Дънки тип цигара

  • 14 977
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 309
Харесвам такива модели и си купувам само такъв тип Peace

# 46
  • варна
  • Мнения: 1 830
На мене много ми харесват и в гардероба ми преобладават предимно такива дънки Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 3 787
Харесвам ги.Стоят ми добре,но имам само едни и те,по стечение на обстоятелствата,останаха за домашно облекло.Но не бих се поколебала да си купя пак,ако си търех дънки Wink

# 48
  • Мнения: 7 186
За такъв модел трябва да имаш малко дупе и много дълги крака.

Абсолютно. Дано да излязат от мода, че се нагледах на какви ли не гледки, напъхани в скинита и пурети.
В модата харесвам това, което стои добре и те прави да изглеждаш още по- добре, а не да носиш нещо, само защото е фешън.

# 49
  • Мнения: 2 407
Харесват ми, имам вече едни и не са демоде,напротив този сезон са модерни те и тип широки.

# 50
  • Мнения: 393
Аз ги харесвам, а още по хубавото е че се чувствам добре в тях  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 236
На мен ми харесват единствено напъхани във висок ботуш и само така ги нося.С ниски обувки и такива дънки съм егати смешката! Joy

# 52
  • Мнения: 76
По принцип ми харесват, но ... ако не са върху мен Laughing Веднъж пробвах 2-3 модела и... просто ми седяха ужасно  Stop

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
По този повод се включвам и аз.Вчера излязох да си потърся нещо ново, с по-висока талия.Почти навсякъде ми се отговаряше,че понеже не се търсела(високата талия),нямали такива. Е как да не се търси.Не всички сме тинейджърки. Или един от отговорите беше,че след около 3 год.тази мода щяла да дойде у нас.Е ама аз не мога да чакам 3 год. и да ходя по дупе. Mr. Green Та пробвах възможно най-дълбоките в магазина,които бяха тип цигара.Не се харесах,все едно бях по чорапогащник.

# 54
  • Мнения: 401
харесват ми,но мислия ,че обувките с които се носи трябва да са или ботуши или да са издязани отпред -с по затворени не седи добре,поне на мен не ми хареса как ми седеше на обувките като пробвах

# 55
  • Мнения: 891
Хитът на сезона са последните  Grinning http://www.acnejeans.com/look_book.asp?id=3&style_id=650&offset=18#
За съжаление последните на мен изобщо не ми стоят, за skinny да не говорим - трагедията е пълна  Simple Smile

Нещо хич не ми допадат  Crossing Arms
Ще си ходя демоде !

# 56
  • Мнения: 2 132
Имам 4-5 чифта такива. Много готино ми стоят Laughing От любимите ми модели са. Но съм ги купувала миналата година от чужбина или от Манго, защото само там имаше такива модели. Не знам защо в БГ модата идва с 1-2 години закъснение. Сега явно е пълно с тях в магазините. Иначе в чужбина излизат вече от мода, но пък тук ще са много модерни тази зима явно  Laughing
Ето какви навлизат :

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Много харесвам кройката "цигара", имам и джинси и панталони!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз имам панталон тип цигара от миналата зима. Не ми харесва как стои с обувки. Ще чакам зимата, да го напъхам в ботушите - с тях е екстра.

# 59
  • Мнения: 660
Готини са да тип цигара,ама наистина отиват на по слаби хора,а аз сега няма да съм поне до пролетта Mr. Green,иначе имах такива за първи път преди 2,3 години,и го носих с ботуши втъпкани в тях дънките.По друг начин нещо не ме кефят как стоят:)

Общи условия

Активация на акаунт