А какво повдига самочувствието Ви?

  • 1 689
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 146
След като имаме тема за това , което ни кара да се чувстваме зле и без самочувствие , нека всяка каже  какво я кара да се усмихме сутрин на образа в огелдалото и да се чувства страхотно?
Аз лично ако си харесвам косата цял ден съм в настроение , и ако съм си изпила кафето Simple Smile)

# 1
  • Мнения: 5 577
нека всяка каже  какво я кара да се усмихме сутрин на образа в огелдалото и да се чувства страхотно?
 

Да успее да ми стигне времето след сутрешния душ да си направя и сешоар на косата.  Grinning Тогава съм много доволна, но от 5 работни дни успявам макс. три пъти.  Tired  Другите 2 си лакирвам ноктите.

Иначе самочувствието ми зависи от много неща, не само от сутрешните процедури. Напр. когато съм в цикъл се чувствам винаги адски грозна, мърла.  Sick няма земна сила, която да ме накара да се чувствам добре.

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 18:36 от Вергилия

# 2
  • Мнения: 2 622
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green
само колко си права....

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green
Фуй, същото и при мен.

# 5
  • Мнения: 3 562
............
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Е това е  Laughing smile3508

# 6
  • Мнения: 356
....
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green
[/quote]
 
 newsm20

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
............
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Е това е  Laughing smile3508

Това е истината Money Flutter

# 8
  • Мнения: 3 376
Материалистки такива!!!! smile3502

 tooth

# 9
  • Мнения: 4 170
Когато някой ми каже,че съм красива Simple Smile

# 10
  • Мнения: 356
не е до това дали си материалистка или не,има много красиви момичета,които носят много скапи дрехи,и когато примерно ти не си от тез дето много си позволяват,не се чувстваш толкова добре като си около тях,защото и на теб ще ти се прииска да имаш маркови дрехи и тай нататак,аз лично имам  една приятелка тя заради това нещо няма никакво самочувствие и чак,сякаш няма глас,много затворен човек е точно поради тази причина  baby_neutral

# 11
  • Мнения: 2 149
Когато мъжът ми каже,че съм красива Flutter

# 12
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Когато дъщеря ми  ми казва"Мамо,колко си красива!"

# 13
  • Мнения: 3 456
От сутрешните процедури- най-вече косата. Ако я харесвам нея, се чувствам много по-добре.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Най-вече, когато аз самата харесам отражението си в огледалото сутрин. Погледите върху ми също - но те по-скоро ме карат да се усмихвам. Ако не съм се харесала сутринта, не са в състояние да ми повлияят положително.

# 15
  • Мнения: 31
Комплиментите на първо място(не знам защо сигурно е от зодията),хубава прическа,красиви нокти и други неща има но сега не се сещам  Grinning

# 16
  • Мнения: 76
- направена прическа
- готин маникюр
- нови дрешки
- когато се видя сутрин и се харесам цял ден съм доволна
- когато получа комплимент

# 17
  • Мнения: 401
косато косата ми е  добре  и когато гримът ми е хубав

# 18
  • Мнения: 95
Когато ми кажат че съм красива,слаба,стройна и най-вече една думичка сутрин-обичам те!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

 newsm10

# 20
  • Мнения: 1 234
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

 newsm10

Тъй,тъй и аз съм така Mr. Green

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Напълно се припокрива моето мнение и това също:

Когато дъщеря ми  ми казва"Мамо,колко си красива!"


 Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 174
Усмивките на любимите ми хора, които ме карат да се чувствам добре със себе си и да бъда щастлива, равносилно за мен на добро самочувствие, комплиментите за добре свършена работа.Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Най-вече, когато се погледна сутрин в огледалото да остана доволна.

# 24
  • Мнения: 3 376
не е до това дали си материалистка или не,има много красиви момичета,които носят много скапи дрехи,и когато примерно ти не си от тез дето много си позволяват,не се чувстваш толкова добре като си около тях,защото и на теб ще ти се прииска да имаш маркови дрехи и тай нататак,аз лично имам  една приятелка тя заради това нещо няма никакво самочувствие и чак,сякаш няма глас,много затворен човек е точно поради тази причина  baby_neutral

Жалко за твоята приятелка.
Много жалко и за всички хора,чиито самочувствие се определя от цената на дрехата с която са облечени...
Като порастнеш дано да разбереш Peace

# 25
  • Мнения: 750
Какво повдига само4увствието ли...
Ами това,4е когато изтрия грима от лицето си...и пак се харесвам!
Това наистина ми вдига само4увствието! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 312
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

 newsm10


И аз така. Всичко е от значение  bouquet Ще дам пример- когато съм депресирана или просто ядосана се лекувам с шопинг-терапия.Помага!!!!!

# 27
  • Мнения: 891
............
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Е това е  Laughing smile3508

Това е истината Money Flutter

 Peace

# 28
  • Мнения: 3 622
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Май и при мене е така  Grinning И усмивките на моето семейство

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
............
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Е това е  Laughing smile3508

Това е истината Money Flutter

 Peace
Peace Money Mr. Green
заставам твърдо зад това мнение, както повечето от вас!!!

# 30
  • Варна
  • Мнения: 672
Когато някой ми направи комплимент !
Когато съм си купила нещо, което много харесвам.

# 31
  • Мнения: 27 524
Ако не се чувствам добре в тялото си и душевно, нищо не може да ми го повдигне. Ако съм ок - винаги ми личи  Simple Smile
Иначе се радвам на нова дрешка  Peace

# 32
  • Мнения: 2 161
И аз на парцали се радвам.И сутрин общо като се погледна,ако лицето ми е бистро,свежо,хубаво ми става.Но съм много критична към себе си.

# 33
  • Мнения: 4 496
Ако имам време да си изпия кафето,преди някоя от трите хуни да се е събудила,което говори за добра организация Mr. Green.
Думите на големия ми син,че съм "най-красотната майка на света" Crazy
Нежният поглед на мъжа ми.

# 34
  • Мнения: 393
Напоследък думите "леле колко си отслабнала" много добре ми действат, също и това че като пазарувам влизам в 2 номера по малки дрехи, чувството е невероятно да се чувстваш добре в тялото си  Laughing

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
shopping...оправя ми настроението, повдига ми самочувствието...изобщо при мен е лек за всички проблеми  Crazy Peace

# 36
  • Мнения: 1 250
Един поглед в огледалото ми е достатъчен - чиста коса, хубав грим и подходящо облекло. Това са нещата, които ми вдигат самочувствието. Лакът ако не е обелен, също. Простичко. Това пълни портфейли и маркови дрехи, вятър. Ти нека си бубарак, пък...

# 37
  • Мнения: 6 015
Най-вече, когато аз самата харесам отражението си в огледалото сутрин. Погледите върху ми също - но те по-скоро ме карат да се усмихвам.
Ето това е моят отговор по въпроса за самочувствието. dodo_dodo  Peace

# 38
  • Мнения: 442
Най- голям ефект има шопинг терапията  EmbarassedДейства безотказно. И комплиментите...

# 39
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Самочувствието :
1.Добре свършена  работа + добро заплащане  Grinning
2.Добро здраве  Heart Eyes
3.Уважението към мен от близки  Wink
4.Пари  Money

# 40
  • София
  • Мнения: 2 845
Най-вече, когато аз самата харесам отражението си в огледалото сутрин. Погледите върху ми също - но те по-скоро ме карат да се усмихвам. Ако не съм се харесала сутринта, не са в състояние да ми повлияят положително.

Същият случай! Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз се чувствам най-прекрасно, когато съм прекарала половината нощ във въргаляне из чаршафите с половинката Blush Тогава ни безсънието ми тежи, ни рошава коса, ни-що не е в състояние да ми развали усещането, че съм най-най за някого Hug
Другото, което ме кара да се чувтсвам добре, е хубавият маникюр.
И последното - шопинг, естествено Sunglasses

# 42
  • Мнения: 660
Хубава нова дрешка,която да ми стои добре,да си харесам грима и когато косата ми е прясно боядисана и направена,а да и добър маникюр и педикюр Crazy Peace
Когато съм се наспала се чувствам най красива и тогава кожата ми е най добре:)))) Grinning

# 43
  • софия
  • Мнения: 163
Какво повдига самочувствието ми?
Имам самочувствие тогава, когато сутрин имам време да оправя косата си, когато кожата ми е свежа и гладка, когато имам нова дрешка, парфюм или бижу. И най-вече, когато се чувствам харесвана и желана.

# 44
  • Мнения: 789
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

И на мене,и на мене   Mr. Green

Преди се чувствах супер като си купя нова дрешка. Сега по-голям кеф ми е да купя за щерката и да я наконтя яко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт