashtoto tuk vyprosa stava dosta moralen i malko prestypva ramkite na zakona.no ne e li egoizym da lishish deteto si ot bydeshte,ot dobro detstvo,samo za tova che ti si bil bezrasyden i si sgrashil.nima e po-dobre da go lishish ot roditelite mu i da go dadesh na nqkoi napylno nepoznat,makar da znaesh che toi shte go otgleda kato svoe sobstveno.no nqma da e syshtoto,znam go zashtoto znaq kak se chuvstvat decata kogato razberat che roditelite mu sa go izostavili!
moga da pisha do bezkrai,no nqma smisyl,prosto iskam da mi pomognete da otkriq tezi hora ili da mi dadete nomera na nqkoi koito da moje da mi pomogne!pishete mi na lichni!
Blagodarq vi!

1.Да помагаме и ти много добре знаеш това,защото и на теб помогнахме и все още някой помагат ако не се лъжа....Нали?

2.Не,не знаеш как се чувстват тези деца и идея си нямаш даже.

3.С какво точно искаш да ти помогнем?Не мислиш ли,че достатъчно ти се  помага до момента а?
Цитат
ne,nqmam nikakvo namerenie da prodavam deteto si!!shte se borq sys zybi nokti da go otgledame!
tova koeto iskam e da dam neshto svoe,ot sebe si,da go darq na nujdaesht se,no imam nujda ot pari!sega razbirate li kakvo iskam da napravq!ne iskam da se razdelq s deteto si!!!

1.То остава  и това да направиш и ще е върхът вече,но не забравяй,че е подсъдимо.

2.
Щом наистина не искаш,намери си що годе добре,платена работа и се дръж, като голям човек, и като баща.


П.П. Хайде да не се заблуждаваме,как уж някой съвсем случайно те е светнал,че във този форум има майки,които помагат и  да се правиш,че за пръв път пишеш тук.
Не е честно Дидо и ти го знаеш много добре това.

дъщерята на Мистрал Всички помагат за нуждите на детето.Той просто няма какво да разкаже,защото всички знаем историята му във съседната тема,пусната лично от мен.

Преди да ме нападнат всички,че съм мнителна и незнам си още какво,искам да каже,че за да пиша това и да съм 100 процента сигурна във всичко което пиша,значи имам доказателства.

Не може във другата тема,да пише,как всичко на пръв поглед е цветя и лрози и как всички са добре,а изведнъж тук да се появява като анонимен и да пише колко отчаян е.
От раздвоение на личността ли страдаш не ми е ясно.


Като за начало,ето ви една обява от един друг форум:

edin obyrkan mladej
17 .07.2007 19:37

Град: Ямбол
Телефон: 088973*
Адрес: gr.elhovo pobeda *
Вид помощ: Друга помощ   zdraveite,az sym na 20 godini i priqtelkata mi shte rajdasled mesec,a nqmam nikakvi prai i rabotq za edni mizerni 200 lv. iskam da prodam ediniqt si bybrek za 10 000 lv.


Реших,че след раждането на Виктор,си се кротнал и ти е дошъл акъла в главата.Днес прочитайки темата ме загложди любопитството дали писаното от анонимният и Дидо са един и същи човек.
Шестото ми чувство не ме подведе.

*Неписано правило в Интернет е това, че е силно нежелателно публикуването на лични данни - ЕГН, номер на лична или кредитна карта, точен адрес, както и лични телефонни номера без значение дали са свои или чужди
Изключение правят само публично достъпни адреси и телефони на лекари, клиники, магазини, институции и т.н.
Това ограничение се спазва и тук и постинги, съдържащи персонални данни (точен адрес, телефон) се редактират с оглед запазване сигурността на потребителите и предпазване от недобросъвестно ползване на личните им данни.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 13:47 от Дивиана

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз само ще напиша,4е каквото и да се знае е редно да се напише да го про4етът вси4ки Peace
Живе,каквото и да е ще помогнеш на вси4ки.Аз съм наясно с положението Peace

остава другите да си решът за себе си.

# 20
  • Мнения: 35
това е безобразие!!! #Cussing out може ли такова нещо!!! така да се спекулира с добрината и щедростта на хората. добре, че има по-бдителни, които да открият мошеничеството. аз съм от жалостивите и се доверявам лесно, но явно не трябва!

# 21
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 #Crazy Sick Все си мислиш,че си видял всичко,но човешката изобретателност май нямат граници и винаги можеш да бъдеш изненадан   #Cussing out

# 22
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
аз само ще напиша,4е каквото и да се знае е редно да се напише да го про4етът вси4ки Peace
Живе,каквото и да е ще помогнеш на вси4ки.Аз съм наясно с положението Peace

остава другите да си решът за себе си.
Ами Роси то май няма какво да се знае.Просто днес прочитайки,тази тема си спомних за прочетеното преди време съобщение на Дидо,което копирах по-горе......Малко нечестно и подло от моя страна признавам,но трябваше по някакъв начин да разбера дали съм права,писах на посоченият адрес и координатите,който анонимният господин е дал и данните му,които ми изпрати по пощата и тези на Дидо са едни и същи.
Какво повече да кажа.......Всичко е ясно.

# 23
  • Мнения: 2 577
Е, аз не съм знаела че този е поредния мошеник, но  пък следя всичко и в главата ми е цяла статистика и ми се струва, че вече доста хора спекулират с доверието и жалостивостта на хората тук. За това писах по-горе, защото определено ми се струва, че много хора взеха да злоупотребяват.  Да, нека сме благотворителни, но не на всяка цена.  Hug

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 14:55 от mama_iana

# 24
  • София
  • Мнения: 589
Това е върха на наглостта  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 25
  • Мнения: 4 195
Дидо.............нямам думи, отново...................
Ивка добре, че си ти  bouquet

# 26
Neka i az da kaja neshto.Daje i ne vidqh koga e publikuvano vsichko tova,no dnes Dido mi kaza,che predi vreme e pusnal tazi obqva i za vsichko,koeto prochetoh sega.Ne znaeh,no nqmam nikakvo namerenie da napadam Dido,naprotiv daje!!!Nikoi ot vas ne go poznava,ne znaete shto za chovek e!V tolkova truden moment na chovek mu idvat mnogo neshta na um i v povecheto sluchai pogreshni!I tova oznachava li,che sme zloupotrebili s dobrinata i pomoshtta vi?!!Izlugahme za tova,che sum bremenna i che sum rodila li ili puk iskahme neshto za sebe si?!!Za koi li put shte kaja,che bezkraino blagodarq na vsichki vas!Bez vas nqmashe da se spravim!Tova obache ne oznachava,che imate pravo da sudite priburzano i da obijdate choveka,koito obicham i koito s nishto ne vi e izmamil!!!   Az sushto nqmam dumi...No znaete li kakvo,ne mi puka,mislete kakvoto iskate,sudete me kolkoto si iskate!!!Blagodarq vi na vsichki!Ne iskam nqkoi ot vas da ostava s pogreshno vpechatlenie,ne sum neblagodarnica,daje predlagam da vurna vsichko,koeto ste ni izpratili,pazq si adresite i nqma da e problem.Ne mislq da vlizam poveche tuk!Tova,che sme bedni i ste ni pomognali ne oznachava,che moje da ni obijdate!!!    I pak blagodarq na vsichki vi,vupreki obidite!!! Ako nqkoi ima neshto da mi kaje moje da mi pishe na malka_egoistka@abv.bg    Vsichko nai-dobro vi pojelavam i da vi kaja,che nai-dobre e da ne pomagate na nikoi sled kato posle stavat takiva neshta!!!!!!!!!!

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Neka i az da kaja neshto.Daje i ne vidqh koga e publikuvano vsichko tova,no dnes Dido mi kaza,che predi vreme e pusnal tazi obqva i za vsichko,koeto prochetoh sega.Ne znaeh,no nqmam nikakvo namerenie da napadam Dido,naprotiv daje!!!Nikoi ot vas ne go poznava,ne znaete shto za chovek e!V tolkova truden moment na chovek mu idvat mnogo neshta na um i v povecheto sluchai pogreshni!I tova oznachava li,che sme zloupotrebili s dobrinata i pomoshtta vi?!!Izlugahme za tova,che sum bremenna i che sum rodila li ili puk iskahme neshto za sebe si?!!Za koi li put shte kaja,che bezkraino blagodarq na vsichki vas!Bez vas nqmashe da se spravim!Tova obache ne oznachava,che imate pravo da sudite priburzano i da obijdate choveka,koito obicham i koito s nishto ne vi e izmamil!!!   Az sushto nqmam dumi...No znaete li kakvo,ne mi puka,mislete kakvoto iskate,sudete me kolkoto si iskate!!!Blagodarq vi na vsichki!Ne iskam nqkoi ot vas da ostava s pogreshno vpechatlenie,ne sum neblagodarnica,daje predlagam da vurna vsichko,koeto ste ni izpratili,pazq si adresite i nqma da e problem.Ne mislq da vlizam poveche tuk!Tova,che sme bedni i ste ni pomognali ne oznachava,che moje da ni obijdate!!!    I pak blagodarq na vsichki vi,vupreki obidite!!! Ako nqkoi ima neshto da mi kaje moje da mi pishe na malka_egoistka@abv.bg    Vsichko nai-dobro vi pojelavam i da vi kaja,che nai-dobre e da ne pomagate na nikoi sled kato posle stavat takiva neshta!!!!!!!!!!
Ирина,тук не става въпрос за това какво е решил да продава Дидо и какво не.Друг беше мотивът.

Аз каквото имах да казвам съм го казала и съм го написала,не заради това,да ви оклеветя,а просто да внеса яснота,пред всички помгащи ви майки.
Нека те си преценят сами за себе си какво ще правят от тук насетне.
И какви са тези приказки за бедност и т.н.
Аз също съм била бедна,също съм си броила стотинките и съм плакала,че няма да ми стигнат за хляб,но съм ствала и продължавала напред.

Това е форум,където всеки изпаднал в нужда може да пише и ще му бъде помогнато.Само,че напоследък се появиха доста самозванци,които въобще нямат нужда от помощ,а искат такава,не визирам вас,говоря по принцип.

Аз бях до тук.Съвеста ми е чиста.Не съм лъгала никога за разлика от някои хора,които,явно страдат от раздвоение на личността.

# 28
  • Мнения: 4 138
милслех, че знам много за човешката наглост и безмислие, но явно се лъжа.
мислех, че няма повече какво да ме изненада, но пак съм се лъгала.
отврат, потрес, гунс.
ДИДО, изкушавам се да ти предложа 10000 и да ти отстраня собственоръчно бъбрека.
ИРИНА, а теб бих искала да вържа до операционната маса, за да гледаш. после да си купиш да речем хапчета за отслабване с тези пари.
Млади, здрави прави хора, мрънкащи и оплакващи се. един мъж, който освен да мисли за някаква далавера, явно няма сила да отиде  и да работи някъде здраво.
жена, която вместо да мисли за бъдещето на детето си, мисли как да си оправи фигурата след раждането. ОТВРАТ,.
каква ценностна система имате бе хора. цял живот ще сте бедни и ще останете лузери, в периферията на обществото. и вие сами сте си виновни.
 с този начин на мислене никога няма да се оправите. никога. но то си е за вас.
ИРИНА, на твое място аз бих се срамувала да дишам, та камо ли да пиша в защита на ДИДО. наглоста и на двама ви е безгранична. жалко за детето..........
не съм почитател на геноцида, но в такива моменти просто ми се иска да се въведе закон за генерална вазектомия на определен вид хора.
крайна съм, но това просто вече е гадост. няма измерения за него. познавам или не познавам някого, когато е измамник и безхарактерен го съдя. толкова.
хората гледат по 2 деца с едни майчински и се оправят с малко помощ. вие и с 1000 лева на месец няма да се оправите, защото нуждите ви ще нарастнат неимоверно. я плазмен телевизор ще ви трябва, я кола, я вила.
и не играйте на обидена гордост, защото това е качество, което и двамата не притежавате. на....рахте се, сега поне си мълчете.

