Идея за почивка-подарък

  • 2 427
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Фенерите е приятно място, но като стана дума за СПА: в началото на Боженци има нов хотел. Казва се Божена, на снимките изглежда добре, отвън също - виждала съм го от пътя  Grinning, нов е. Лични впечатления обаче нямам. Ето малко снимки: http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=762&ti … E5%ED%F6%E8%F2%E5

# 17
  • Мнения: 1 263
Момичета много Ви благодаря  bouquet  изпратих  по мейлите в офиса няколко предложения и да видим какво ще харесат.

# 18
  • Мнения: 794

Там е много приятно, ако има късмет и пребивава там на някой национален празник (или някой го е поръчал) ще гледа "Звук и Светлина" - неповторимо е ... от  ресторанта  Wink

# 19
  • Мнения: 13 512
Kaжи на кой се спряхте

# 20
  • Мнения: 1 263
Подаръка му хареса, с колегите избрахме Вила Творческа в Арбанаси  http://arbanassi-hotel.com/ като се върне ще пиша да ли му е харесало. Според мен идеята му допадна и доста се изненада, досега сигурно е получил картини, дърворезби и др. за една галерия.

# 21
  • Мнения: 13 512
Е, браво...
Да ви е жив  здрав и да се грижи за вас,както вие за него Wink

# 22
  • Мнения: 1 950
Идеята за подаръка е супер Peace, дано обаче той остане доволен от Вила Творческа, защото ние не останахме Sad.
Ако не е стаята с джакузито, която е отделно от другите стаи, останалите са пълна скръб. Да не говорим, че когато готвят миризмата се носи навсякъде, още като помириша пържени филийки и се сещам за там. Не че имам нещо против тях, но да те събуди тази миризма в 7,30, не е много приятно Sick

# 23
  • Мнения: 1 263
Идеята за подаръка е супер Peace, дано обаче той остане доволен от Вила Творческа, защото ние не останахме Sad.
Ако не е стаята с джакузито, която е отделно от другите стаи, останалите са пълна скръб. Да не говорим, че когато готвят миризмата се носи навсякъде, още като помириша пържени филийки и се сещам за там. Не че имам нещо против тях, но да те събуди тази миризма в 7,30, не е много приятно Sick

Е сега се притесних. Sick

# 24
  • Мнения: 1 950
Съжалявам, не съм искала да те притеснявам Sad. Просто споделих моето впечатление. Но той може да е късметлия и да са му дали точно стаята с джакузито, която е наистина интересна Laughing

# 25
  • Мнения: 1 263
Дано. С джакузито е заета, запазихме Римското  студио.

Общи условия

Активация на акаунт