Фризьорът мой приятел или враг

  • 2 231
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 124
Фризьорът мой приятел или враг
съпруг ми е  Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз да се подстригвам не обичам ( по-скоро не обичам да намаляват много дължината на косата ми), иначе за измиване, маски и такива глезотии-умирам  Crazy

# 32
  • Мнения: 3 622
Обичам да ходя при моята фризьорка. Чувствам се добре при нея и тя никога не ме е разочаровала.  Laughing

# 33
  • Мнения: 17 407
Не обичам да ходя. Все съм на тръни, обикновено не се харесвам след това, мязам на овца. КАто мине малко време(1 месец), оценявам труда на фризьора Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 482
Обичам да ходя и от 12 години ходя при моя фризьор, той си знае какво да прави без да е необходимо да му казвам, а може би най- важното е, че не ме дразни като ми пипа косата. Много го обичам и гледам веднъж в месеца да го посещавам Heart Eyes

# 35
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Обичам,много моя фризьор,намерих го преди 3г и до ден днешен съм много доволна.До сега никога не ме е разочаровал,макар,че имах период в които косата ми беше в много критично положение.Сега ходя всеки месец и той преценява какво  е необходимо да се прави.

# 36
  • Мнения: 4 496
Обичам да ходя на фризьор,винаги ме изслушва,не реже повече от това,което съм обяснила,веднъж ме спаси от спонтанен изблик да си намаля косата мнооого.Но чак приятел-не мога да кажа.Нали му плащам накрая... Grinning

# 37
  • Мнения: 297
Обичам да ходя при моята фризьорка. Чувствам се добре при нея и тя никога не ме е разочаровала.  Laughing
Съгласна съм с това, че отношението много зависи и от фризьорката. Ако човек е доволен от своята, не може да се чувства зле да ходи при нея да се подстригва. Пък ако ще там да се обсъжда и целия град.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз все още не съм намерила "моя" фризьор. Последните два пъти ходих при едно младо момче, дано не ме ме разочарова.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 060
Оххх, благородно завиждам на всички, които са попаднали на такива разбиращи и любезни фризьори!! На мен, където и да съм ходила досега, никога не са ми предлагали някаква прическа, която според тях ще ми отива... Sad Не, грешка, един път като казах каква ми е идеята, фризьорката се захвана по нейно усмотрение да постигне ефекта. Ми не се получи. Затова обикновено обяснявам какво точно искам, а пък те си правят каквото си знаят Crossing Arms Освен това косата ми не е податлива на оформяне на различни прически, заплита се... въобще, ходенето на фризьор ми е едно притеснение Confused

# 40
  • Мнения: 413
 Аз от години се ходя с дълга коса.Като я пусна стига понякога до кръста.Тя ми е и чуплива и много не се забелязва,ако се окълца повече тук там Laughingиначе фризор ми е майка ми(тя и по професия си е такава)

# 41
  • Мнения: 19
Откакто намерих "моята фризьорка" се чувствам много добре. Преди това беше кошмар - имах чувството че всички се учеха на моята коса.

# 42
  • Мнения: 189
От моята фризьорка съм много доволна, защото знае по-добре от мен какво искам. Винаги й давам само насока горе-долу как искам да изглеждам и досега никога не ме е разочаровала. Иначе процедурите и на мен са ми приятни, даже й казвам като свърши да ме събуди, ако съм заспала Grinning

# 43
  • Мнения: 560
Аз се изнервям ужасно,когато ходя на фризьор. smile3511
Имам дълга почти до средата на гърба къдрава и много гъста коса.Искам да стане и още по-дълга,но това от години не се получава зарад фризьори.Освен това обичам косата ми да е равна от всички страни.Отида на фризьор,обясня,че искам да ми резнат само върховете,въпреки че косата ми никога не цъфти,и винаги си тръгвам от салона с коса пет пръста по-къса,филирана,по-къса отпред покрай ушите.
Освен това много мразя да ми се слагат мазила по косата /кристали,вакси,лак и гел/,а това винаги някак си се оказва супер задължително.И се налага след 1-2 дни да си измия косата,защото не понасям да стои вдървена.
Бе оставила съм се малко "джулай морнинг" и така си ми е добре.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И аз доста дълго се лутах и търсих, но от 1 година и половина вече съм си при една фризьорка. Много съм доволна, каквото съм поискала е станало, както съм го искала  Hug  И определено ми е приятел  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт