Обувки на Флавия-къде?

  • 5 762
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 816
 Виждали ли сте някъде в София да продават обувки на Флавия ? Имаше един фирмен магазин на Стамболийски след МОЛ-а, но вече не съществува.  Thinking

# 1
  • Мнения: 562
На края на "Витошка", преди входа на южния парк, там където завива трамваят (мисля,че 1-ца беше  Thinking) за пазара Иван Вазов - на трамвайната спирка е магазина. Уф, ама го обясних, дано ме разбра  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря!  bouquet

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
 Също- на ул.Ив.Шишман, в посока към Графа ,на ъгъла на предпоследната пряка.Голям магазин с различни марки обувки.  И на " Екзарх Йосиф" последният магазин за обувки преди Женския пазар.
За съжаление,само отделни модели.  За красотите им-ще ходим чак в Пловдив  Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
На Пиротска, след ул. Димитър Петков има един голям магазин за обувки - продават и на Флавия там.

# 5
подлеза на България и Гоце Делчев

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
подлеза на България и Гоце Делчев

Да! Оттам купих страхотни ботушки за щерката - естествена кожа - 33лв.

# 7
в ж.к. Дружба има фирмен магазин на Флавия - като се идва от Горублянско ханче / улицата,която е перпендикулярна на Цариградско /, на първия светофар след кръстовището на Горублянско с Цариградско  -  вдясно, и веднага в блока на среща е магазина. Има дамски, мъжки и детски обувки на Флавия.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 692
Обувки на Флавия има и на Красно село.

# 9
  • Мнения: 75
виждала съм тази марка в магазините Стил99 (съдебната палата и кооперативния в люлин) и Сиси (надежда, бул ломско шосе; бул Мария Луиза; бул шипченски проход)

# 10
  • Мнения: 6 164
Стил '99 има в Овча Купел, Дружба 2 и Младост 1 със сигурност. Може и на други места.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 692
Стил '99 има в Овча Купел, Дружба 2 и Младост 1 със сигурност. Може и на други места.
И на Съдебната палата.

# 12
  • софия
  • Мнения: 2 140
В Стил 99 са само обувки китайски и дубайски,независимо какво им пише на етикетите.Подобно на тенденц,казват,че се произвеждат в България,да ама не.

# 13
  • Мнения: 634
Най- добре - в Пловдив, пред завода има фирмен магазин. Там продават всичко - продукцията  и за БГ пазара , и за чужбина ишлемето.
В София - магазините на Стил 99 са им официален представител, но нямат абсолютно всичко. Въпреки всичко - за София там е най-добре да си купиш обувки на Флавиа. Аз съм фен на тази марка. Peace

# 14
  • Мнения: 255
Най- добре - в Пловдив, пред завода има фирмен магазин. Там продават всичко - продукцията  и за БГ пазара , и за чужбина ишлемето.
Моля някоя мама от Пловдив да обясни къде се намира завода (магазина).

Общи условия

Активация на акаунт