Нова година-2007

  • 5 852
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 589
Олеее, ми то е лято още, бре. Wink


И аз си мисля,че е лято още,но преди два дни видях в магазините тук(САЩ) коледни окраса,елхи.....абе половината магазин беше готов да посрешне Н. Г. точно сега Rolling Eyes
Ние по принцип в последния момент решаваме,къде ще ходим.От сега мога само да правя планове,планове.....но и двамата сме на работа и може плановете да не се осъществят

# 16
  • Мнения: 460
Обичам новогодишните теми, колкото по-рано, толкова по-добре Grinning
:
 Peace Peace

# 17
  • Мнения: 413
  Ще ми е интересно да разбера как ще празнуват мамета с малки бебчета-ние ще сме на 8 месеца тогава.Или никак- в къщи,както миналата година(бях бременна).За това се записвам Peace

# 18
  • Мнения: 4 733
 Нямаме резервирани мяста, няма и да имаме. Вкъщи на Нова година си ни е най-добре  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 263
Като се замисля аз тази година ми се празнува в някоя от бабите! Хем ще ми е сготвено и няма аз да правя всичко, хем като се разкриви мъника веднага мога да го сложа да спи и да продължа да празнувам! От догодина може и за празнуване навън да помисля!

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не сме мислили още. Аз предпочитам да хапнем в къщи и да излезем навън да посрещнем Новата година. С децата- мисля, че ще им е интересно.

# 21
  • Мнения: 631
Аз предпочитам навън. Иска ми се да е някое семейно хотелче и задължително организирано събитие. Имахме идеи за Копривщица, но нашето местенце е заето още от април.
Отворена съм към всякакви предложения  bouquet

# 22
  • St.Zagora
  • Мнения: 8
Олеее-мами!!!Навсякъде където сме се обадили -казват,че е резервирано още от август SadПредставяте ли си!Ами то какво излиза-май като си запазваме места за море от април-май-то направо и за Нова година!!!
Аз направо взех 'леко'да се отчайвам нещо.....

# 23
  • София
  • Мнения: 13
И аз съм на мнение, че края на септември е нормално време човек да се позамисли къде ще празнува и с кого, за да има достатъчно време да проучи хотелите и техните предложения.
Ние засега имаме идея да празнуваме в някой спа хотел, но за жалост все още не са готови с празничните оферти.
От опита ми от предишни години смятам, че някои от хотелите в България направо се самозабравят с високите си цени.
Много бяхме останали доволни от празнуването на една Нова година в хотел Риц в Свети Константин и Елена и цената беше много добра, но пътя е убийствен - София-Варна само за 2-3 дни.
Иначе и аз много обичам новогодишните празници - украсяването, празничното настроение, избирането на подаръците, събирането с роднини и приятели. Дори още от сега започвам да си набелязвам и да си правят списъци с евентуални подаръци на най-близките.

# 24
  • Мнения: 1 568
Въобще не ми пука,от 16 години всяка Нова Година съм на работа!

Не ги обичам тези празници,винаги ме натъжават Naughty

# 25
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Не сме мислили още. Аз предпочитам да хапнем в къщи и да излезем навън да посрещнем Новата година. С децата- мисля, че ще им е интересно.

и ние може би така; на мен май на домашно най ми се празнува, а после навън за самото посрещане. Миналата година направихме така с кумците ни и беше много приятно

# 26
  • Мнения: 22 845
Не знам още,ще ми се да се съберем с приятели по домашному или в някой хубав ресторант.Не ми се излиза извън София тази година.

# 27
  • Мнения: 817
Онзи ден си мислихме идея за вилата/На язовир Искър е/ ,но едва ли ще стане ,защото не си падам да домакинствам, а още повече на празници.Наши приятели ни навиват за там Tired ,много им харесва на тях.
Аз си падам по официални посрещания.Обичам да съм с вечерен тоалет ,прическа ,грим ,да пием скъпо шампанско ,да сме в изискана обстановка.Това е един от малкото поводи на които може да си позволиш вечерна рокля/поне при мен е така/вече съм хвърлила и око на една рокля на Невена и на една на Виргиния Здравкова.Така съм им се наточила ,че само заради тях си заслужава излизането Laughing
При нас по-интересна е седмицата след нова година ,тогава имаме годишнина и винаги/от 7год./ сме на някое екзотично и топло месетенце Hug
Но тъй като е хубаво да посрещаш новата година в приятна компания ,все пак ще изчакам и ще се съобразим и с нашите познати.Имаме няколко приятелски семейства и вече ни е традиция да посрещаме новата година заедно Flutter

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Снощи гледах една оферта за едноседмичен "круиз" с кораб по Дунава от 28.12 до 3.01. Показах линка и  на съпружеското тяло. Одобри. Сега ще го обсъдим с наши приятели и евентуално- отиваме да се записваме.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 160
Това звучи много интересно

Общи условия

Активация на акаунт