Майски мами, тук се запишете - радостта споделете!

  • 19 635
  • 285
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ СЛДКИ МАЙСКИ МАМЧЕТА!
ТОВА Е ПОКАНА ЗА ВСИЧКИ МАМИ, КОИТО НЕ СА СЕ ПРЕСТРАШИЛИ ДА СЕ ЗАПИШАТ И КЪМ ВСИЧКИ МАМЧЕТА, КОИТО ВЕЧЕ СА В ОТБОРА!

ЕТО И НАШИТЕ ТЕРМИНИ!













Tikvichka
summer-rain от София
Bubche от Пловдив








sundey от София








desive78 от София
Pesa, 77








mmagy от Стара Загора-Бургас







yasi
Prizmo от Истанбул
cvetka_1 от София
каталина от Бургас








kristi_vg от Перник
marssi от София
Oncheto от София
joji04 от Бургас
ilche от Хасково








vdunkova от София







stingy от София








Feja от Габрово
Silvia-Snegi от Бургас








Gery_s от Пазарджик








lanna от София
Люта чушка - пиперлийка от София








Telma от София
Didka_M от София-Бахрейн








aneta_al от Букурещ







mu6morok от Пловдив
Скрежанка от Североизточна България
тефи








Bella04 от Варна







eli77 от София







eohenia от Бургас

ЧЕСТИТО!!!

newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525  newsm51

# 1
  • Мнения: 253
Запис !Браво Гери Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 792
пу втора запис

# 3
  • София
  • Мнения: 1 220
Ееееееее имаме си нова тема прекрасно  Hug…Браво на gery_s1 и аз се записвам…  Peace Само искам да попитам, не трябвали да пише - may babies ?  newsm78

# 4
  • Мнения: 820
Много добре сте се справили момичета, много ни е хубава новата тема smile3501
(Има една изпусната буква при думата "сладки")
За момичетата на който им е лошо, чела съм, че чай от джинджифил много облекчавал гаденето. Може да пробвате и това, дано скоро се почуствате добре.
На мен ми се разминава леко за сега, малко ми се гади и то само вечер.
Имам запитване към момичетата, които имаха зацапване, продължава ли още? При мен през ден два се появява и това ме притеснява Confused

# 5
  • Мнения: 60
Имайте на предвид, че всичко съм правила в работно време и ако ме бяха пипнали .... мъжът ми щеше да ме изяде, така че съжалявам за грешките, които съм допуснала.  Embarassed bouquet

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
 Ехааааа ама каква тема си имамееее!!! ГЕРИ благодаря миличка. Страхотно си се справила. Няма значение, дали има грешки.
Момичета, днес съм на преглед  Laughing

# 7
  • Мнения: 425
чудесна теми4ка!!!desive78 сподели после като се върнеш какво са ти казали  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 220
Didka_M Аз нямах зацапвани в началото, но от няколко дни получих и забелязах, че става след като съм ходила много пеш или пък след секс въпреки, че бяхме изключително внимателни.. е със секса спряхме след, като забелязах тази последователност, но не мога да спра да ходя – при мен е много бледо и започнах да пия магнерод, сега като отида на доки в петък ще я питам, защо се получава така и дали е опасно …newsm78
Gery_s Важното е че темичката е супер и дизайна е много свеж, пък никой не е безгрешен    bouquet
desive78Стискам палци за прегледа с нетърпение те чакаме после да разкажеш как е минал…  Hug

# 9
  • Мнения: 253
Цитат
Didka_M Имам запитване към момичетата, които имаха зацапване, продължава ли още? При мен през ден два се появява и това ме притеснява
Дидка, При мен зацапването беше на около 45 ден от последния цикъл за 1 ден и след 3 дни пак за около 1 ден ходих на лекар и ми дадоха " no spa" и "Utrogestan". и слава богу повече не съм имала проблеми, но ако те притеснява върви на лекар
desive78 чакаме новини....непременно

# 10
  • Мнения: 559
Здравейте и от мен! И аз ще съм мама през май! Още ми е малко странна тази мисъл, но ще свикна  Simple Smile
От форума научавам доста неща и се радвам, че го има!
Моето бебе трябва да се появи на трети май  Mr. Green

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 12
Здравейте! И аз да се запиша в новата тема! Поздравления за заглавието и оформлението  Grinning! Добре дошли на новите мами, радвам се, че станахме толкова много! Момичета, днес стискайте палци! Ще ходя на преглед да чуем сърчицето, страшно се вълнувам и малко се притеснявам дали всичко ще е наред!
На мен не ми се гади много, само когато съм гладна, затова хапвам по малко и по на често. Иначе знам че помага вода с резенче лимон, а също и солетки. Като цяло се чувствам добре, само дето не ми е приятна миризмата на парфюм на колегите  Simple Smile! Има ли случайно бъдещи мами вегетарианки, аз от десет години не ям месо и риба, ама сега лекарят каза че трябва да ям. Та се чудя как ще стане тази работа, просто никак не обичам, ама щом трябва може и да се прежаля, нали е заради бебето. Кафето лесно го отказах, защото нещо не ми харесва вкуса му, и странна работа, преди обичах да си подслаждам напитките повече, пък сега и с малко захар ми е сладко  Joy!
Лек ден на всички!  bouquet

# 12
  • Мнения: 84
Страничката е супер.БРАВО ГЕРИ

DESIVE78,да не забравиш да се похвалиш за сърчицето. Two Hearts

# 13
  • Мнения: 18
браво наGery_s  !!новата темичка е супер!!!! #Crazy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравейте и от мен.Записвам се и аз тъй като преди няколко дни разбрах, че съм бременна, и ще си имам още едно бебе .Още не съм ходила на лекар, засега разглеждам възможностите и си избирам тъй като не съм много доволна от лекарката която следи предната ми бременост.Все още освен закъснението и леко гадене от време на време нямам други "симптоми"

Общи условия

Активация на акаунт