Отново за нашата мила полиция!!!!!!!!!

  • 712
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Здравейте,много се чудих дали да пусна тази тема,защото не искам да забивам още едни пирон в ковчега на полицаите,но реших да споделя какво видях преди няколко дни в центъра на Варна. Тези които са от там ще се сетят за къде става въпрос - за кръстовището пред Макдоналдс на бул.В.Варненчик.и там се каним да пресичаме, но още не сме стигнали и гледаме,че точно пред макдоналдс има спряна полицейска кола,полицая е отвън и си гледа незаинтересовано, светофара е зелен и един човек с количка си пресича и и една кола докато прави десен завой помита количката,не бутна човека,но и това си беше стресиращо,наоколо имаше доста свидетели,както и да е въпроса ми е че седи полицая и гледа ааадски тъпо,действията са му като на забавен кадър,той вижда какво става пред него,случва са на не повече от 2-3метра,седи и гледа и колата тръгва да си върви,няма намерение да спира след като вижда,че полицая не прави абсолютно нищо,но изглежда ги хвана съвестта пред толкова хора и сама си спира и което ме ядоса страшно много е,че дори полицая леко се ядоса,че колата спира и почва той бавно,бавно да си върви,отзад човека вика,никакво внимание не му обръщат,изглежда като няма някой умрял или премазан,не става дума за произшествие,толкова ми стана неприятно,трябва да умрем за да ни обърнат внимание,а после казват,че само шофьорите са виновни,не са само те,къде гледат тези така наречени полицаи #Cussing out #Cussing out #Cussing out само си пазят мястото, да уточня че приятеля ми ми обясни,че човека си е пресичал много правилно,и това става пред полицейска кола,вече никой за нищо не ни зачита #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out,
да не споменавам,че пак преди няколко един извърши мн грубо нарушение пред погледа на 4ма полицая #Cussing out и пак не беше спрян

# 1
  • Мнения: 2 161
Е,чак пък пирон в ковчега на полицията не можа да забиеш.И един полицай полиция не прави.Не те ли заболяха китките на ръцете?

# 2
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
просто досега нищо добро не съм видяла от тях и имам такова наблюдение не само във варна,но и в търново и в пловдив, едни такъв живее и в нашия блок и нищо не съм видяла хубаво от него,чела съм толкова лоши неща,виждала съм толкова неправилни постъпки,че просто нямам думи Twisted Evil

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз преди време пуснах тема за тях.понеже нямам време да напиша,ще дам линк,ако искате да прочетете моето преживяване с един съвестен полицай Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206258.0

# 4
  • Мнения: 13 512
Нямам спомен да са ми помогнали ,когато съм имала нужда. Имам спомен само да са ми усложнявали живота, ако се опла4а, 4е са ми откраднали 4антата или обрали магазина или откраднали колата.
Като ми откраднаха колата, ми я върнаха след 10 дни- уж 4е са я намерили, ОК. Разпознах си я, взех си я и си я карах още 3 години. Един ден намерих 2 полицаи пред колата си на един паркинг. Говореха по рациите...дойдоха още 2 Сигми с мотори- ще ме арестуват, колата се издирвала. Малоумни! Оказа се, 4е наистина колата се издирва, същият ден са им я про4ели в бюлетина  hahaha
За това време аз имах 20-на акта и бях минала 2 пъти преглед. Е какво хубаво да кажа за тях?
Ходих аз да я свалям от масива, макар 4е не беше мое задължение. На следващата година отидох да мина преглед и ми казаха- не може, колата се издирва...не е свалена от масива.
Смешници.
Имам 4увството, 4е варненските  са най-зле.
И катаджиите- същите, 4е и по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт