Съчинение на тема "С ракета в космоса"

  • 6 441
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
Мами помагайте, детенце се нуждае от помощ, а аз изобщо не мога да включа в момента на такава вълна Embarassed. Писала е сама нещо, но то е толкова далече от съчинение.....а аз честно казано в момента нямам идея какво да съчиня на тази тема.
Благодаря на всички които се включват...  bouquet

# 1
  • Мнения: 550
 newsm78Ще помисля малко!...
Да кажем например...
С ракета в космоса ще полетя.Три планети ще обиколя. Mr. Green
май зациклих... newsm78 LaughingПак ще се включа! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 949
знам ли.. може би нещо за това как космосът от най-древни времена е привличал интереса на хората и е  провокирал техния стремеж към познание на света, в който живеят. После може би нещо за това как хората са наблюдавали небесните тела/ астрономи смятат, че Стоунжендж е бил обсерватория на древните хора за разчитане на положението на Луната, Слънцето и звездите/. С напредването на науката хората са построили телескопи, и са успели да изпратят учени в космоса. Нещо за първия полет до Луната, за космонавтите (какво правят по време на своите пътувания, каква е тяхната продължителност, как се чувстват космонавтите докато са в космоса).

# 3
  • Мнения: 1 028
Ми те даскалите се уливат вече с такива теми,надявам се не е съчинение по преживяно Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Това съчинение беше на дневен ред миналата седмица.
Детето ми позволи да покажа какво е написало.
"Имало едно време едно момче на име Боби. Един ден той прочел, че в космоса има други планети и създания, оквен Земята и хората. Тогава той се подпрял и се загледал в прозореца.
Гледал, гледал и накрая заспал. Сънувал, че си прави ракета и отива на пътешествие в космоса. Обиколил всичките планети, но не намерил извънземни. Майка му го събудила за вечеря. Седнали около масата и той разказал съня си."

Това е. Учителката и съучениците много са го харесали. Всички от класа са чели съчиненията си пред класа.

Общи условия

Активация на акаунт