ЗА ДОКТОР ИВАН ТАНЕВ - АГ БОЛНИЦА ВАРНА

  • 44 024
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
няма 3D, приема всеки вторник от 16,30ч.в ниското тяло до АГ, няма частен кабинет

# 46
  • Varna
  • Мнения: 288
A д-р Танев има ли договор със здравната каса и ако няма колко струва приема при него?

# 47
  • Мнения: 5 713
Няма договор със ЗК. Прегледът при него беше 10лв, но това до преди 1год.

# 48
  • Мнения: X
А д-р Танев води ли женска консултация? Мога ли да се запиша при него още от самото начало?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 864
А д-р Танев води ли женска консултация? Мога ли да се запиша при него още от самото начало?

И мен това ме интересува. Моя позната ще ражда следващия месец при него и твърди, че вече води ЖК. Но не виждам как се справя, след като преглежда 1 път седмично след 16.30ч.  newsm78
Между другото, някой знае ли тел. на регистратура за записване на часове?

# 50
  • Мнения: 182
Мисля,че не се записват часове.Просто отиваш пред кабинета и чакаш.Прегледа става бързо.И аз скоро ходих за пръв път и мислех да си запиша час,но ми казаха на деня(във вторника)да отида и да чакам.Няма да ти отнеме много време.

# 51
  • Мнения: 180
Виждам, че повече хора са чели мнението ми във форума, отколкото са изказвали своето. Вярно е, че българина е пестелив, когато трябва да хвали, но наистина ще бъде хубаво а ко повече от вас, които са срещали доктор Танев и са доволни от него напишат по две добри думи за него.

Даже не го и познавам този доктор, аз родих в Майчин дом. Затова и само чета без да споделя мнение. Просто обичам да чета хубави неща за хубави хора, тъй като има прекалено много лоши хора които ни заобикалят.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 80
Много Мил човек и разбира се много способен. Само като го видиш каква благородна физиономия има... и винаги се усмихва.Тои присъстваше когато родих Крис август 2005 заедно с д-р Иванова от АГ .НЯмам Думи.......Само ще кажа е никога не съм говорила за самото раждане със неприятни спомени newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт