Режим на Пиер Дюкан - 30 част

  • 24 314
  • 607
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Предполагам Нинкис е имала предвид да пием кафе в Тракия, но ако има повече навити, може да се съберем на едно небрежно кафенце тези дни
разбира се, че просто имах предвид тракия, за по кафе всеки да каже кога може, вещи - без теб никъде не отиваме. мил ми е живота.


# 46
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Вещи, вече съм 65кг.
Блазе ви за срещите. Много сте сладки от Пловдив. Хубостта е отличителна черта на Дюканките.

Искам да си призная, че ще  прегреша умишлено тази вечер. Готвя агнешко е ще си хапна. Знам, че не е разрешено, но и аз душа  нося . Успокоявам се, че не е торта.

# 47
  • Мнения: 1 241
Пловдивчанки, ако искате да се видим за кафенце в сряда след работа
само трябва да се уточним доколко работим
аз съм до 5 и съм на второто колело на панаира
на кафе най-често ходя в Неделя на "6 септември", е ми мазохистка съм си

споделете и вие и ще се разберем нещо
в Тракия също съм навита да се видим

чао за днес Hug Hug Hug

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 726
Хубостта е отличителна черта на Дюканките.

Всъщност, това май въобще не е лъжа! Освен дето слабеем, май и лицата ни разцъфтяват. Майка ми обърна внимание вчера, че лицето ми се е "изчистило" и изглеждам много свежа. Като гледам снимката на ПловдЮканките, те също сияят!

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 17:46 от dorchester

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Пловдивчанки, ако искате да се видим за кафенце в сряда след работа
само трябва да се уточним доколко работим
аз съм до 5 и съм на второто колело на панаира
на кафе най-често ходя в Неделя на "6 септември", е ми мазохистка съм си

споделете и вие и ще се разберем нещо
в Тракия също съм навита да се видим

чао за днес Hug Hug Hug

И аз съм наблизо, но ще дойда докъдето кажете . В сряда съм на работа до 4 или 5, след това идвам.

# 50
  • Мнения: 402
Ехо, аз съм до 18,00 и работя до ВМИ на "Васил Априлов", докато се предвижа и току виж сте приключили с кафето, само да е някъде по-далече от Панаира, че тези дни там е ужасна лудница!

# 51
  • Мнения: 3 971
много пишете  Mr. Green  bouquet
Докато ви изчета детето ще се събуди Joy
Днес съм на 1 коф. кисело мляко и 3 палачинки с извара Mr. Green Ама уточнявам че палачинките са без брашно Laughing омръзнаха ми тези омлети и си направих 3 тънимки -мислех си че ям палачинки Mr. Green

Ох събуди се -чао  bouquet

# 52
  • Мнения: 3 323
Запис!
Започнах ПЗ - много странно - варирам от + 4 до -1 - врамките на половин -един ден! Това нормално ли е?

# 53
Здравейте, докато осъзная че вече има част 30 падна ровене за 29  Laughing
Как сте, дюканки?
Аз днес бележа една седмица примерно и резултатно дюканстване, наистина много шум за нищо, но пък се радвам най-вече защото съм вече осми ден без нищо шоколадено, което цял живот ми е големия проблем  Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 2 245
Запис!
Започнах ПЗ - много странно - варирам от + 4 до -1 - врамките на половин -един ден! Това нормално ли е?

Май е време за смяна на кантара, Дивна  Joy
Много голяма разлике е това, не ми се вижда реално.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 726
много шум за нищо, но пък се радвам...

Как можа, не е за нищо - нали си имаш резултат! Hug Как няма да се радваш - сигурно вече усещаш, че си нов човек  Peace.

# 56
много шум за нищо, но пък се радвам...

Как можа, не е за нищо - нали си имаш резултат! Hug Как няма да се радваш - сигурно вече усещаш, че си нов човек  Peace.
Нямах предвид самия резултат, защото аз заради тея почти три килограма скачам до тавана  Grinning
Много шум за нищо е че с такава почит отбелязвам изминалата седмица  Grinning Хората месеци празнуват, а аз едни седем дена.Но началото е трудно.
А иначе анистина се чувствам "подновена", вчера се набутах в един номер дънки по-малки на една пирятелка.Така се харесах, че едвам й ги върнах после  Joy

# 57
  • Мнения: 5 873
Здравейте. Hug

писали,писали ooooh!...после ще чета. Laughing
отивам да готвя. Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, желая ви от сърце лека вечер, аз отивам да тренирам малко и се прибирам после вкъщи, утре ще ви видя как сте Hug

# 59

Общи условия

Активация на акаунт