Работна тема писма

  • 24 879
  • 467
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Следващата страница е безмисления и пълен с общи, празни приказки отговор за Могилино на посолството ни в Англия.
www.bbc.co.uk/bbcfour/documentaries/features/bulgaria-prod-letter.shtml
Разбрах,че през октомври евродепутата от Герб Душана Здавкова ще посети дома.Дайте до следващия петък да сме готови с писмата и да ги пускаме. Сега е момента и за евродепутатите щом и тази жена се е заела да действа.Нека се види,че и българските майки сме съпричастни с проблема.
Не съм добре много с английския,ако иска някоя мама нека го превежда,но само ще се разочароваме от написаното от посолството ни в Англия. Cry

# 46
  • Мнения: 677
Писмото се вижда като се кликне отстрани до снимката на детенцето от дома и има препратка към писмото.

# 47
  • Мнения: 1 843
Имаме съгласието и подкрепата на човека с колажа.
Мисля да му дам достъп до снимките и да започва до няколко дни.

Следете темата в Клюкарника (егати и подфорума за тази тема), за да има някаква координация все пак.

Оставам с впечатлението, че дори в нашия подфорум доста хора не знаят какво става. Или не искат да знаят.

Днес изпратих петицията на над 100 души и я постнах в няколко форума. Стресната съм от нежеланието на доста голяма част от обществото да загуби 2 минути, за да сложи подписа си за тази кауза.
Извинението? Обичайният скептицизъм...

# 48
  • София
  • Мнения: 9 517
Оставам с впечатлението, че дори в нашия подфорум доста хора не знаят какво става. Или не искат да знаят.

И аз си мисля така за съжаление, дори си мислех да напиша нещо в темата на чакащите, но се въздържах, ама вава и таня могат да пуснат едно инфо ей така, между другото  Grinning (аз като ме проучваха, общо взето не четях всички теми, а само чакащата и други, касаещи проучването и документите, та затова мисля така  Embarassed)

ПП Видях коментарите в говорилнята на ол.бг... Дар за мен, дали пък да не сложим линк към петицията в женския клуб там? Общо взето там повече правят впечатление подобни инициативи?

# 49
  • Мнения: 921
Веднага пускам препратка към тази тема и към петицията. Към филма мисля да се въздържа да пускам точно в темата на чакащите, че да не се отчаят още на първо влизане във форума newsm78

Рапорт даден - направено е вече!


П.П. Между другото съм пуснала събщения на всички от Кю-то и Скайпа си и съм включила линка за петицията като подпис във всички рибарски форуми, в които съм регистрирана, така че ...

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 21:22 от Tanya.

# 50
  • Мнения: 1 843
Аз нямам достъп там, Фокси. Май се иска отделно упълномощяване, ако ти имаш - действай!
Не искам да се оплаквам, но от два дни не съм свършила работа за 1 стотинка, а  съм на "колкото си изработя"...та утре мисля да наваксам с насъщния, че скоро да не пускам тема за помощи в "Благотворителност"... Wink

Ще се опитам да следя развитието на всичко, ако има нещо спешно...имаме мейли и телефони. Хубава вечер!

# 51
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Утре,ще се потрудя и аз........ със историята ни и ще сложа снимки.

Предлагам помоща си за тези,които не могат да се справят със снимките.Тъкмо съм им хванала цаката. Simple Smile

Може ли някой, да ми даде паролата....Моля.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 20:48 от ivka10

# 52
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Нямам още отговор за картичката, но се надявам скоро да получим помощ.
Дотогава какво да пише на нея?

Ние протестираме срещу.....
Ние искаме.....

Саморедактирам се да добавя- нека да има срок до понеделник за снимките на очичките и идея з атекст да измисли, за да има време да се направи картичката.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 20:56 от wa_wa

# 53
  • Русе
  • Мнения: 212
Подкрепих петицията и мисля,че всички чакащи ще го направят.Мисля за инициативата с писмата,защото за снимки ми е рано-още чакаме...Просто още нямам точна идея за думите,чувствата са налице...Чудя се и какво предложение към "законодателя" да дадем,че по-бързо да се проучват и подготвят децата за вписване в регистрите.Все пак нас ни проучват по три месеца.Сигурно това важи и за децата.Администраторът извършващ това сигурно е един и няма как да се справя с много съдби едновременно... Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 843
Февруари, исканията за момента мисля да се сведат до официалното писмо на ДБМ – петиция. Тази идея се роди в подкрепа на тези действия.
Ако има начало, ще има и продължение.
Едно по едно, можем да изградим по-точни, реални и конкретни условия, но трябва да вложим повече енергия, а и знания. Не можем просто да искаме като капризни деца.

Wa_wa, на мен ми хрумва…

Отгоре на картичката    „очите на нашите деца”

Отдолу с по-явен шрифт   „Докога да чакаме?”

В този час, вече съм крайно изпразнена от смислени идеи.

Момичета, периода е чуден - предстоят избори и протестни действия на социалните работници. Учителите вече стачкуват. Перфектно време за промени.

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 201


Wa_wa, на мен ми хрумва…

Отгоре на картичката    „очите на нашите деца”

Отдолу с по-явен шрифт   „Докога да чакаме?”



На мен това ми харесва! Кратко и ясно и въздействащо.
Слагайте снимки, намерих човек за картичките  Simple Smile
след като качите снимки на очите до понеделник ще ви покажа при първа възможност проект и да го коментираме

# 56
  • София
  • Мнения: 9 517
Само бих предложила вместо "До кога да чакаме" не е ли по- добре "До кога ще чакат?". Ще ми се да не е обвързано с нас заради "Очите на нашите деца", а с децата в смисъл, че те чакат. Охххххх който ме разбере, ако може да предложи нещо  Embarassed

# 57
  • Мнения: 2 722
Моля някой да даде паролата
Дар за мен, нашите очички качи ли ги?

За колажа за снимките на мен ми хрумва и друго
"Вярвате ли че могат да се усмихват"

Или "Да им дадем усмивка"
ох, знам ли, нещо такова

# 58
  • София
  • Мнения: 9 517
пращам паролата

# 59
  • Мнения: 1 843
Момичета, които ми изпратихте снимки - всички са изрязани и върнати по канален ред.

Общи условия

Активация на акаунт