ФДТ, който не цапа дрехите

  • 5 049
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
може ли да ми препоръчате ФДТ за суха кожа и добре покривен, защото имам лунички..  Blush...парите - до 100 смятам мога да дам  Peace
АМи можеш и ти да пробваш Тент Идол струва към 60-70лв мисля, на сайта на Ланком пише че е подходящ за всякъкъв тип кожа  Peace Ако искаш виж за повече инфо тук
http://www2.lancome.com/_int/_en/catalog/subcategory.aspx?Catego … Com_FluidCounceal

Ти ми говориш за крем с 25 фактор, който омазнява.
Кремът за лице няма нищо общо с макийажа. Кремът си е ежедневно, сутрин и вечер, грижа за лицето. А ФДТ- при нужда. ФДТ не може да съвмести и двете, колкото и да се пънат да ни убеждават в това, изкарвайки серии Repairweae na Clinique -ФДТ и други.
Монда ,мерси за изчерпателния отговор   bouquet, аз все си мислех че под фдт задължително се слага крем или поне 3тата стъпка ooooh!
Ами аз ползвам всеки ден фдт, едно че работата ми го изисксва (срещам се с доста хора) и друго, че кожата изглежда съвсем различно с фдт - порцеланова, гладка и матирана.
А няма да обяснявам кой ми е насадил подобни глупости в главата - глупавите консултантки във всички магазини за маркова козметика и в аптеките  ooooh! явно най-вече ги вълнува да правят оборот, а не да дадат качествен съвет Tired

# 16
  • Мнения: 2 132
Аз ползвам на диор този -

Не ми цапа дрехите, за смесена кожа е -матира мазните участъци и не изсушава нормалните. Има и слънцезащитен фактор 15. Преди него си слагам хидратиращ крем за смесена кожа , но само на сухите и нормални участъци. На Т зоната не си слагам.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
JeniB, какви пари е Диора? Че те по принцип си държат цена  Thinking Вписва ли се в 100-120лв, не съм го виждала да се продава точно този в бг  Thinking
А за цапането, което основно ме вълнува, с бяло поло става ли или с бял шал? Имам разкошен бял кашмирен шал, който става на мармалад от фдт и ми е жал да го нося  ooooh!

# 18
  • Мнения: 13 512
Абе няма ФДТ над 100 лева, освен Сисли и Ла Прери. Всички останали са от порядъка на 70-80 лева.

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Абе няма ФДТ над 100 лева, освен Сисли и Ла Прери. Всички останали са от порядъка на 70-80 лева.
Ок, в събота отивам за тент идол и ще докладвам каква пара  Flutter
Ааа и още нещо - има ли разлика в цените в Beauty Zone на Витошка, в мола и в ЦУМ? Че една приятелка спомена, че видяла разлика в цената на някъкъв крем  Thinking

# 20
Под ФДТ-на не се слагало крем?! Grinning

# 21
  • Мнения: 2 132
JeniB, какви пари е Диора? Че те по принцип си държат цена  Thinking Вписва ли се в 100-120лв, не съм го виждала да се продава точно този в бг  Thinking
А за цапането, което основно ме вълнува, с бяло поло става ли или с бял шал? Имам разкошен бял кашмирен шал, който става на мармалад от фдт и ми е жал да го нося  ooooh!
Ами 20 и нещо паунда, значи повече от 70лв няма да е. Ами той се разнася добре и не ми оставя петна нито на бяло , нито на черно.
В ЦУМ мисля че цената е малко по-висока от Beauty Zone. Поне на един тоник беше така. Но в ЦУМ момичето беше по запознато, от колкото момичетата в зона. Защо не си сложиш нещо бяло и пробваш тестера в магазина? Така ще видиш дали ще ти остане нещо по блузата. Този който съм пуснала е за смесена кожа. Ти нали си с такава? Аз съм цвят 100 - това е най-светлото и в Зона ми казаха, че не винаги го имат та за това го взимам от Англия. Simple Smile

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Момичета златни сте   bouquet
JeniB и аз съм с доста бяла кожа, но обикновено си намирам, дори малко по-тъмен да е , по-важно е да не е по-светъл, че седи като маска  Wink
Значи за сега се чудя между тент идол и диор-а на JeniB  Thinking
мдам, определно ще ида с бяла блуза, ще мажа на лицето и врата директно, както даде акъл Монда и ще поомацам по блузата за да съм сигурна, че не цапа  Laughing

# 23
  • Мнения: 13 512
Под ФДТ-на не се слагало крем?! Grinning
Крем се слага по принцип. Не заради ФДТ. Едното няма нищо общо с другото. Аз сутрин като стна и си почистя лицето си слагам серум и крем. Ако излизам, по-късно си слагам ФДТ. Ако не излизам, не си слагам. Мога да си сложа ФДТ вечерта, а крема да ми е от сутринта.

# 24
Има малко общо и това е,че на хидратирана кожа ФДТ-на седи много по-добре.А то крема си е задължителен без значение ползваш ли ФДТ или не Grinning

# 25
  • Мнения: 13 512
Има малко общо и това е,че на хидратирана кожа ФДТ-на седи много по-добре.А то крема си е задължителен без значение ползваш ли ФДТ или не Grinning
Ами новите ФДТ всички съдържат хидратанти. Ако под Teint Idole  сложа хидратант, нищо няма д стане

# 26
Новите не са всички,но както и да е .Не искам да спориме,пък и при всеки си е индивидуално Wink

# 27
  • Мнения: 2 132
Момичета златни сте   bouquet
JeniB и аз съм с доста бяла кожа, но обикновено си намирам, дори малко по-тъмен да е , по-важно е да не е по-светъл, че седи като маска  Wink
Значи за сега се чудя между тент идол и диор-а на JeniB  Thinking
мдам, определно ще ида с бяла блуза, ще мажа на лицето и врата директно, както даде акъл Монда и ще поомацам по блузата за да съм сигурна, че не цапа  Laughing
Да така е най-добре. Тъкмо ще видиш и с кой се чувстваш по-добре. А най-светлият изобщо не седи като маска, не се забелязва че съм си сложила  Wink Simple Smile

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Има малко общо и това е,че на хидратирана кожа ФДТ-на седи много по-добре.А то крема си е задължителен без значение ползваш ли ФДТ или не Grinning
Ами новите ФДТ всички съдържат хидратанти. Ако под Teint Idole  сложа хидратант, нищо няма д стане
Монда, какво имаш впредвид под нищо няма да стане  ooooh! Обясни моля те за непросветените - аз сутрин ставам, почиствам лицето, слагам крем, изчаквам 15тина минути и слагам фдт, ако има нужда пудра ако не така и тръгвам за работа. Някаква специална технология ли има  Tired  ooooh!

# 29
  • Мнения: 13 512
Има малко общо и това е,че на хидратирана кожа ФДТ-на седи много по-добре.А то крема си е задължителен без значение ползваш ли ФДТ или не Grinning
Ами новите ФДТ всички съдържат хидратанти. Ако под Teint Idole  сложа хидратант, нищо няма д стане
Монда, какво имаш впредвид под нищо няма да стане  ooooh! Обясни моля те за непросветените - аз сутрин ставам, почиствам лицето, слагам крем, изчаквам 15тина минути и слагам фдт, ако има нужда пудра ако не така и тръгвам за работа. Някаква специална технология ли има  Tired  ooooh!
Имам предвид освен ежедневната грижа, примерно на обяд- да сложа първо хидратант и отгоре ФДТ. Разводнява се някакси, хлъзгав става. Все едно слагам крем върху крем.
Иначе сутрин- след кема изчакваш да попие и слагаш ФДТ,неа техники. Предполага се, че кожата си запазва хидратацията цял ден

Общи условия

Активация на акаунт