Отново zа обувките. Анкета

  • 2 607
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
щом става дума за маратонки или кецове - като че ли маркови е по-добре - сестра ми такива си взима и наистина не помръдват за около година и половина. За дамски обувки...естествено, че марково е хубаво, но на мен не ми се струва гаранция за качество... Аз май съм за "новички" (не, всеки ден или седмица, тъй като не ог да си позволя, но поне за сезон да има някакво разнообразие)

# 16
  • Мнения: 35 961
нови или поне добре изглеждащи /т. е. да не са от последната година/ и  удобни - за това не е необходимо да са маркови  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми също е така - купува си нещо марково и го влачи цяла година - много се привързва.
Аз имам и маркови, но имам и обикновени и обувки и дрехи. Много държа на разнообразието.

# 18
  • Мнения: 2 492
Мьжо предпочита маркова маратонка (или обувка) zа една камара пари и я носи (почти само нея) 1 година най_малко.
Аz обичам да си сменям обувките почти всеки ден (или според цвета на тоалета ) и не ме притеснява, че "крачката" ми не са маркови. По_ добре всеки ден новички, отколкото цяла година "маркови".
Вие как предпочитате?

Аз съм на принципа , че един - два чифта  качествени , елегантни ( по възможност маркови ) обувки са за предпочитане пред това в гардероба си да имам 100 чифта средна хубост .
Цената не винаги е определяща , но обувката и чантата за жената , са каквото е часовника при мъжа - просто показват статус и това до къде си стигнал .

# 19
  • Мнения: 1 668
Специално маратонки , купувам винаги маркови !!
Обувки , чехли и джапанки - всякакви , стига да ми хареса модела !!!
Ботуши - държа да са чиста кожа !!!

 newsm10

# 20
  • Мнения: 5 393
Е, по принцип предпочитам трета опция,но не винаги ми се отваря парашута.  Mr. Green

Предпочитам да си купя маркови обувки/ботуши и да ги нося по-дълго време.
 

# 21
  • София
  • Мнения: 1 481
По отношение на маратонките и кецовете не правя компромис- само изпитани марки, които си заслужават цената. Може да си купя 2 чифта през годината, но пък те са толкова издръжливи, че на практика се оказва, че винаги имам 5-6 чифта, които са здрави и в страхотно състояние  Simple Smile
Ботушите-да са естествена кожа, обувки, сандали- не съм толкова придвирчива  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 5 362

Обувки , чехли и джапанки - всякакви , стига да ми хареса модела !!!
Ботуши - държа да са чиста кожа !!!
Peace
И аз съм така.

# 23
  • Мнения: 877
Обичам много обувки, задължително да са удобни. Имам и маркови и едни за 10Е ботички, намалени, чудни. Прилагам и снимка  Simple Smile, много са ми диско  http://eniena.multiply.com/photos/photo/7/61  http://eniena.multiply.com/photos/photo/7/62

# 24
  • Мнения: 3 312
и маркови и нови4ки  Whistling

# 25
  • Мнения: 2 309
Това ми е страст,да си купувам обувки...също така да са качествени

# 26
  • Мнения: 442
каквито дойде. стига на мен да ми харесват.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
За предпочитане-предпочитам маркови обувки.
Та по-добре да дам повече пари и да ги нося няколко сезона.
Имайки 3 чифта -те не се износват и са като нови.

И най-вече в пъти по -удобни от българските да речем.

# 28
  • Мнения: 891
Новички. Не държа да са маркови  Peace

# 29
  • Мнения: 4 170
Маркови и новички Peace

Общи условия

Активация на акаунт