18 ромски семейства се сдобиха с нови жилища за 25-30лв. наем!

  • 7 515
  • 220
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 187
Всъщност появиха се организации, които ги оправдаха.

Тях винаги ще има кой да ги защитава.  Crazy

# 46
  • Мнения: 4 668
А кой ще помисли за българските млади семейства , които едвам си гледат децата и няма къде да живеят , ами са тръгнали циганите да уреждат  Close
Тези мръсници са като пиявици за обществото ...
Млъквам , защото кой знае какво ще кажа ... Confused

# 47
  • Мнения: 738
Ох успокоих се, че не ги мразя само аз! Преди бяха рядкост и ако видиш циганин той ще е наврян по кофите! А сега са навсякъде и имат повече права от нас! Ама това си го направихме ние, защото не ходим да гласуваме! Станахме цигано-турска държава! Обикалям по цяла България по работа и ако знаете какви неща съм видяла ooooh! На страшно много места вече почти не се чува българска реч! Особено в Северна България, Родопите, страшно е направо! Ние сме единствената държава, в която управлява партия на малцинствата!Трябва да ви кажа, че аз вече гласувам за Атака, въпреки че са доста крайни понякога... Незнам, много ми е болно...

# 48
  • Мнения: 84
От дълго време търся юридически чалъм как да си сменя етническата принадлежност от "българска" на "циганска", ама йок... нЕма правно основание за такава врътка.
Юристите да помагат, ако имат идеи.

# 49
  • Мнения: 47 956
браво на бате бойко  Sick
строи на циганьорите блокове, а децата в нашата детска трябва да ги гледат на 20 годишна дограма и балатум, как не се намериха пари за 3 прозореца във филиала не знам
аман вече, и аз искам да съм циганка и да живея в мезонет и да имам 5 деца и 500 лева помощи,а не да работя по цял ден за 500 лева

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
стой си вкъщи, роди 5 деца и взимай помощи , какво искаш

# 51
  • Мнения: 738
стой си вкъщи, роди 5 деца и взимай помощи , какво искаш

Е да ама за да взимаш помощи трябва да си си плащал осигуровките незнам колко време преди това, ако се регистрираш безработна веднага ще ти намерят работа и ако откажеш гориш-нямаш помощи! А тия цигани как все са първи по разни проекти незнам...Гледат си ги депесарите...Скоро имаше един проект за еднократна помощ от 25000 евро за земеделски производители, нали знаете че всички цигани се записаха, преизпълниха плана и за българите не остана! И сега освен с апартаменти са напред и с 25000 евра...

# 52
А кой ще помисли за българските млади семейства , които едвам си гледат децата и няма къде да живеят , ами са тръгнали циганите да уреждат  Close
Тези мръсници са като пиявици за обществото ...
Млъквам , защото кой знае какво ще кажа ... Confused
Никой не мисли! А ти защо млъкваш? Кажи си! Докато ние ходим на работа за 300 лв., оставяме си децата в разни мизерни ясли, при разни лелки,които кой знае как се държат с тях, за да изкараме пари за неща за които изобщо не стигат въпросните пари. И се чудим как да издяним, някои си клатят краката, лъжат и крадат и пак имат повече...тяхната кожа циганска...ама не са виновни хорада бе, виновна е системата, за едни има за други - не, нали се сещате до какво води това- разделяй и владей. Много по- лесно се манипулира един разкъсан народ!

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е вярно...хората живеят мизерно, но не им пука...докато ние си даваме децата в ясли, защото ни се ще да живеем удобно ... на тях им е все едно

# 54
  • Мнения: 16
Вчера дойдох в магазина да си купят GSM едно "ромско"семейство двете деца бяха ужасно мръсни по цялото лице на малкия имаше ранички потресаващо направо SickКупиха си за 120лв. Майката каза,че като вземат помощите и тези за училището #Cussing out #Cussing out #Cussing out ще си вземе по хубав,а този ще и го даде /на дъщеря си/

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ами така правят...цял месец гладуват, мръзнат и се въргалят в мърсотия, а като вземат пари си купуват златни пръстени и GSM- и ... иди им обяснявай, че не е правилно

# 56
  • Мнения: 150
Прощавайте, ама кой идиот ви научи, че циганите били "роми"? Да започнем оттам, пък после ми умувайте за всичко останало!

# 57
  • Мнения: 2 563
Аз познавам няколко български семейства, които са в апартаменти в София за по 20 лв.  на месец.  И във форума има. Бих искала веднага да им вдигнат наема, защото моят ми изяжда 1/3 от месечните доходи. Ама ха!

# 58
Не е вярно...хората живеят мизерно, но не им пука...докато ние си даваме децата в ясли, защото ни се ще да живеем удобно ... на тях им е все едно
С 300лв заплата ако съм самотна майка ще живеем с щерката в голям лукс, да знаеш. А и на мен ми пука и не искам да живея мизерно! Един живот имам и искам да го живея достойно.

# 59
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Никой не мисли! А ти защо млъкваш? Кажи си! Докато ние ходим на работа за 300 лв., оставяме си децата в разни мизерни ясли, при разни лелки,които кой знае как се държат с тях, за да изкараме пари за неща за които изобщо не стигат въпросните пари. И се чудим как да издяним, някои си клатят краката, лъжат и крадат и пак имат повече...тяхната кожа циганска...ама не са виновни хорада бе, виновна е системата, за едни има за други - не, нали се сещате до какво води това- разделяй и владей. Много по- лесно се манипулира един разкъсан народ!

За другото съм съгласна. За това- не. На ясла ли не си попаднала, на "лелка" ли? Лелка...  Shocked Трябва да имаш уважение към хората, които се грижат за децата ти. Те не са "някакви", те са хората, които се грижат за децата ти, когато ти не се грижиш за тях!  Close

Общи условия

Активация на акаунт