Странен цикъл

  • 14 628
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 306
Жалко  Sad Няма да се притесняваш следващия месец е пред теб!И да работите по въпроса  Simple Smile Hug

започваме още утре вечер. честно да ви кажа- няма да спазвам никакви дни, ще се отдам само на луд секс, колкото пъти, когато и където ( Embarassed ) пък да става каквото ще. в крайна сметка каква полза от постоянен секс, ако не му се наслаждаваш изцяло?! така че, момичета- да дерзаем и всяка нощ... пък каквото рекъл онзи от горе.  Hug  Hug  Hug

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Момичета, хайде в такива теми да не се впускаме в описване на рядкосрещащи се проблеми. Дано никой не се обиди, обаче ми направи впечатление, че повечето лични примери бяха в полза на небременност. И какъв е смисъла тогава от финалното пожелание 'Ама дано при теб не стане така' ? Реших най-накрая да си напиша личното мнение, защото това се очертава една стабилна тенденция, не инцидент и на мен лично ми се струва потискащо.

Просто мисля че всеки, който се интересува какво може да бъгне цикъла, ще се сети да прескочи до Проблемното. Моля ви и успех на всички.   Peace Hug
Не се обиждай но да си кажеш проблема или каквото било там може да те накара да се почустваш по-добре!Просто недей да четеш такива постове.Не се обиждай че написах това но така мисля аз.

# 32
  • Мнения: 4 324
Момичета, хайде в такива теми да не се впускаме в описване на рядкосрещащи се проблеми. Дано никой не се обиди, обаче ми направи впечатление, че повечето лични примери бяха в полза на небременност. И какъв е смисъла тогава от финалното пожелание 'Ама дано при теб не стане така' ? Реших най-накрая да си напиша личното мнение, защото това се очертава една стабилна тенденция, не инцидент и на мен лично ми се струва потискащо.

Просто мисля че всеки, който се интересува какво може да бъгне цикъла, ще се сети да прескочи до Проблемното. Моля ви и успех на всички.   Peace Hug
Има питане за странен цикъл и съответно момичетата (включително и аз) даваме предположения (само  предположения) какъв може да е проблема. Ще говоря за моето предположение - колкото и да не ти се вярва, ановулаторният цикъл е нещо съвсем нормално. Случва се при всяка жена на 10-12 цикъла и в това няма нищо нередно (ако не се повтаря естествено).
Каква е ползата пък, аз да попитам, ако в отговор на запитването си, Mari_M получи мнения, само с „направи си тест” и „ох, съжалявам”...... Тя пита, който има някакво предположение  - отговаря....

Темата определено НЕ е за проблемно Wink 

# 33
  • Мнения: 340
Темата определено НЕ е за проблемно Wink 


Ама и аз това имам предвид, но тук понякога го обръщаме на проблемното, а това според мен НЕ е добре за новодошли момичета. В крайна сметка този 'странен цикъл' имаше голяма вероятност да беше бременност, но колко такива случая бяха разказани, хм? Знаете, че е така! Много момичета влизат тук и въпреки реалния си въпрос, те всъщност имат предвид 'Абе дали не съм бременна?' И тогава ние го засипваме с нашите си истории, за да ни олекне на нас, а всъщност натоварваме някой още неврял и кипял в проблеми.

Защо да не оставяме разказването на нашите случки за след като минат няколко дни и питащият има резултат - тогава! ако все още ситуацията изглежда като на проблем, да си дадем предложенията.  Naughty Peace

Хайде помислете какво искам да кажа.

# 34
  • Мнения: 340
Момичета, хайде в такива теми да не се впускаме в описване на рядкосрещащи се проблеми. Дано никой не се обиди, обаче ми направи впечатление, че повечето лични примери бяха в полза на небременност. И какъв е смисъла тогава от финалното пожелание 'Ама дано при теб не стане така' ? Реших най-накрая да си напиша личното мнение, защото това се очертава една стабилна тенденция, не инцидент и на мен лично ми се струва потискащо.

Просто мисля че всеки, който се интересува какво може да бъгне цикъла, ще се сети да прескочи до Проблемното. Моля ви и успех на всички.   Peace Hug
Не се обиждай но да си кажеш проблема или каквото било там може да те накара да се почустваш по-добре!Просто недей да четеш такива постове.Не се обиждай че написах това но така мисля аз.

Сиси, и в какво точно се изразява твоето становище? Could you please elaborate upon it?
Не схванах, моля те поясни: в тази тема целта е да му олекне на кого?!?!? И как беше постигнато това?  Rolling Eyes

Мари_М правилно решение, обичайте се колкото ви се иска, притеснявай се по-малко и съм сигурна, че скоро ще минеш да се похвалиш  Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Момичета, хайде в такива теми да не се впускаме в описване на рядкосрещащи се проблеми. Дано никой не се обиди, обаче ми направи впечатление, че повечето лични примери бяха в полза на небременност. И какъв е смисъла тогава от финалното пожелание 'Ама дано при теб не стане така' ? Реших най-накрая да си напиша личното мнение, защото това се очертава една стабилна тенденция, не инцидент и на мен лично ми се струва потискащо.

Просто мисля че всеки, който се интересува какво може да бъгне цикъла, ще се сети да прескочи до Проблемното. Моля ви и успех на всички.   Peace Hug
Искам само да те попитам ако Мари_М беше бременна/пожелавам и го и и стискам  fingerscrossed скоро да забременее/ какво щеше да напишеш със сигурност не и предишния си постинг.
Не се обиждай но да си кажеш проблема или каквото било там може да те накара да се почустваш по-добре!Просто недей да четеш такива постове.Не се обиждай че написах това но така мисля аз.

Сиси, и в какво точно се изразява твоето становище? Could you please elaborate upon it?
Не схванах, моля те поясни: в тази тема целта е да му олекне на кого?!?!? И как беше постигнато това?  Rolling Eyes

Мари_М правилно решение, обичайте се колкото ви се иска, притеснявай се по-малко и съм сигурна, че скоро ще минеш да се похвалиш  Peace

# 36
  • Мнения: 306
връщам темата, защото продължава да ми се случва нещо странно. както споделих известно време нямах кръвотечение, но от вчера пак се появи- същото бледо кафяво ( като мляко с какао) нещо средно между цилък и течение. имам тъпа и непостоянна болка ниско долу в корема. да повторя ли теста? кога? че ако ида пак на лекар сигурно ще ме изгони  Laughing , само за глупости ходя обикновено  Embarassed ... не знам какво да правя...   newsm12

втелясвам ли се много? за глупости ли мисля?  smile3506
за всичко друго може и да си внушавам, ама това го виждам. откачам вече  smile3511

# 37
  • Мнения: 4 324
Утре сутринта направи тест с първа урина!

# 38
  • Мнения: 4 302
Направи нов тест.
А независимо от резултата, ако няма цикъл - отиди на лекар.
Не виждам какво ще му помогне на едно вълнуващо се момиче, ако всички го нахъсват и в крайна сметка, тестът е отрицателен?
Форумът е за споделяне на мнения и взаимопомощ. Не само за "Ох! и Ах!"
Ановулаторните цикли и задържането на фоликули, не са толкоз рядко явление.

# 39
  • Мнения: 1 277
Направи нов тест.
А независимо от резултата, ако няма цикъл - отиди на лекар.
Не виждам какво ще му помогне на едно вълнуващо се момиче, ако всички го нахъсват и в крайна сметка, тестът е отрицателен?
Форумът е за споделяне на мнения и взаимопомощ. Не само за "Ох! и Ах!"
Ановулаторните цикли и задържането на фоликули, не са толкоз рядко явление.

 Peace

# 40
  • Мнения: 306
връщам темата, защото моят цикъл пак не е редовен и взех много да се шашкам. дойде ми на 15.10. без зацапване- направо си потече червена кръв.това- до обед, следобеда намаля и втория ден- почти нищо. капчици. вчера по същия начин, само дето си ме болеше, прикапа, прикапа и спря. днес нямам нищо.
киста? хормонални проблеми? (не съм си правила тест сега...  newsm78, съмнява ме да е цветна бременност).
дойде ми на 25-ия ден...няма закъснение...
май трябва да ида на лекар...ама ме е страх...много...

# 41
  • Мнения: 712
Мари, няма от какво да те е страх - или ще те успокои, или ще намери някакъв проблем и ще го коригира. Но така или иначе, ако има проблем, няма да го решиш, като си криеш главата в пясъка.

П.С. Не вярвам да има проблем при теб, мисля, че ти е повлияла смяната на сезоните и бебеправенето. Но ще е няколко пъти по-успокоително да го чуеш от лекар, така че според мен си запиши час.

П.С. 2 - и ще не препишкаш ч тестче, все пак?  Thinking Just in case.  Peace

# 42
  • Мнения: 306

П.С. 2 - и ще не препишкаш ч тестче, все пак?  Thinking Just in case.  Peace

засичат ли и цветна бременност???евентуално де.

# 43
  • Мнения: 58
да та нали е бременност!

# 44
  • Мнения: 712
Всичко засичат - само да го има  Peace. А извънматочната си е бременност, ама закрепила се на грешното място, за съжаление... Ама не го мисли това, що трябва да е извънматочна, пък. !естотата и е 1%, все пак...

Общи условия

Активация на акаунт