Alianz или ING за животозастраховане?

  • 10 041
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 188
И четиримата в нашето семейство сме застраховани в AIG живот+медицинска застраховка

# 46
1. Относно брокерите -  почти винаги предлагат това от което получават най - голям комисион.
2. Реши точно какво искаш - покрития,срок на застраховката,размер на премията, дали да плащаш месечно или годишно, дали да имаш включено покритие за злополука и сравни това което ти предлагат.

# 47
  • Мнения: 6 472
1. Относно брокерите -  почти винаги предлагат това от което получават най - голям комисион.
2. Реши точно какво искаш - покрития,срок на застраховката,размер на премията, дали да плащаш месечно или годишно, дали да имаш включено покритие за злополука и сравни това което ти предлагат.

Склонна съм да се съглася, но по закон са длъжни да ти предоставят сравнителна таблица с покртията на всички застрахователи, които си поискал. Изисквайте си я и няма да има подобни недоразумения. Както се разбра аз работя в застрахователна компания и все пак се обслужвам от брокер, за застраховките които не съм направила при нас. Определено предлага много удобства.

Общи условия

Активация на акаунт