AVON само за представители - 17

  • 15 033
  • 352
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 808
Искам да попитам в К14 има ли спрея с нар и на каква цена? Или в нетната дали го има?

Също така кави са тези часовници Ноир?

# 331
  • гр.София
  • Мнения: 233

Благодаря за каталога.  newsm10

 Днес ходих на конференцията, като за първи път ми хареса. И подаръците не са лоши - Гланц за устни, Каталог 14, мостри на Кристиян Руж и Нощен крем за пълноценно възстановяване.


# 332
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Андреева ти ме изумяваш, гланц за устни?!!!! newsm78

# 333
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Благодаря за каталога!  newsm10 smile3501 

# 334
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде моля ви само тук да оставите благодарностите, да не пълним новта тема с тях,  както и ако може тук някой дами пусне линк към 15 полски и 16 такъв, че съвсем се омотах! Embarassed

НОВА ТЕМА

# 335
  • Мнения: 3 835
Искам да споделя моето разочарование. В кампания 12 се възползвах от "привилегията" като топ представител да поръчам нови продукти една кампания по рано с 30% отстъпка по изпратеният ми списък от каталог за К13. Поръчах Мека пудра с минерали от стр.27,  и при доставката констатирах, че предлаганата четка за пудра не е включена. На моя въпрос, защо е така, ме убеждават, че така било когато се прави поръчка предварително. Задавам въпроса, къде е привилегията тогава. Според мен това си е прецкаване. Никъде не е посочено че продуктите като подарък от каталога се губят при предварителна поръчка. Има ли и други като мен?

Много внимателно чети какво точно пише, всички малки букви! Има много уловки, но и много изгодни неща. Wink
За пудрата и аз се полакомих, но се усетих, че няма подаръци при предварителната поръчка. По същия начин и много от демо продуктите са ни на загуба. При тях също не се дават подаръци ако такива има в каталога.

# 336
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Някой от Пловдив ако иска мъжки Лакроа давам го на 50% отстъпка:)

Линда, аз също проявявам интерес към мъжкия Лакроа /око е на 50%/, но ще мога да дам парички за него едва в началото на другия месец. Ако не си ги продала или върнала до тогава, ме имай предвид.
Коя зона си и кой ти е зоналния мениджър. Аз съм 013 при Валя Султанова. Но убий ме не мога да ти кажа кой ми е координатора вече. Когато започвах, ме зариби Пепи Дончева - страхотен човек и координатор. Но откакто напуска като координатор все ни прехвърлят при някой и им изгубих дирята вече.

Отивам да се разпиша и в новата темичка!

# 337
здравейте.не съм представителка,но разглейдаики страниците с каталозите не ми стана ясно,каква е тази нетна оферта?това дистрибуторските цени ли са или?

# 338
zdr mnogo interesni ne6ta 6te ima v kampaniy 15 Simple Smile newsm68 v sravnenie s kampaniy 14 nyma tolkova zaintriguva6i ne6ta

# 339
  • Мнения: 177
кажете ми(и аз съм представител и искам да видя какви са офертите за да знам какво да си пусна ) гледах кампания 15 но не разбрах какви са цените и някой може ли да ми каже къде да гледам 16 кампания

# 340
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
кажете ми(и аз съм представител и искам да видя какви са офертите за да знам какво да си пусна ) гледах кампания 15 но не разбрах какви са цените и някой може ли да ми каже къде да гледам 16 кампания

Вече има нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230423.0

# 341
  • Мнения: 177
благодаря ти мама Мери

# 342
Здравейте момичета Simple Smile
 
Предлагам на всяка една от вас да се докосне до света на Avon като стане представите.
Предлагам ви кариера,сус добро заплащане,добур екип и само положителни емоций
 за връзка телефон 0887260768 Simple Smile Simple Smile

# 343
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Здравейте момичета Simple Smile
 
Предлагам на всяка една от вас да се докосне до света на Avon като стане представите.
Предлагам ви кариера,сус добро заплащане,добур екип и само положителни емоций
 за връзка телефон 0887260768 Simple Smile Simple Smile
колко смешно!!!!
НЕ ПОДЛЕЖИ НА ОБСЪЖДАНЕ!!!!

# 344
  • Мнения: 8 460
Здравейте момичета Simple Smile
 
Предлагам на всяка една от вас да се докосне до света на Avon като стане представите.
Предлагам ви кариера,сус добро заплащане,добур екип и само положителни емоций
 за връзка телефон 0887260768 Simple Smile Simple Smile
Здравейте момичета Simple Smile
 
Предлагам на всяка една от вас да се докосне до света на Avon като стане представите.
Предлагам ви кариера,сус добро заплащане,добур екип и само положителни емоций
 за връзка телефон 0887260768 Simple Smile Simple Smile

Е ние тука представители ли сме или лукови глави??? hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт