Подарък за свекърва ми за рождения й ден..... идеи, Моля!!!

  • 24 370
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 285
Подарък за свекърва ми за рождения й ден..... моля, помагайте с идеи, че нищо не ми хрумва, а след броени дни! Ще съм благодарна на някои идейки!

Благодаря Ви предварително!!!

# 1
  • Мнения: 1 533
До колко пари? Примерно аз на моята майка се каня да взема машина за хляб- по 70-80лв има. Но ти си знаеш тя какви интереси и вкусове има. Дай някакво насока.

# 2
  • Мнения: 285
Ами какви интереси..... много мие трудно да ти кажа, затова на всеки празник се чудя какво да подаряваме. Всеки път каквото и да купим, или не го харесва, или пък казва че е нямало смисъл да си даваме парите и че не иска подаръци....... но не може без подарък да отидем. Затова ми се ще да е нещо по-скоро символично май. Мислех си да й направя торта с красива украса(запалих се от съседния форум) ама не знам дали ще й хареса нито на вид, нито на вкус, пък и тя и без това сигурно ще е предвидила десерт и едва ли ще се трогне кой знае колко. Помагайте!!

# 3
  • Мнения: 1 533
Тово ми звучи като Мисия невъзможна- ако си с подарък ,няма да го хареса, ако си без- сигурно ще се обиди, ужас! Май с тортата ще е най-безболезнено, може да я предупредиш да не прави десерт. Мисля си- някой красив шал и вземи...

# 4
  • Мнения: 285
Ми тя не носи шалове...бяхме й взели преди време една златна висулчица....така и нито веднъж не я видяхме да я сложи......друг път й бяхме подарили блуза....същата работа....

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Защо не я питате newsm78

# 6
  • Мнения: 285
Защото отговора е един и същ......не иска подаръци и че няма нужда от такива.

# 7
  • Мнения: 1 533
Ми значи не и носете нищо този път.Обаче сигурно ще се разсърди.... Звучи ми от типа хора , дето няма угодия  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 187
 HugТова го слушам всяка година от майка ми,ама пробвай да отидеш без подарък да видиш какво става.Моят съвет - ако обича цветя,купи и саксийно растение и измисли някаква подходяща история - като дърво на късмета, на щастието,че вирее при специални хора и т. н.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
защо не опиташ с нещо, което е с лика на бебчо? - чаша, календар, ключовържател или рамка, в която си поставила снимчица? Това ми хрумва на мен и предполагам, че ще се зарадва

# 10
  • Мнения: 2 082
да,рамка със снимка на детето,плюс може и албум-да си нарежда бъдещите снимки...

# 11
  • Мнения: 68
подаръкът,който моята хареса най-много беше:черни чаршафи с червени дракони и картичка с надпис-good life,good sex,good dream newsm51   

# 12
  • Мнения: 1 172
На каква възраст е?

На пенсионери, които нямат нужда от нищо, не ходят на екскурзии и т..н, бих подарила някоя книга - справочник. Например, скоро купувах една такава книга за билките на една баба: нещо като енциклопедия при какви заболявания, с какви билки следва да се лекува и как. Бабата сияеше от щастие. Четеше я като художествена литературна и всеки път ми разказва какво ново научила, което преди не го знаела. Пък и все повече прилага съветите от тази книга. Нали винаги си е била привърженик на "бабешките" методи за лечение.

Не бих подарила нещо с лика на детето, обаче. Ако тя иска  - да иде да си направи, но чак пък да й го натрапвам.... пък и по повод на неин личен празник.

# 13
  • Мнения: 463
Гофретник

# 14
  • Мнения: 2 438
Защо ти се тормозиш за подаръка, тя е майка на мъжа ти - значи той трябва да мисли за това. Пред да се ожените какви й е подарявал?

# 15
  • Мнения: 1 877
Ами щом не иска жената подаръци,защо се кахъриш?Взимаш едно букетче и толкоз..

# 16
  • Мнения: 1 492
Щом е такава работата и аз съм за едно цвете в саксия, но вземи някоя Драцена например, че е по-трайна, да не вземе да изсъхне и да каже, че не е от сърце Simple Smile
Или едни хубави домашни пантофи - зима иде, ще са от полза.

# 17
  • софия
  • Мнения: 636
Ние на мойта свеки подарихме цветни чинии 12 броя, много ги хареса. А за именния- направих й календар със снимки на дъщеря ми - тя щеше да припадне от радост женицата, толкова се трогна. Подарете й голяма снимка в рамка на бебчо, картина за къщата, хубава покривка, саксия цветя, икона, някаква хубава ваза, нещо по-нетрадиционно,сигурно ще го хареса. Или някоя книга ако знаеш какво чете и харесва.

# 18
  • Мнения: 276
Малко черна отрова.

# 19
  • Мнения: 99
Предлагам да й вземете един голям глинен гювеч (в случай, че няма такъв).

# 20
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Моята свеки е същия модел, но винаги и взимам нещо, да се отчета така да се каже. Гледай да не е много скъпо, та да не те е яд като не се радва.

# 21
  • Мнения: 804
Преди време имаше тема, нещо от рода "защо снахите не се разбират със свекървите" или нещо подобно. Повечето от постовете тук са отговор на въпроса. За тези които не го схващат "Защото са предубедени и не искат да се разбират".
А по темата - подари това, което би избрала за майка си. Ако е нормален човек ще е щастлива и ще разбере жеста ти, ако не е - няма значение какво ще чувства.
А за това, че синът й трябва да мисли за това - не е истина. В едно семейство жената е тази, която се грижи за добрия тон и подаръците.

# 22
  • Мнения: 3 376
Голяма луксозна готварска книга.Или някоя красива икона например.И на мен ми е малко трудно да избирам подаръци на свекърва ми,но тя се радва на всичко,ама твоятата май наистина е друг модел.
Аз също съм на мнение да купиш това,което би купила и за майка си.Може и да не показва отношение,но съм сигурна,че забелязва всичко.

# 23
  • Мнения: 593
И аз на моята свекърва съм пробвала най-разнообразни подаръци, но отговорът е един и същ, нямам нужда от това, защо си давате парите и пр. И аз съм на мнение щом е така този път нищо

# 24
  • Мнения: 3 376
Няма човек който да не се радва на подаръци.И моята свекърва винаги така казва,моите родители също.Може би защото при нас българите все още битува отговорността на родителите към вече порастналите деца-т.е. те да дават на нас,не ние на тях.
Не бих подарила тиган или тенджера.Има неща от които всяка жена има нужда независимо от възрастта.
Например моята свекърва обича да готви и са и интересни такива списания,но има и готварски книги,които незнам дали отваря.Затова по-удачен вариант за мен е например да и подаря абонамент за списанието,което знам,че обича да чете.
Винаги има начин да се измисли нещо,зависи само от желанието Wink

# 25
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Направете един хубав семеен портрет и  го сложете в рамка. Hug
Или направете  колаж и го прехвърлете на ПАНО.( става страхотно)
Вили

Общи условия

Активация на акаунт