Памперси Huggies

  • 18 328
  • 83
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
От няколко дни срещам затруднения в намирането им. А на дупето на сина ми са единствените памперси, които не пропускат. Някой да знае нещо по въпроса???

# 1
  • Мнения: 724
В къщата на прасето последния път когато ходих ги имаше.

# 2
  • Мнения: 2 663
За съжаление няма и да ги намериш поне в близко време.Аз също ползвам само техните памперси  за дъщеря ми и все по-трудно ги намирам или ми ги носят от някъде.Фирмата, която притежава правата на  Huggies за България ги е продала и новите представители  все още не могат да се оправят с доставките и договорите.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 18:07 от konstans

# 3
  • Мнения: 3 457
За съжаление няма и да ги намериш поне в блиско време.Аз също ползвам само техните памперси  за дъщеря ми и все по-трудно ги намирам или ми ги носят от някъде.Фирмата, която притежава правата на  Huggies за България ги е продала и новите представители  все още не могат да се оправят с доставките и договорите.

Кой са двете фирми ии аз издирвам гащички,звънях на някакви тел. на фирми но няко са невалидни Cry

# 4
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
Ох... Дано да се оправят по-бързо, че с всички останали памперси е просто мъчение. Мерси много  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 970
Не знам кои са били старите, нито кои са новите  доставчици, но в4ера в квартала ме срещна един чичко, докато разхождах малката ,  и ме попита къде има  в квартала   детски магазини, 4е търсят къде да предложат памперси на Хъджис newsm78.Каза 4е е  представител на фирмата-вносител или нещо такова.Стана ми много странно ей така да си броди някакъв човек из кварталните ули4ки и да пита за дистрибуция на такъв известен и според мен сериозен продукт Thinking

# 7
  • Мнения: 3 457
Хъгис имат и фалшива серия-това го знам на  100%,мойте гащи ,които ползвам си имаха аналогични ,амлко по-евтини,които са 100% фалшиви -та наистина странно да си върви човек и да пита  newsm78Точно на тези
Цитат
Елгека Ферфелис или Фарфелис.
звънях ,но тел. не отговаря-дава че не съществува такъв номер Sad

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Днес около 15.30ч. бях в пигиса и имаше, мисля дори в момента зареждаха.

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 201
Аз днес купих (в Красна поляна) голям пакет 4ка на прИмоция с кърпички.

# 11
  • Мнения: X
колко струват на бройка ?

# 12
  • Мнения: 3 457
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата
дай ми моляте тел. на фирмата-не ме притеснява от къде ,но си искам гащите,аз и без това ще купя количество Peace

# 13
  • Мнения: 328
И аз ползам само тях и аз като трябваше да взема №4 и никаде нито в Стара Затора имаше нито в Пловдив и се принудих да взема №5 но ни пасна още по добре и сега тях вземам но вече видях че са ги пуснали на промоция около 27лв два пакета с кърпички но само за №4 имаше и доста се зачудих да ли да взема пак №4 но реших че заради една промоци да си мъча детето и затова пак взех №5 и беше без промоция. Cry
Макар че №5 е от 12 кг. а нние сме 8,500кг но нещо №4 много и стяга а хем ги залепям възможно най накрая. newsm78 #Crazy Hug

# 14
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата
дай ми моляте тел. на фирмата-не ме притеснява от къде ,но си искам гащите,аз и без това ще купя количество Peace
"ЕЛГЕКА ФЕРФЕЛИС БЪЛГАРИЯ" ООД - Тел: 02 489 44 08/09; Факс: 02 489 44 10
това е тел за Сф

Общи условия

Активация на акаунт