и още нещо. дразня се от всички, които с лека ръка убеждават подобни хора да запазят детето си. не мислите за бъдещето на тези деца, момичета.
лично аз ще отида до елхово и ще се срещна с хора от които зависи да ви поставят под непрекъснато наблюдение заради детето.и ако се наложи, да ви го вземат. днеска продавате бъбрек, утре ще продадете нещо от него..........
нямам ви доверие, защото нямате срам. и съвест.
не правя празни заплахи, който оттук ме познава, знае че е така. непримирима съм ако има риск за детето. така че, гответе се.
или ще си седнете на задниците и ще ставате нормални хора. ежеседмичен отчет тук, намиране на работа и за двамата. или дупе да ви е яко. не се шегувам.


за всички, които не са наясно, ето темата за Ирина и Дидо. и за балъците, които лишават своите деца от нещо, за да помогнат на тези хора.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206740.0

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 21:22 от matakosmata

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
matakosmata, моите уважения за поста!

# 30
  • sofia
  • Мнения: 7 477
matakosmata, моите уважения за поста!

  bouquet
аз не бих се осмелила да напиша това,колкото и пъти да ми е идвало да го сторя.
А по конкретния слу4ай имам мое мнение,но не му е дошло времето още.Убедема съм оба4е ,4е ще го до4акам.

# 31
  • Мнения: 2 577
Аз се чудех как да го напиша, и все ми изглеждаше грубо, една жена се осмели да каже нещата такива, каквито са. Най-малкото - не е доблестно като искаш помощ да се криеш зад различни никове ooooh!
Има много работа в България, при това двама човека - не сама жена, се оплакват, че не могат да се оправят. Та един циганин взима като хамалин или носач по строежите по 20 лв надник на ден, та това ли момче не може да взима?
Не знам дали има модератори, които да четат, но такива теми трябва да се изтриват и да не съществуват.

Момичета, пак с моята мнителност, но си представете - колко сайтове има за майки, колко форуми и колко такива писма може да пусне това момче и колко хора могат да му се вържат...

# 32
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не знам дали има модератори, които да четат, но такива теми трябва да се изтриват и да не съществуват.

Има и днес за момент темата беше изтрита.Но след това върната,защото исках да разоблича Дидо,за да могат всички тук да преценят как да постъпват от тук насетне.
Ако темата беше изтрита нямаше да е от полза за никого.

# 33
  • Мнения: 4 138
темата не трябва да бъде изтрита, а закована.
за назидание
грешка ще е да се трие.
тук има много добри хора, много отзивчиви и много себеотрицателни. заради тях и обидата, която им беше нанесена от това семейство, се налага да се конфронтираме с действителността. заради други хора, които са също в нужда. за да не ставаме мнителни, а просто по-предпазливи.

# 34
  • София
  • Мнения: 589

Aбе това възможно ли е??????????? #CrazyМного ти отива името на abv. пощата
Аз няма какво да добавя,matakosmata шапка ти свалям.Точно и ясно казано    bouquet

Dido тук бъбреци не плащаме ,ако ни го подариш става.Тук е бгаготворителност.


Н.....ик пълен #2gunfire

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 22:43 от Бамби03

# 35
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Neka i az da kaja neshto.Daje i ne vidqh koga e publikuvano vsichko tova,no dnes Dido mi kaza,che predi vreme e pusnal tazi obqva i za vsichko,koeto prochetoh sega.Ne znaeh,no nqmam nikakvo namerenie da napadam Dido,naprotiv daje!!!
Като допълнени само искам да кажа,че форумът от които цитирах обявата на Дидо, от преди два месеца,та малко по долу от неговата обява, има Иринче и твое писание и то не едно а цели две.Сляп да си,ще видиш,че и приятелят ти е писал малко преди теб. Rolling Eyes
Така,че не се прави на ощипана мома,че не си знаела.
Още повече,че пазя писмата от Дидо до мен.Не останах с впечатление,че не си знаела а напротив.

Момичета,искам да се извиня публично на всички вас,които помагахте,затова,че ви подведох и гласувах доверие на Ирина и Дидо.
Чувствам се виновна,че аз бях инициаторът да им се помогне,а те така о...ха нещата.
Моля ви да ме извините.Следващият път,ще се доверявам на интуицията си и преди да правя каквото и да е,ще проверявам.

# 36
  • Мнения: 2 577
 Shocked нямам думи

ivka10    bouquet

matakosmata     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт