Пристрастена съм към шоколада!

  • 3 158
  • 69
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте, винаги съм обичала да си похапвам сладичко (основно ако е нещо шоколадово eat )но вече май се оливам,щото непрекъснато търся нещо сладко, даже предпочитам като се храня да започвам от десерта. Та се чудя дали това е нормално и на какво се дължи евентуално newsm78.Мъжа ми казва че от толкова сладко ще изкукуригам newsm57.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз! И не ми пука.

# 2
  • Мнения: 442
 newsm47

няма да изкукуригаш, споко!

# 3
  • 7800
  • Мнения: 243
По-добре към шоколад, отколкото към хероин.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Пристрастена съм към кашу!
Какво да правя...

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 14:44 от StaM

# 5
  • Мнения: 4 733
Мъжа ми казва че от толкова сладко ще изкукуригам.
Мъжът ти по-скоро се притеснява, че от количеството шоколад което консумираш ти,  ще му се наложи да се заключва в спалнята за по-голяма безопасност Mr. Green
 И аз ям огромни ежедневни количества шоколад Flutter.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 755
И аз! Мога само сладки неща да ям цял ден.  Blush 

# 7
  • Мнения: 442
намерих си сродни души, най-сетне!  Hug
от днес реших да не ям сладко. изкушението ме дебне от всеки ъгъл. сутринта беше страшно, сега е по-добре. преди малко една колежка сложи кутия `черноморец` върху компютъра ми - на една ръка разстояние. изядох само един Embarassed мисля това да е.

# 8
  • Мнения: 2 891
newsm47

няма да изкукуригаш, споко!

Проверено е на собствен гръб, нали  Mr. Green И аз обичам, много!

# 9
  • Мнения: 3 423
Шоколад ли? Аз не съм толкова самокритична.

# 10
  • Мнения: 25 599
И аз бързам да се запиша в клуб "Смърт на шоколада!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Няма да изкукаш, най-много да станеш по-умна - нали сладкото е храната на мозъка?  Joy

# 11
  • Мнения: 727
И аз! Мога само сладки неща да ям цял ден.  Blush 
чух ШОКОЛАД Party....и идвам Mr. Green,няма страшно мила,отдавна закусвам с една кутия ДЕТСКИ ЗАКУСКИ,на обяд пастички,а вечер без сладко не мога да заспя #Crazy
за мен е жизнено необходим,дори след раждането на дребния всички близки се опасяваха че съм диабетичка  Stop,ама не съм аз просто ОБОЖАВАМ ШОКОЛАДА bowuu
хапвай си наволяяяяяяяяя Whistling


най много да ти стане по-готино за друго незнам
НЯМА СТРАНИЧНИ ДЕФЕКТИ Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 672
Последното нещо, което може да стане е да изкукуригаш. Споко, яж си  Peace

# 13
  • Мнения: 2 258
 LaughingТоку що прибрах гузно,гузно един буркан течен шоколад в шкафа/гребнах си само няколко пъти Embarassed/

# 14
  • Мнения: 1 568
И аз съм така,обичам шоколад,ми доставям си щастийце,лошо ли е?! Joy

Да казва всеки каквото ще  bouquet

# 15
  • Мнения: 269
И аз така. Като видя шоколад под каквато и да е форма озверявам!
Предполагам, че е нелечимо...
Ама пък колко е вкуснооооо!
Отивам да инспектирам шкафа с лакомства за някое забравено парченце шоколад! Crazy

# 16
  • Мнения: 1 568
Добре че ме подсетихте с тази тема hahaha
Айде ,да ми е сладко Joy

# 17
  • Мнения: 4 733
 Гаднярки Crossing Arms На работа съм, не ме пускат до магазина и ми текат лигите върху клавиатурата  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 070
Откакто правя редовен секс не съм такава маниячка на шоколад. Но има дни, в които си купувам  и изяждам по един цял за отрицателно време. Милка с лешници, разни варианти на Своге обичам, абе всякакви. По едни път в седмицата някъде пия и горещ шоколад. На твърдо съм обаче, вафли отдавна не купувам, направо шоколад. Понякога Републики някакви.

# 19
  • Мнения: 211
Аз реших да се поогранича със сладките работи и като видя нещо сладко си казвам наум "на тази вафла/шоколад й познаваш вкуса, така че няма да е нещо ново и по-добре не го яж".
Иначе,ако не се огранича ще стана 100 кила,а фигурата ми е предразположена към затлъстяване.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да основем клуб на Анонимните шоколадохолици

# 21
  • Мнения: 442
гаднярки такива!  Crossing Arms
няма да влизам повече тук. мислех, че тук си се оплакваме. Sad

# 22
  • Мнения: 7 474
И аз обичам много всичко шоколадово  Crazy



# 23
  • Мнения: 698
Шоколад ли? Аз не съм толкова самокритична.

 Joy

Присъединявам се към клуба на (полу)анонимните шоколадохолици.  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 568
Сори,съвестно ми е ама.... newsm78 нека ми обаче ,сега моето дупе ще се мятка,а вашите ще са малки стегнати Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 386
аз бях така...
и понякога все още съм (по време на цикъл)
единственият начин да спреш сладкото е да не го ядеш, защото ако хапнеш, след 1 час пак ще ти се яде заради спадането на кръвната захар. освен това ако ти се дояде и издържиш 30 мин без да хапнеш няма да ти се яде сладко, защото кръвната захар ще се е нормализирала.
и още нещо - днес пробвах на линдт шоколад с люта чушка мммммммммммммммммм

# 26
  • Мнения: 1 424
И аз обожавам шоколад  Crazy
Ако нямаш сериозни проблеми с кг или някаква болест, хапвай на воля   bouquet

# 27
  • Мнения: 263
Здравейте, винаги съм обичала да си похапвам сладичко (основно ако е нещо шоколадово eat )но вече май се оливам,щото непрекъснато търся нещо сладко, даже предпочитам като се храня да започвам от десерта. Та се чудя дали това е нормално и на какво се дължи евентуално newsm78.Мъжа ми казва че от толкова сладко ще изкукуригам newsm57.
Не си само ти, споко Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Откакто правя редовен секс не съм такава маниячка на шоколад.

А аз като не съм правила секс от септември 2005 година (не ме питайте повече, не се бъзикам)- представяте ли си как се нахвърлям на шоколада? И аз съм в клуба.   Embarassed

# 29
  • Мнения: 104
 И аз, особено към този нямам никакви задръжки:

# 30
  • Мнения: 25 599
Хм. Тъкмо се чудех какво ще обядвам днес. Благодаря за идейките!  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 14 133
newsm47

няма да изкукуригаш, споко!
Да основем клуб на Анонимните шоколадохолици
Peace Страхотна идея!!!! Пишете ми и мен веднага в клуба на шоколадоманите!!!! bowuu Joy
Може и да не е анонимен Laughing Много обичам шоколадови неща и не се крия като ги хапвам!!! Joy

# 32
  • Мнения: 442
чакайте сега!
вие, дето нямате проблеми с шоколада, правете си отделен клуб - на шоколадоманиаците.
ние, които имаме проблем с шоколада сме от анонимните шоколадохолиците.  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 005
по принцип продължителната употреба на шоколад води до зависимост, естествено това се наблюдава най-вече при жените.Отключват се едни рецептори, които си искат определено количество шоколад всеки ден.Иначе в големите книги пише, че прекалената употреба на шоколад е неадекватна копинг стратегия на стреса. Simple Smile Та след като изчетох доста инфо за проблема и ядях по един кекс, едно бурканче течен шоколад, един шоколад, кит кат, вафли, торти и т.н. всеки ден се заех с намаляването и сега ям само по един шоколад, и разни миражки, меденки  Simple Smile леко намалих количеството и всичко е супер

# 34
  • Мнения: 1 568
Откакто правя редовен секс не съм такава маниячка на шоколад.

А аз като не съм правила секс от септември 2005 година (не ме питайте повече, не се бъзикам)- представяте ли си как се нахвърлям на шоколада? И аз съм в клуба.   Embarassed


Не си сама Peace

# 35
  • Мнения: 255
Пишете и мен в клуба.Обожавам шоколад.През деня може да не се сетя за него, но стане ли ве4ер......изяждам по 2. Препо4итам да не купувам, за да не се изкушавам. И аз имам склонност към напълняване,но си го ям.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Откакто правя редовен секс не съм такава маниячка на шоколад.

А аз като не съм правила секс от септември 2005 година (не ме питайте повече, не се бъзикам)- представяте ли си как се нахвърлям на шоколада? И аз съм в клуба.   Embarassed


Не си сама Peace

Нима ??? Embarassed

# 37
  • Мнения: 656
Мога само сладки неща да ям цял ден.  Blush 
И аз Peace

# 38
  • Мнения: 6 461
Бързам да се запиша в шоколадовата тема.
Спокойно няма да изкукашшшш Laughing

На работа снабдителя вместо натурален шоколад ...ни донесъл фин млечен Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 27 524
Бях. Вече не. Сега поумнях и оцених доскоро мразените неща - месо, морски дарове, зеленчуци на пара...

# 40
  • Мнения: 2 229
Добра идея, утре ще си купя шоколад, че отдавна не съм! Crazy

# 41
  • Мнения: 648
   Обичам много шоколад, пристрастена съм, но от 1 месец ми е противопоказен на хомеопатичното лечение и не съм кусвала Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 4 292
Не обичам шоколад  Naughty От него излизат пъпки, но не за това не го обичам.  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 312
До тази тема не бях пристрастена Thinking
Сега като чета се сещам,че съм заредила на детето няколко блокчета Киндер и Милка Crazy
Иначе съм пристрастена към Кока Кола.
Пада ми кръвното ако не изпия поне литър дневно.
Понякога си мисля,че инсценирам анемичните си състояния....,т.е. лъжа себе си newsm78.
Ама така добре го правя,че си вярвам Joy

# 44
  • Мнения: 3 622
Пристрастена съм към кафето и шоколада - отпивам горчиво кафе и лапвам парченце шоколад.  Обичам ги много и не мога без тях  Wink

# 45
  • Мнения: 25 599
Вчера обядвах с един голям шоколад. За днес какво ще ми предложите?  Wink Mr. Green

# 46
  • Мнения: 442
каке, вчера - голям, днес - още по-голям.

# 47
  • Мнения: 1 541
И аз да се запиша тука, пристрастена е меко казано....Дали не му слагат нещичко-я хероинче, я някое опиатче...Че и по шоколадови мъже си падам (нищо, че моя е рус).

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 10:43 от Пираня

# 48
  • Мнения: 139
Пишете и мен в клуба.Обожавам шоколад.През деня може да не се сетя за него, но стане ли ве4ер......изяждам по 2. Предпо4итам да не купувам, за да не се изкушавам. И аз имам склонност към напълняване,но си го ям.
ТОВА СЪМ АЗ, ВСЕ ЕДНО, ЧЕ АЗ СЪМ ГО ПИСАЛА!

# 49
  • София
  • Мнения: 5 755
Вчера обядвах с един голям шоколад. За днес какво ще ми предложите?  Wink Mr. Green
Колко голям - 100 гр ли? Има и по 300-400 гр
каке, вчера - голям, днес - още по-голям.
Peace  Laughing Wink

# 50
  • Мнения: 1 715
И аз! Мога само сладки неща да ям цял ден.  Blush 
Peace

# 51
  • Мнения: 158
И аз обичам много всичко шоколадово  Crazy




Maleeee....направо ми потекоха лигите....  helpuu
Обожавам шоколад в повечето му разновидности...ноп гледам да се ограничавам, колкото и да ми е трудно  eat

# 52
  • Мнения: 1 685
 Peaceне мога да не се запиша в подобна тема-и понеже вече обстойно съм се изказала по въпроса ви пращам на една шоколадов разходка ет тук
                     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212436.0

# 53
  • Мнения: 66
Пишете и мен в клуба.Обожавам шоколад.През деня може да не се сетя за него, но стане ли ве4ер......изяждам по 2.

И аз съм по-този начин . Дори се събуждам нощно време и затова почти винаги имам на нощното шкафче .

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Мога да изям по 100-тина грама шоколад на ден. След това ме боли стомах и се чувствам зле. И въпреки това го правя, често. Явно има някакво неразбирателство вътре в мене. Когато съм на почивка желанието ми за шоколад драстично намалява, както и когато съм в някакъв подем. Но... градът, работата, ежедневието...  Sad Моят начин да се справя с това е просто да липсва шоколад около мен. Не бих се вдигнала до магазина само за един шоколад. А ако тръгвам да пазарувам, гледам да не съм гладна. Както и да има пълноценна храна (а не да залъгвам глада си с бързи калории) И все пак...

# 55
  • Мнения: 100
И аз обичам да си похапвам шоколад-почти всеки ден. Peace

# 56
  • Мнения: 1 924
И аз  bowuu Да ви'й сладку:

# 57
  • Мнения: 2 829
И аз обичам да си похапвам шоколад-почти всеки ден. Peace



и аз  Rolling Eyes Wink Wink

# 58
  • Мнения: 878
Уффф аз си мислех,4е само аз съм 4алната,ама взех да се успокоявам.Ям сладко всеки ден,най ве4е шоколад,просто откакто родих незнам какво ми стана и проблема е,4е сериозно се отразява на талията ми,затова на отказалите го да казват веднага как са успяли newsm78

# 59
  • Мнения: 3 050
Пишете ме и мен-преди не беше така но сега всеки ден без вафла не минавам Sad
Надявам се скоро да се откажа. Praynig

# 60
  • Мнения: 1 526
и аз бях пристрастена към шоколада.
затова и влезнах да уча в хранително- вкусов
4 год. практика в Нестле и няколко години не поглеждах шоко.
сега папкам ама по- малко  Laughing

# 61
  • Мнения: 7 430
...ох, олекна ми, че не съм само аз ooooh! Като седна на РС-то един шоколад го омитам за секунди Blush

А ако преди това не съм хапнала като легна вечер и чак ми се привиждат шоколади Sunglasses

# 62
  • Мнения: 1 455
Ей ме на и мен в клуба Grinning
Много обичам шоколад,любимият ми е с цели лешници на Милка Peace
От всичко мога да се лиша,но не и от шоколада.

# 63
  • Мнения: 804
Споко! Няма страшно. Цял живот си похапвам, а дори не съм качила килца. Шоколадът си е прекрасно нещо.
ВРЕДНО Е ДА НЕ ЯДЕШ ШОКОЛАД!

# 64
  • Мнения: 2 759
ВРЕДНО Е ДА НЕ ЯДЕШ ШОКОЛАД!
                 Аз не ям шоколад. Или поне го правя доста рядко. Май сме единици такива.

# 65
  • Мнения: 15 538
Ох и аз съм пристрастена. Преди една седмица ми се дояде солено и като се замислих се оказа, че съм живяла 20 дена на шоколади и вафли  ooooh!
Лекарката ми каза да го намалявам полека не изведнъж, но задължително, защото не било добре за здравето толко много сладко на ден

# 66
  • Bapнa
  • Мнения: 762

 Peace

и аз бях пристрастена към шоколада.
затова и влезнах да уча в хранително- вкусов
4 год. практика в Нестле и няколко години не поглеждах шоко.
сега папкам ама по- малко  Laughing

разкажи, разкажи  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 568
Ей сега пак си хапнах ...от Своге Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 1 685
 PeaceДобро утро шоколадави дами-аз сега ще си закуся с натуралното "Своге"/такова обичам най-много,освен натуралния Линдт/  bouquet

# 69
  • Мнения: 804
PeaceДобро утро шоколадави дами-аз сега ще си закуся с натуралното "Своге"/такова обичам най-много,освен натуралния Линдт/  bouquet
Натуралния Линдт, като постои малко в хладилника.... оооооо

Общи условия

Активация на акаунт