За шията и деколтето

  • 866
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Какви грижи полагата за шията и деколктето?

А с какви продукти....?

Аз напоследък започнах да слагам от маската за лице и почиствам с тоник... това е само... Rolling Eyes


# 1
  • Мнения: 13 512
Слагам от третата стъпка на Клиник по шията. За деколтето ползвам хайверената боди емулсия за тяло на Ла Прери. Не ползвам специални продукти за шия и деколте .

# 2
  • Мнения: 146
Какви грижи полагата за шията и деколктето?

А с какви продукти....?

Аз напоследък започнах да слагам от маската за лице и почиствам с тоник... това е само... Rolling Eyes





И аз така като теб... Същите продукти като за лицето , нищо по- специално

# 3
  • Мнения: 4 496
На всички кремове и маски,които имам,пише да не се пропуска зоната на шията и деколтето.Знам,че има и продукти специално за тази зона,но не съм си купувала.. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 393
Шията я третирам като лицето-почистване и мазане с крем. За деколтето-мажа с лосион за тяло.

# 5
  • София
  • Мнения: 650
И аз я третирам шията като лицето, ама си мисля, че сигурно не е много правилно това - защото лицето ми е в чудесно състояние, а на шията са ми излезли  две големи гънки Sick
И сега съм решила да си купя някакъв крем специално за шия и деколте и да започвам по усърдно да се грижа за тях, защото нещо не ми харесва как се развиват нещата...
Идеи какво точно да си взема?

ПП. Сигурна съм, че тези две гънки, са се получили от начина ми на спане ( и гледане на телевизия) - на много висока възглавница, ама... това някак си не мога да го променя...

# 6
  • Мнения: 125
Хубаво е тези зони да се мажат с подходящи продукти,иначе много издават годинките...представете си една жена с лице като коприна и шия като на костенурка! ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 650
Хубаво е тези зони да се мажат с подходящи продукти,иначе много издават годинките...представете си една жена с лице като коприна и шия като на костенурка! ooooh!
Да ужасно е - имам една такава колежка не искам да съм като нея   Naughty

# 8
  • Мнения: 235
 Аз също ще следя темата с интерес. Отдавна поддържам кожата на лицето си , но явно не се старая толкова за шията . Получила съм доста бръчки там и не знам как да действам. От известно време мажа обилно с нощния си крем, но нямам подобрение.

# 9
  • Мнения: 5 362
Хубаво е тези зони да се мажат с подходящи продукти,иначе много издават годинките...представете си една жена с лице като коприна и шия като на костенурка! ooooh!
Аууу,това като го прочетох и веднага си представих Лили Иванова!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Аз си слагам на деколтето и шията от лосиона за тяло, в момента ползвам на Ейвън, този с витамините  Mr. Green Усещам си кожата много добре..

# 11
  • Мнения: 27 524
Винаги с лицето си мажа със същия крем и шията. Деколтето не го третирам специално, много ще ми дойде - очи, лице, шия...  Crazy Мажа си цялото тяло след душа с подхранващ крем и това е.

Общи условия

Активация на акаунт