Четири дни закъснява,....отрицателен тест?

  • 12 857
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте момичета:)
Искам да споделя нещо Трябва ми помощ малко Grinning
Трябваше да ми дойде преди 4 дни, но няма нищо още....Днес направих тест, който е отрицателен Thinking
М. ми е нормална, редовена...никога не е закъснявала толкова....
Някой ако може да сподели нещо Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 585
Аз не съм от най-опитните, но като се изнервя например от нещо се случва или да ми дойде по-рано или да ми закъснее с няколко дни... Според мен изчакай още 2-3 дни вземи си тестче и ако пак е отрицателно иди на лекар... всъщност и при положителен май ще си за лекар... Но както казах не съм специалист...  Embarassed Стискам ти палци да е това, което искаш  Praynig

# 2
  • Мнения: 4 324
Причини за закъсняваща менструация
- бременност;
- закъснение на овулацията;
- ановулаторен цикъл;
- кисти;
- хормонални смущения;
- и т.н.

Изчакай 3-4 дена, ако не ти дойде - тест, ако е отрицателен отново - беж на лекар!

Успех!

# 3
  • Мнения: 1 335
Много точно! Peace
Повтори теста след 2-3 дни или най-добре иди на кръвен
Дано е за хубаво. Стискам палци Praynig

# 4
  • Мнения: 38
Мда...така или иначе не ми остава друго освен да изчакам:) Благодаря Ви момичета:)

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Стискам ти палци резултата да бъде положителен.Нужно е най-вече спокойствие,за да бъде всичко наред. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 718
Ако не ти се чака, кръвен тест ще отговори на въпросите ти.

# 7
  • Мнения: 306
да не те разочаровам, но при мен от както започнахме а правим бебе цикълът ми съвсем се побърка. снощи си броих и направо се втрещих- никаква цикличност няма в моя цикъл. юли месец бях в твоето положение- закъсняваше ми 6-7 дена и бях убедена, че съм бременна, но в крайна сметка си ми дойде. тъй че наистина изчакай още някой ден, пак си направи тест и отивай на лекар. и най- важното- спокоооооооооооооооооо  Hug

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дано да е просто по-бавно покачване на hCG Praynig



и най- важното- спокоооооооооооооооооо  Hug

Е те туй в този форум не го умеем  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 423
Дано е бебе ще стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 10
Момичета и аз съм в същото положение- писна ми вече. Толкова се разочаровах, че ми се плаче направо!!! Утре мисля да ходя на д-р. Защо все отрицателни тестове????

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Мога да ти споделя, да - закъсняваше ми с 20 дни и направих 3 теста - бяха отрицателни /а бях бременна/...
Направи си кръвен тест.

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Направи си кръвен тест.

# 13
zdr mila!
i az sam taka s 5 dni zakasnenie ,pravih dnes test - otr. Confused i sega 4akam. Simptomi kato 4e li 6e mi doyde takiva tapi bolki nisko v korema i da spi mi se, no tva ne moga da pi6a kam bremennostta za6oto ne hodq na rabota v momenta i e normalno organizma se otpuska, taka 4e 6e 4akame  Hug

# 14
  • Мнения: 41
При мен се е случвало да ми закъснява с 6-7 дена,но накрая ми идва.Но момичетата са прави изчакай малко и повтори теста и ти пожелавам да е двучертичков Praynig

Общи условия

Активация на акаунт