липсва ли ви нещо от моминските години?

  • 6 892
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
хайде,сега да си разкрием душите наши!какво ви липсва понякога от този период?
на мен специално на моменти много ми липсва спокойствието и тишината!да се прибереш в къщи и да нямаш ,ама наистина да нямаш какво да правиш!!! Simple Smile
да си вземеш гобленчето и цяла събота да шиеш е-ееех!!
хайде сега вие сте наред!!! Laughing

# 1
  • Мнения: 1 492
Да, свободното и безгрижно време, липсата на задължения....

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, нищо. Това, което ми е любимо, се постарах да запазя. Това, което неизбежно се промени и няма връщане назад, ми харесва Simple Smile Да, на моменти се изморявам повечко, но да ми е жив и здрав мъжа, поема детето и аз се отвявам в някой клуб с приятели, за да се почувствам отново на 20 Grinning Тишината - да, на моменти ми се ще да е по-спокойно вкъщи, но ако това означава да бях предпочела тишината пред това да имам дете - не, благодаря. Предпочитам шума Peace

# 3
  • Мнения: 425
На мен ми липсват срещите с приятелките, ама така само по женски на кафенце и непринудени разговори - понякога безсмислени, понякога замечтани. Сега някак си не се получава. Като ни завърти ежедневието и май не ни остава време за мечти.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 750
Нищо не ми липсва....
И сега имам спокойствие и тишина когато пожелая!
Нищо,4е имам две деца!
Наистина нищо не ми липсва..... Rolling Eyes
Така ми е добре!

# 5
  • София
  • Мнения: 344
Да, липсва ми спокойствието сутрин.Обичах да ставам рано, да са правя кафенце и сандвичи с кашкавалче (запечени) и да закусвам спокойно гледайки телевизия.Това ми беше настройката за деня.
Сега пак ставам рано, но буквално препускам из апартамента.Кафето вече го пия в банята (почти под душа Wink), закуската е в офиса на бюрото след 9.30.

# 6
  • Мнения: 460
Не, нищо. Това, което ми е любимо, се постарах да запазя. Това, което неизбежно се промени и няма връщане назад, ми харесва Simple Smile Да, на моменти се изморявам повечко, но да ми е жив и здрав мъжа, поема детето и аз се отвявам в някой клуб с приятели, за да се почувствам отново на 20 Grinning Тишината - да, на моменти ми се ще да е по-спокойно вкъщи, но ако това означава да бях предпочела тишината пред това да имам дете - не, благодаря. Предпочитам шума Peace
не става въпрос за сравняване или предпочитане!!случайно да ви звучи така? newsm78

# 7
  • Мнения: 460
Да, липсва ми спокойствието сутрин.Обичах да ставам рано, да са правя кафенце и сандвичи с кашкавалче (запечени) и да закусвам спокойно гледайки телевизия.Това ми беше настройката за деня.
Сега пак ставам рано, но буквално препускам из апартамента.Кафето вече го пия в банята (почти под душа Wink), закуската е в офиса на бюрото след 9.30.
позната картинка,що ли?

# 8
  • Мнения: 3 205
Липсва ми свободното време за четене. Но не мога да кажа, че съм недоволна, да имаш дете и съпруг си е забавление.

# 9
  • Мнения: 1 044
На мен най-вече ми липсва свободното време и досреднощните партита по клубовете /мъжът ми не си пада по тях/

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Единствено свободното време за четене на книги. Но лесно го преглъщам, защото е много лошо, когато имаш всичко, но се прибираш вечер в празната къща и няма кой да те посрещне с едно "Добър вечер!"

Предпочитам сегашната лудница и тези две малки ръчички, които ме прегръщат.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Може би трябва да си направя извод, че сега, когато съм сама, но имам време да се шлаяя, да чета, дори нищо да не правя- че вероятно е много добре така и някой ден ще ми липсва newsm78

# 12
  • Мнения: 71
липсва ми възможността да си "мързелувам" понякога  Crazy Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 568
Липсва ми нещо,което не съм имала нито в детството,нито сега.......

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Безгрижието.

Общи условия

Активация на акаунт