как се запознаха родителите ви?

  • 2 296
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 146
знаете ли как са се запознали родителите ви?разкажете с подробностите които знаете:)
мисля че едно време свалките не са били по различни от сега/ като пренебрегнем ранния секс,които сега в повечето случаи даже е повод за запознанство/ и още някои други дреболии...все пак сме в 21 век,де baloni

# 1
  • Мнения: 5 228
Запознали са се на имен ден на общ прител, на 24-ти май. На 2 юли (същата година) са се оженили. Тази година имаха 35-та годишнина от сватбата.

# 2
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На събор на родното село на едната баба. Баща ми още тогава си я харесал, но майка ми явно неща като "връзка", "семейство" и "деца" в момента не я вълнували, та се наложило да я увещава около 5 години  Wink

# 3
  • Мнения: 1 328
В университета са за запознали нашите Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 991
Ъм, в завода, до колкото знам newsm78 Мама не са я приели първата година в университет, тогава трябвало да работиш няколко месеца, за да можеш да кандидатстваш пак. Тя е отишла като някаква секретарка в завода, където дядо е работел. Тати също е работел там. И така. Май една година по-късно са се оженили, защото аз съм родена две години и 6 дни след сватбата. Тази година празнуваха 25 Simple Smile

# 5
  • Мнения: 146
някак мн хубаво ми става като чета тези истории,винаги ми е ставало мн приятно като слушам подобни неща Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 2 353
  Дядо ми я завел на купон. По пътя събрали някакви приятели, сред които бил и баща ми. Той вмиг се влюбил, а през това време тя си мислела, че никога не е виждала по-висок човек.

# 8
  • Мнения: 1 568
За родителите си не знам с подробности,но знам как дядо ми е "взел"баба ми!

Негов приятел го извиква с още двама-трима да я крадат,вземат я и тоя дето щял да се жени за баба помолил дядо ми да я пази за  малко!  Whistling
 Дядо ми беше грамаден мъж,около два метра та така я опазил ,че направо я завел в тях и  #Crazy #Crazy и нали  newsm78 си я взел за него Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 199
На опашка за хляб  tooth
За това татко не обича да пазарува  Whistling

# 10
  • Мнения: 3 376
На един купон са се запознали.Татко харесал майка ми и я изпратил,уговорили се за среща на другия ден и тя му вързала тенекия Mr. Green Но той бил настоятелен и понеже запомнил къде живее отишъл да я търси в тях.

През юни празнуваха 26 години от сватбата.Страхотни са! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 685
Винаги съм обичала историята за любовта на моите родители. А те са имали доста бурна  txtloves  Запознали са се в университета когато са били на по 19-20г. Поддържали са отношения години наред, живеели в различни краища на страната поради независещи от тях обстоятелства...  ужасно много години... кой ли ще повярва 25г. са били заедно преди аз са се появя. И в крайна сметка никога не са били женени  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 161
В София са се запознали.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 359
Баща ми и леля ми са били съученици.
По някое време е забелязал по-малката и сестра.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 212
В университета са за запознали нашите Simple Smile

Нашите също.

# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
баща ми отишъл да сменя електрическа крушка в кабинета на майка ми и така са се запознали... после честичко наминавал да преглежда крушките в стаята и... Laughing

# 16
  • Мнения: 142
Мама и татко са били от един клас в гимназията. Grinning На приятеля ми майка му и татко му също са били в един клас. Grinning Родителите ни са женени в една и съща година, съответно и ние сме родени през един месец. hug

# 17
  • Мнения: 244
е такива като моите няма  Crazy баща ми е бил сондцьор и заедно с дядо ми(бащата на мама)били в една бигада на сонда..в Тунис така станало че майка ми и баба ми заминават и те и ето ти запознанство(майка ми като пристигнала тамън се скрила да изпуши една цигара,била е на 19,и баща ми я стреснал та тя я хвърлила ..и му теглила една.. Mr. Green) после се прибрали в България майка ми във Враца баща ми в София как са се събрали пак си е божа работа но после след като са се оженнили пак заминали в Тунис и аз за малко съм щяла да се родя там(майка ми е била в края на 9 месец като са се прибрали)

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В университета са за запознали нашите Simple Smile
Също. Били са в един факултет. И аз го завърших Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, скъсах се от смях Joy Извинявай, вие имате ли нещо общо с братятя от маалата newsm78 Mr. Green

Нашите са се запознали на работа. Мама е била на 19, татко на 27 Heart Eyes Сладури Hug

# 20
  • Мнения: 1 568
Ох, скъсах се от смях Joy Извинявай, вие имате ли нещо общо с братятя от маалата newsm78 Mr. Green

Нашите са се запознали на работа. Мама е била на 19, татко на 27 Heart Eyes Сладури Hug


Joy
Тази история е на дядо ми и баба ми,те са от село хорицата,едно време така е било при тях newsm78

Те са възрастни ,баба ми беше 1909 година  bouquet Бог да я прости,сладко бабе беше Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 761
Майка ми отивала на сватбата на сестра си, а баща ми- на екскурзия в Румъния.Но изпуснал влака и се качил в този, в който и майка ми била.Не знам какво са правили,ама след 3 дни се оженили.32 години живеят заедно, но са много различни и аз все още не мога да си обясня защо са се оженили.Не обичам запознанства по влакове точно поради тази причина.Иначе много обичам да пътувам.

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Приятелите им в компанията ги запознали. След 12 дни ходене ги оженили, т.е. майка ми отишла да живее в дома на баща ми. Вече 32 години са заедно, добре са според мен.

# 23
  • Мнения: 46 434
В един ресторант, общи познати са ги запознали Simple Smile по-интересното е, че майка ми е била най-добрата приятелка на братовчедка му дълги години, но никога не се е засичала с него, даже когато са го изпращали в казармата е отишла с нея до гарата, но е изчакала отстрани  Laughing

Бабата и дядото на мъжа ми имат подобна история като на Маргало  Joy той имал среща с най-добрата й приятелка, но тя решила да се направи на интересна и я изпратила да му каже, че не може да дойде  Mr. Green той пък взел, че си я харесал и станала работата  Simple Smile раждат им се 2 дъщери, а на приятелката й - син и синът се жени за едната от тях  Crazy та сега са сватове  Joy 

# 24
  • Мнения: 189
При нашите е много романтично: майка ми студентка във Варна, баща ми курсант във Военното училище в Шумен. Майка ми си е пишела писма с негов колега, обаче нещо не ставала работата и баща ми състрадателно решил да поеме щафетата; не са се били виждали никога преди това. Майка ми още пази първото му писмо, е, и аз щях да се влюбя, страхотно е. 31 години са заедно вече.

# 25
  • Мнения: 631
Майка ми и баща ми са се запознали в училище 5 г. им е разликата. Тя - отличничката на училището, най - примерната. Той - най - големия хулиган.
 И нали знаете противоположностите се привличат - за съжаление се разведоха преди 10 г.

По интересна  е историята на баба и дядо.
Баба била най - личната селска мома, а дядо ми софиянец. Действието се развива във Великотърновско село.
Дядо отива там по работа - геодезист земемер, съответно обикаля всяка къща и си харесва баба. Тогава е било по - сложно от сега и той изпраща роднините му да я разглеждат и когато те дошли явно веднага харесали момата, извадили една снимка на дядо ми и набързо ги сгодили. Та дядо ми не е бил на собствения си годеж. 50 години са женени и са си супер. Много често дядо забравя датат на годежа и естествено му се натяква от другата страна а той спокойно отговаря : "Ако съм знаел че е на тази дата поне щях да дойда"

# 26
  • Мнения: 3 715
Как се запознаха не знам, не бях там. Но как са се запознали са ми разказвали.

# 27
  • Мнения: 146
Как се запознаха не знам, не бях там. Но как са се запознали са ми разказвали.
ми то е малко невъзможно да си била,нали?как се запознаха родителите ви е някак си формално казано,тоест само да се насочи читателя за какво става дума,а като се зачетеш ще видиш че за друго става въпрос Sunglasses

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 12 550
Във влака. Майка е идвала на лекции в София. Татко се е прибирал от Бургас. На гара Пловдив я видял на перона. Била със синя къса рокля. И до ден днешен казва, че не е имало по-красива жена.
Вече 31 години са заедно.  Hug

# 30
  • Мнения: 4 665
 Майка ми е живеела на квартира в блока на баща ми.

# 31
  • Мнения: 474
Запознали са се на т.н. вечеринка. Майка ми има зелени очи и била с една пъстра зелена рокля. Баща ми я зяпнал веднага, щом влязла с приятелки в клуба и я поканил на танц. И така си танцуват двамата вече 43 години...  Laughing Скоро майка беше извадила тази зелена рокля от някъде на вилата и установихме, че е супер актуален модел за момента и много елегантна шарка. Та историята на запознанството им ни беше припомнена веднага.  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 700
Били са семейни приятели, след което са се развели и са се оженили.

# 33
  • Мнения: 146
Във влака. Майка е идвала на лекции в София. Татко се е прибирал от Бургас. На гара Пловдив я видял на перона. Била със синя къса рокля. И до ден днешен казва, че не е имало по-красива жена.
Вече 31 години са заедно.  Hug
моите родители също са се запознали във влака Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 512
Лето Господне 1974-то.
Мама - на студентска бригада в Белмекен.
Тати - на студентска бригада в Бургас.
Пътува тати за Бургас с колегите, наливат се порядъчни дози ракийка и изведнъж спират влака (който бил само студентски, за бригадата) и им казват - търсим да отклоним 50 човека доброволци за бригада в Белмекен.
И нашият - вече доста на градус - тръгнал.
Като ги строили за проверка на плаца през бараките им майка ми се се паднала зад баща ми, който е много висок, така че тя нищо не виждала и му се ядосвала на ръста  Heart Eyes
Та така...

# 35
  • Мнения: 6 315
Запознали са се в работата. Той се е правил на шут  Laughing и е разсмял майка ми. Излизали са 2 месеца и са се оженили.

# 36
  • Мнения: 425
Баща ми е живеел на квартира близо до къщата на майка ми. И тя като тръгвала сутрин за училище (била е ученичка още) баба ми и давала по една филия за закуска. И мама като свиела зад ъгъла хвърляла филията.  Това се случвало някъде около на тати квартирата и той се закачал с нея да не я хвърля, а да му я дава и така се запознали. Тя е почнала да му носи филийки за закуска  Laughing После като е завършила училище са се оженили.

# 37
  • Мнения: 636
На лунапарк Party Laughing

# 38
  • Мнения: 90
Баща ми има една братовчетка,тя е била съученичка на майка ми.Та тя ги е запознала и не след дълго време са се оженили.

# 39
  • France
  • Мнения: 726
Баща ми бил аспирант в Москва. Влязъл при секретарката-майка ми, и се влюбил.
Но знам една друга история, на родителите на един приятел: той бил летец на изстребител, а тя била на бригада. За да я впечатли, летял на 50м от земята Rolling Eyes Идва не го уволнили.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 783
Една приятелка на мама била влюбена в свой съученик... Покани ла го на гости да учат по математика и викнала  мама да се запознаят и да види дали ще го одобри. След срещата  съученикът трябвало да изпрати мама до тях. Валяло, а той ходел с единия крак на тротоара, а с другия в локвите. "Какъв досадник" си казала мама. Не го одобрила...ама след две години се оженили. Тази година стават 32, откакто са женени. Тате още джапа по локвите...

# 41
  • София
  • Мнения: 4 966
Баща ми видял майка ми пред едно заведение и се влюбил от пръв поглед.
Казал й"Ти ще бъдеш моя жена"...
След време се срещнали в трамвая,познал я разбира се й й казал"Помниш ли какво ти казах миналия път.Заминавам в казармата,но като се върна ще бъдеш моя".
Тя се изсмяла.И го помислила за луд.

След казармата се срещнали отново,събрали се и след колко време вече се оженили. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт