Помогнете ми

  • 1 973
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Здравейте бадещи и настоящи майки. Ето каква е моята история.
Мреди 8 месеца родих с секцио в Майчин дом, а сега отново сам бременна утре ще ходя при моя доктор но съм в неведение и това ме убива. Дали мога да задаржа бебето и дали има някакъв риск, моля ви ако някой е по добре осведомен от мен и знае нещо за такива случаи кажете ми. Аз много бих искала да задарйа бебето въпреки че не беше планирано. smile3518
Желателно е да има период от време, но не е и задължително - всичко си е индивидуално. Дано нещата при теб се развият така, както желаеш Hug

# 31
  • Мнения: X
Здравей! Искам да ти кажа, че имам позната в твоето положение и на нея са й казали да внимава и  да се пази от натоварване. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, и късмет!
 Hug


Таня, по-добре не се доверявай напълно на лекарите. Те като цяло винаги търсят по-лекия вариант, и според мен препоръчват аборти дори и когато не е напълно необходимо. Някой път действат просто по учебник. То за тях аборта е рутина просто. Това с абортите тук в БГ го правят с голяма лекота. Просто са склонни да се презастраховат, и да не се ангажират с по-сложни случаи. Твърде отговорно е за тях. Не говоря от собствен опит, но знам за доста случаи.
Дано не попаднеш на някой, който само да те наплаши!
Няма по-благословено решение от това да износиш детето, което си заченала. Още повече, че зачеването не е акт на случайността, но това е друга тема ...
[/quote]
Подкрепям напълно  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 866
Аз съм чела, че 6 месеца е минималния период, който трябва да се изчака. Моят лекар ми каза да изчакам 1 год след раждането, за да съм спокойна. Но добави, че имал случаи на жени забременели 4 мес. след секцио и без никакви проблеми. Така че всичко е строго индивидуално. Аз на твое място не бих предприела аборт освен ако нямам някакъв много сериозен проблем в момента. Аз забременях 1г4м след секциото и всичко беше ок.

# 33
много благодаря на всички за коража, които ми дадохте.
Аз вече ходих при моя лекар и тои ми каза че риск има при всяка бременност, а при сесцио каквото и да е било първо или второ риск има, даже и при нормална бременност. Каза ми че бебето е малко по малко но последния ми цикъл беше по дълък и съм забременяла по късно, но всичко изглевда наред. Това много ме зарадва newsm47

# 34
  • Мнения: 1 672
ами ние решихме че ако всичко е наред ще го задържа
така е най добре.ПОЗДРАВЯВАМ ВИ!!!

# 35
  • Мнения: 474
Е, щом няма проблеми - ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 5 752
много благодаря на всички за коража, които ми дадохте.
Аз вече ходих при моя лекар и тои ми каза че риск има при всяка бременност, а при сесцио каквото и да е било първо или второ риск има, даже и при нормална бременност. Каза ми че бебето е малко по малко но последния ми цикъл беше по дълък и съм забременяла по късно, но всичко изглевда наред. Това много ме зарадва newsm47
Лека бременност!  Peace

# 37
  • Мнения: 178
Надявам се всичко да бъде наред до раждането и след това също!

# 38
  • Мнения: 478
Аз родих секцио и като попитах моя гинеколог за второ дете и той каза че по рано от 3 години да не мисля за това

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
Стискам ти палци всичко да е наред, миличка... Praynig Лека бременност!  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 423
Честито бебче Heart Eyesи браво за куража Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 044
Когато родих със секцио попитах изрично доцента кога мога пак да забременея и родя без проблем. Не съм на 20 и нямам много време да се бавя с второ, че трето...Той каза, че между двете раждания трябва да има една година и половина разлика, включая и бременността, за да е без проблем всичко. Бремеността е 9 месеца, тоест ти може да забременееш 6 месеца след раждането. Но тъй като съществува вероятност от преждевременно раждане, хубаво е да се поизчака.

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Честито бебче Heart Eyesи браво за куража Heart Eyes


поздравления и от мен  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 4 588
Честито и от мен и лека бременност!  Hug

# 44
  • Мнения: 1 671
Честито! Лека и безпроблемна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт