Притежавате ли " волско търпение "?

  • 1 389
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Търпеливи ли сте? В смисъл, когато реализирането на ваш проект, идея, желание изисква време понасяте ли минутите, часовете, дните стоически? В такъв период съм, обсебила ме е една конкретна мисъл и почти денонощно ми е в главата, много е изнервящо. " Волското търпение " май не ми е силната страна... Предполагам в доста ситуации е житейски плюс да го има човек, ама само ще си мечтая да го прихвана все някога

# 1
  • Мнения: 7 474
Абсолютно го притежавам, и търпание и спокойствие
за жалост само към детето ми се изключва напоследък  ooooh!
Явно 5 г. в къщи си оказват влиянието  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 401
Липсва ми напълно. А това дето те е обсебило няма ли начин да му направиш едно  "побут"?  Аз ако трябва да съм  повечко търпелива, за да се случи нещо просто губя интерес.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
По принцип съм много повърхностна - прелитам от мисъл на мисъл, от желание на желание, от чувство на чувство... Crazy Но, когато много силно искам нещо /молейки се през цялото време желанието да не ме напусне/, когато съм силно мотивирана, нищо не може да ме спре. Направо се вманиачавам и търся начини и възможности до дупка, ако трябва даже търпя. Макар че търпеливото бездействие не ми е много силна страна.

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
Волско чак не, но може да се каже, че съм много, много търпелива!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Понаучих се, но обикновено когато искам нещо го искам веднага и гледам да си го получа. Ако не стане - тогава съм търпелива, защото и без друго нямам избор.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 672
Не чак волско, но зависи към кого e все пак

# 7
  • Мнения: 3 861
не  Rolling Eyes

и това е най големият ми проблем, липсата на каквото и да е търпение.
Ако някой ден се науча и на това, половината ми проблеми ще изчезнат

# 8
  • Мнения: 1 813
Ако е спрямо изпълнението на моя поставена цел - имам го да.
Ако става дума за това да търпя нечия глупост  и простотия - не. Но тук май става дума да си перде Simple Smile

# 9
  • Мнения: 516
Изобщо не мога да се разбера. В едни ситуации притежавам не просто волско, а на дърт вол мъдрец търпението. В други случаи реагирам като теле седмаче.  newsm78

# 10
  • Мнения: 27 524
Не. Хич даже, ужасна съм нетърпеливка.
Не се прихваща това  Rolling Eyes или се появява вследствие на нещо сътресаващо в живота ти, или се възпитава, ако притежаваш сериозна самодисциплина.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Да, даже сама си се учудвам на спокойствието и търпението Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 861
Не. Хич даже, ужасна съм нетърпеливка.
Не се прихваща това  Rolling Eyes или се появява вследствие на нещо сътресаващо в живота ти, или се възпитава, ако притежаваш сериозна самодисциплина.

оо значи нямам шансове никакви Whistling

# 13
  • Мнения: 604
Изобщо не мога да се разбера. В едни ситуации притежавам не просто волско, а на дърт вол мъдрец търпението. В други случаи реагирам като теле седмаче.  newsm78
newsm10 newsm53 и аз съм на тоз хал ooooh!

# 14
  • Мнения: 4 473
Понаучих се, но обикновено когато искам нещо го искам веднага и гледам да си го получа. Ако не стане - тогава съм търпелива, защото и без друго нямам избор.

Същото важи и за мен. Принципно съм по-скоро припряна, отколкото търпелива. Confused

Общи условия

Активация на акаунт