Колети и писма от БГ ?

  • 7 466
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета, колко време чакате писмата и колетите си от БГ ?
защото аз още си чакам мартеничките, пуснати преди 2 месеца. Това нормално ли е ?
В Бг ПОЩИ казали на майка ми че колета ще пристигне за 10 дена, а ето - вече 2 месеца почти и го няма...
Да го чакам ли изобщо ?

# 1
  • Мнения: 978
Е как ще е нормално. Според мен ако не пристигне до 2 седмици, бий тъпана. И аз чакам от 10-на дена един колет, ама да видим.....

# 2
  • Мнения: X
Наистина ли ?
Майка ми е вдигнала паtардия в пощата, и там са и казали че няма къде да се изгуби, и че  Франция била проблемна страна, често се бавели колетите...Нещо са я омотали май...
Не че в колета е имало нещо кой знае колко ценно, ама ...мартенички, разни мили дреболии за подарък на бебо, и едно сладко якенце, което майка ми направи с толкова труд...
Уф, да му се не види.

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
МНого неприятно. Колетите са по бавни, но чак пък толкова Confused  Писмата ги получавам всеки път раzлично, понякога zа 4 дни, а понякога zа 2 седмици. Средно обаче се нуждаят от 1 седмица.

# 4
  • Мнения: 4 244
Досега всичко което мама ми е пращала ел пристигала за не повече от 10 дена
Това е прекалено много!!!

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Mishence
Не че в колета е имало нещо кой знае колко ценно, ама ...мартенички, разни мили дреболии за подарък на бебо, и едно сладко якенце, което майка ми направи с толкова труд...
Уф, да му се не види.

Ех, zначи, това наистина си е zа ядосване Imp Не могат ли от бълг. пощи да проследят? Или са толкова допотопни.

# 6
  • Мнения: X
Добре де, може ли да се направи нещо ? да подадем оплакване или нещо друго ?
Къде може да се е забавил толкова тъпия колет ? Да изключвам ли възможността някой да си го е харесал, че и какво толкова има за харесване, не разбирам. Тия работи се случваха преди години, ама сега не съм чувала...
искам си колетааааааааааа! #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 1 289
Извинявайте, че се намесвам, но тази година пратих мартеници в САЩ, Германия и Испания. В Европа са стигнали за 1 седмица, а в Америка за 10 дни. Колети до Сащ са пристигали за около 2 седмици. Майка ми прати мартеница на внучката си от Ямбол до София. Още не е пристигнала.

# 8
  • Мнения: 181
На мен като ми праЩат писма, тези от Зап. Европа пристигат за 1 седмица, а от БГ за 2 седмици. Колетите се бавят около 2_3 седмици, Щото докато ги огледат по границите минава време.
Но знам 4е по празниците винаги се бавят пратките и много пъти дори се губят по пътя. Така 4е ние като си праЩаме неЩо винаги гледаме да е минимум месец преди или месец след празника.

# 9
  • Мнения: 181
На мен като ми праЩат писма, тези от Зап. Европа пристигат за 1 седмица, а от БГ за 2 седмици. Колетите се бавят около 2_3 седмици, Щото докато ги огледат по границите минава време.
Но знам 4е по празниците винаги се бавят пратките и много пъти дори се губят по пътя. Така 4е ние като си праЩаме неЩо винаги гледаме да е минимум месец преди или месец след празника.

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
колети съм получавала само по автобуса,а писма от бг за седмица,две...
миналата година така и не си получих мартениците от майка обаче.

# 11
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: Mishence
Добре де, може ли да се направи нещо ? да подадем оплакване или нещо друго ?
Къде може да се е забавил толкова тъпия колет ? Да изключвам ли възможността някой да си го е харесал, че и какво толкова има за харесване, не разбирам. Тия работи се случваха преди години, ама сега не съм чувала...
искам си колетааааааааааа! #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out

Оплакване се подава в поЩата от където е пуснат.
На мен ми загубиха едно препоръ4ано писмо, бърза поЩа от тук за Бя.след като така и не го намериха ми изплатиха обезЩетение към 50 евро.Казаха ми 4е има международна споготба и се изплаЩат обезЩетения, независимо на 4ия територия е загубена пратката.

# 12
  • Мнения: X
Цитат на: rosa
Цитат на: Mishence
Не че в колета е имало нещо кой знае колко ценно, ама ...мартенички, разни мили дреболии за подарък на бебо, и едно сладко якенце, което майка ми направи с толкова труд...
Уф, да му се не види.

Ех, zначи, това наистина си е zа ядосване Imp Не могат ли от бълг. пощи да проследят? Или са толкова допотопни.


Мама е ходила да пита в пощата няколко пъти, след като мина месец и колета още го нямаше, и вече се бяхме притеснили...Няколко пъти са я връщали, накрая са и казали че ще изпратят писмо за да проследят пратката, и да провери за отговор след седмица. След тази седмица са и казали да почака още 5 работни дни. Накрая са и казали че няма отговор още, и че проблема е във Френски пощи. Да съм отидела аз при тях и да ги питам къде ми е колета. МНoooого тъпо....
В един и същи ден мама е пратила колети на мен и на сестра ми в Щатите. Нейния е пристигнал за 3 седмици.
Лошото е че в малък град всички се познават, мама пък е сравнително известна учителка и е много неудобно да вдига скандали - служителките в пощата са родители на нейни ученици...

# 13
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
постингът се е повторил съжелявaм

# 14
  • Мнения: 978
Toва за България ли иде реч?

Общи условия

Активация на акаунт