От кога на голямо легло?

  • 1 538
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Кога преместихте детето на голямо легло? Голямо в смисъл не кошарата/ бебешкото легълце, а дългите колкото нашето.

# 1
  • Мнения: 2 631
Малко преди, да се роди сестра му, т.е. на 4 г.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
От как стана на 11 месеца спи сама на спалнята!

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Още не съм преместила Рони в голямо легло просто защото няма къде да го сложа. Иначе тя е готова за тази промяна - тази година на морето спеше на голямо легло отделно от нас и нямаше никакви проблеми Peace. От 4-5 месеца сме махнали решетката на нейното и само веднъж се случи да падне Embarassed...веднага схвана за какво става дума и оттогава не сме имали инциденти.

# 4
  • Мнения: 3 622
На 3 години махнахме детското легло

# 5
  • Мнения: 1 426
Ние в началото живеехме толкова натясно, че физически нямахме място за бебешко легло. Така че при нас беше: първите 6 месеца в количката, после две години на спалнята, след което се преместихме в ново жилище и купихме директно голямо легло.

# 6
  • Мнения: 967
от една седмица е на голямо легло, за сега му харесва и не се сеща за кошарата  Wink

# 7
  • Мнения: 3 360
На две години вече е сама на легло Simple Smile

# 8
  • Мнения: 24 467
Малкият е на 1 г. 4 м., спи в детската с брат си, но на бебешко креватче. Много го мразя това креватче, грозно ми е, мразя го! Искам да сложа вече и на него голямо легло, като на баткото, но се чудя не е ли още малък за това? От друга страна баткото падаше до миналата година /6 г./ от голямото си легло и дори и сега съм го намирала на земята.
Дали да не сложа голямото легло и за бебото, като до него наредя възглавници?

# 9
  • Мнения: 3 880
От 15 месечна спи на малко "голямо" легло, (т.е. умален размер на обикновено легло) не й слагам засега съвсем голямо, защото не виждам смисъл да заема излишно място в стаята й, при положение, че и в това има достатъчно място още. Никога не е падала....

# 10
  • Мнения: 24 467
Направо се "зарибих" да изнасям втория креват от мазата и да го застилам /събота- неделя/.

# 11
  • Мнения: 4 406
беше на 2 години и половина, леглото му е с размери на юношеско и е на 1,20 м височина, отдолу е с гардероб и рафтове за играчки... качва се смело по стълбище- чекмеджета и много си го харесва...

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И двете ги преместихме около годинката. Peace

# 13
  • Мнения: 1 485
Преди две седмици на 4г е малката и вече падна Joy

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ние сега се учим да спим на голямо легло...Първоначално преместихме кошарата до едно от големите легла в детската стая. Махнала съм решетката и тя се претъркаля през нощта и всъщност си спи на голямото легло. Кошарата стои, за да не падне евентуално. До 2 години мисля, че ще се справим Peace

Общи условия

Активация на акаунт