Нова година-2007

  • 5 848
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
Вече са заети, лелееее... ooooh!

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нали вече имаше една тема за НГ? Там писаха, че най-добрите оферти за ангажирани още от април. Едва ли вече може да се намери нещо наистина изгодно. Ние за това няма да ходим никъде. Аз планувам една лека вечеря- повече мезета и пийване и ще излезем навън (вече няма студени зими)- може би ще заведем децата на площад Батенберг.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За мен Велинград е добра идея.

там офертите хич не са сносни.  Wink

Иначе май ще сме като РЕНИ.

# 48
  • Мнения: 674
Има много нови частни хотелчета около Варна - че някъде там ще бъдем.. Grinning Grinning Grinning

# 49
  • Мнения: 7 947
Да ама в Новогодишната вечер - къде? В тези малки хотелчета как ще празнувате newsm78На мен ми се иска хубава вечеря, компания, музика и тн...май ще си останем в някое заведение в СФ с програма, така предусещам...

# 50
  • София
  • Мнения: 181
Мога да препоръчам базата във Велинград(понеже повечето момичета са го споменали като вариант) на Министерството на администрацията и административната реформа(Бившата на Министерския съвет). Цените ги вдигнаха, но са доста по-сносни от тези по хотелите. Мисля, че даже още не са започнали записванията. Електронният им адрес е: www.travel.government.bg(съжалявам, но не знам как се прави, за да отидеш на този адрес). Там можете да прочетете и за другите станции, цени и др., но май коледните и новогодишните цени с кувертите не са готови още. Въобще - пиша ви го само като вариант. Иначе има хубав басейн с минерална вода, готвят прилично, в т.ч и доста супи и ядената за децата. Ние ще бъдем вкъщи, защото няма кой да гледа малката, а й става лошо при пътуване, особено, когато има завои и за няколко дена не си заслужава.

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мога да препоръчам базата във Велинград(понеже повечето момичета са го споменали като вариант) на Министерството на администрацията и административната реформа(Бившата на Министерския съвет).

там приемат ли "външи" за системата хора?

# 52
  • Мнения: 7 947
Не се лъжете за тези бази!
Началото на това лято се подлъгахме и ходихме в базата на Министерски Съвет в Приморско - отврат Sick
Базата е безумно стара, мебелите - очукани, яденето - сносно готвят, ама обслужването - е нямам коментар: има стол/ресторант с огромна тераса, ама там не можело да се яде, не можело да седнеш където си избереш - за всяка стая имало само определена маса, чакаш като луд и накрая ти се отяжда, по чорлави и сърдити сервитьорки не бях срещала...абе нема такова чудо! Аз хем работя в тази система, ама никой не ме предупреди каква е обстановката, явно нарочна - та да ида! Ама повече никога няма да стъпя в тия бази! Да не говорим, че на същата цена имаше сума ти лъскави хотелчета с отлични условия...
Иначе може и външни хора да ходят там - на по-високи цени, ама аз и на ниските цени - НИКОГА!
Въпроса ми в тая тема беше може ли някой да ПРЕПОРЪЧА нещо за НГ, да е хубаво, приятно и на сносна цена. Това е Hug

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 15:14 от viliko

# 53
  • София
  • Мнения: 181
Viliko, за обслужването съм напълно съгласна с теб. В приморско не съм ходила, но съм ходила на Слънчев бряг, Велинград, Хисаря и Банско.  На Слънчев бряг през лятото ти идва да гръмнеш някоя сервитьорка, защото наистина се държат като че ли ти подаряват храната - бавни, намусени, въобще нямам думи. Мога да ти кажа, че Велинград е най-добре и като обслужване и като база.Има огромен, заграден двор. Басейнът е доста добър, преди няколко години му правиха ремонт. Впечатленията ми са  от преди две години. Цените са едни и същи и за т.нар. правоимащи и за външни - и храната и спането - това май е от миналата година. Всъщност, който пожелае е правоимащ, но почти в последния момент ти казват имаш ли карта, нямаш ли. Сравнение с много други хотели не мога да направя, но цените ги има и всеки може сам да прецени. В никакъв случай не ви агитирам. Аз лично мисля пролетта да заведа малката за десетина дни.

# 54
  • Мнения: 582
Не се лъжете за тези бази!
Началото на това лято се подлъгахме и ходихме в базата на Министерски Съвет в Приморско - отврат Sick
Базата е безумно стара, мебелите - очукани, яденето - сносно готвят, ама обслужването - е нямам коментар: има стол/ресторант с огромна тераса, ама там не можело да се яде, не можело да седнеш където си избереш - за всяка стая имало само определена маса, чакаш като луд и накрая ти се отяжда, по чорлави и сърдити сервитьорки не бях срещала...абе нема такова чудо! Аз хем работя в тази система, ама никой не ме предупреди каква е обстановката, явно нарочна - та да ида! Ама повече никога няма да стъпя в тия бази! Да не говорим, че на същата цена имаше сума ти лъскави хотелчета с отлични условия...
Иначе може и външни хора да ходят там - на по-високи цени, ама аз и на ниските цени - НИКОГА!


Ха, и ние се хранихме в същия стол тази година (не сме почивали в базата) и съм напълно съгласна с теб ! И ние бяхме началото на лятото, така че току-виж сме били по едно и също време  Wink

# 55
  • Мнения: 7 947
Хе-хе, нищо чудно...ние бяхме с мъжа ми и една приятелска двойка, ама ти нали ни виждаш на снимката бе...
Та нямате ли други предложения за НГ newsm78

# 56
  • Мнения: 937
И аз се оглеждам за същото миналата година бяхме на Правец с голяма компания спахме в хотел които беше много приличен даже супер и бяхме резервирали вечерята в ресторант на 01 си тръгнахме то там няма какво да се прави и си направихме разходка с колите до Рибарица там не е лошо да ти кажа има големи хотели предполагам че ще има какво да се прави вътре поне 2 дена. Какво ще кажеш за Копривщица битово и тихо място по романтично някак си. Или Батак и Цигов чарк пак спокойни места без много хора.

# 57
  • Мнения: 7 947
За Правец е добре - колко пара беше мин година?И на Рибарица е много хубаво - била съм в станцията на военните - заслужава си! Ама не знам за НГ дали имат предложение, защото на мен ми се иска с хубава вечеря итн, ние не сме много по тихите и романтични места - просто обичаме шумотевицата...Пиши ако помниш колко ви излезе в Правец Praynig

# 58
  • Мнения: 146
мъжлето маи ще е на работа Weary и ако е така аз маи ще тъпясвам без него Rolling Eyes ако не измисля нещичко де Peace

# 59
  • Мнения: 217
Париж. Heart Eyes
Една седмица излиза по-евтино от тъпото Банско, например.... Лично аз, от ценови и не само съображения, вече пета Нова година съм извън Бг.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт