свинско?

  • 828
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
моля ви даите някоя хубава рецепта за свинско?нещо за фурна newsm78
 Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 336
     Здравей, аз съм далеч от готварските редици, но да ти споделя една рецептичка.
  Майка ми я приготвя дано не пропусна нещо. Запържваш нарязано на парчета свинско месо - най - добре шол, слагаш го в йенски съд заедно с буркан мариновани гъби. Използваш и сосче от гъбите директно от буркана. Подправяш със сол, черен пипер, майка ми слага и мъничко чубрица. Запичаш. За гарнитура - варен ориз или картофено пюре. А за малко да забравя - ако желаеш при месото и гъбите докато се задушават може да сложиш и сметана.

# 2
  • Мнения: 146
     Здравей, аз съм далеч от готварските редици, но да ти споделя една рецептичка.
  Майка ми я приготвя дано не пропусна нещо. Запържваш нарязано на парчета свинско месо - най - добре шол, слагаш го в йенски съд заедно с буркан мариновани гъби. Използваш и сосче от гъбите директно от буркана. Подправяш със сол, черен пипер, майка ми слага и мъничко чубрица. Запичаш. За гарнитура - варен ориз или картофено пюре. А за малко да забравя - ако желаеш при месото и гъбите докато се задушават може да сложиш и сметана.
Hug

# 3
  • Мнения: 147
         И аз не претендирам да съм кой знае каква готвачка, но ще споделя как правя свинското на фурна  понякога. Нарязвам месото и го запържвам докато побелее. В тава слагам ориз и 1 пакет замразени зеленчуци, подправки и месото. Разбира се, водичка и олио също Simple Smile. Това е. Става вкусно и бързо се приготвя. Simple Smile     

# 4
  • Мнения: 2 591
ако в рецептата, която ти е дала jjoy панираш месцето и в йенската тенджера сложиш и малко винце, ще стане нещо, за което дълго време ще си облизваш пръстите  Peace

а иначе в готварската книга на бг.мама има доста рецепти  Peace

# 5
  • Мнения: 3 622
Може да направиш свинско със зеле или свинска кавърма

# 6
  • Мнения: 444
От свинските хапвания най любими са ни
Свински шницели от бут(реже се напречно на влакното)  или бонфиле , нарязваш , начукваш , панираш
В Гювеч - със сметана , топено сирене, гъби , кисели краставички и каквото още пожелаеш
Кавърма с много праз лук
Свинско с кисело зеле
Вретено с бонфиле в иенска тенджера
Свинско в иенска  - с картофи , лук , моркови , соев сос и малко винце

# 7
  • Мнения: 7 474
Пилешките ми фантазии стават идеално и със свинско Wink
Виж в подписа или в Любими рецепти Peace

Общи условия

Активация на акаунт