Коремчетата много наедряват, ЯНУАРЧЕТАТА ритат, шават!

  • 12 540
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 408
Добър вечер на всички Simple Smile
Запис и от мен Peace

# 16
  • Мнения: 33
Запис и от мен!
Чудесни сте (както винаги)!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 393
  Запис:) Браво на Алекс и Ваня и Hands Clap
  Мен всичко ме боли и ако че казват ,че не може две неша да болят...ооо,може,можее и още как.....То не  е крак;отзад,като ходя-също,корема под пъпа,плексита...аааа+ киселините от които направо си рева ConfusedОбаче вчера след като 3 пъти пих сода и ефект нямаше,изядох една ябълка Crossing Arms(аз не ги обичам) и взе че намаляха,ама чесно значи!
 Така че препоръчвам вече от опит-ябълка преди и след храна-работи,няма киселини Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 546
Добър вечер Simple Smile
Минавам преди сън да се запиша и аз в новата тема. Както винаги е супер.  Peace   bouquet

# 19
  • Мнения: 79
Отново темата ни е прекрасна!


Относно разните болки - като спя на дясната страна, започнах да се събуждам от болка в корема, но високо. Мисля, че разни органи се притискат в ребрата. Като се обърна на ляво, болката отшумява. Момичета, не знам как ще е за напред, явно ще има още дискомфортности (хубава дума измислих Simple Smile ), дано само бебчетата да са ОК.

Четох в една книга че когато се лежи по гръб или на дясната страна матката притиска някаква вена която снабдява плацентата  с кръв и от това е болката. Просто трябва да се избягват такива пози.

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Копирам си директно постинга от другите теми. Надявам се, че и този път ще се включите със снимки Grinning:


Фотошопската агитка за пореден път си организира конкурс, но този път има нужда от вашата помощ. За една от категориите са ни нужни снимки на деца от 2 до 10 години, за предпочитане в цял ръст. Нека който желае да изпрати снимка го направи на мейл christozovi@gmail.com или ги качи сам в този албум http://konkurs1.multiply.com/photos/album/48 (юзър нейм: konkurs1, парола: konkurs). Снимките да бъдат с добро качество и висока резолюция. Не е необходимо а е само едно дете на снимката. Моля, напишете непременно точния си ник във форума, за да може след приключване на конкурса да ви изпратим колажа с вашето дете. Тук може да видите работите ни от предишния конкурс с бебета: http://konkurs1.multiply.com/photos/album/43. А сега ще правим колажи с по-големи деца в този стил http://fishki.net/comment.php?id=17309. За въпроси се обръщайте към мен или пишете в темата за конкурса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226254.0
Благодаря ви предварително за съдействието!

# 21
  • Мнения: 393
  Добро утро!Микки,а до кога се изпращат снимки?

# 22
  • Мнения: 30
Доро утро и от мен! Днес да разнообразим с чаша чай  Simple Smile


Аз в момента чакам да дойдат майстори да монтират ламината у нас. И ние се сетихме за ремонт - 20 дни преди сватбата. Ама така е, като цяло лято се чудихме ще успеем или не да се нанесем в новото жилище!

Хубав ден от мен. После ще разказвам за резултатите от ремонта.
Хайде да си спретнем нова софийска срещичка скоро?!!

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
  Микки,а до кога се изпращат снимки?
Днес-утре, че момичетата започват да работят

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Здравейте,темата ни пак е страхотно оформена.
За болките в кръста и краката-на мен страшно много ми се схващат.Пия Магнерич по 3 пъти на ден.Помага. Peace

# 25
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 381
Добро утро!
Да се отбия ранно-сутришно, че ме чака мнооого работа!

И аз знам, че е най-добре да се спи и лежи на ляво, но ми писва само на тази страна, а и кокалите ме заболяват. Така, че въртя според моментното желание. Мен най-много ме боли гърба, но това е от засядането на работното място. като стана и се раздвижа болката понамалява.
За ремонити какво да кажа - ние вс е нещо правим в нашия апартамент, че няма пари за цялостен, а и мъжа ми си прави почти всичко сам, когато има време. И сега маже в едната стая, че сменихме дограмата  Wink Но това е последния проект за момента, че покрай новия член от семейството се чакат повече разходи.
Приятен ден на всички.

# 26
ДОБРО УТРО ОТ МЕН
 ЧУДЕСНА НИ Е ТЕМИЧКАТА КАКО ВИНАГИ.И АЗ СИ ЧАКАМ МАИСТОРИ НО ПО ХИДРОИЗОЛАЦИЯТА ,ЧЕ СЕ ОКАЗА ,ЧЕ В БЪДЕЩАТА ДЕТСКА ИМА ТЕЧ.ОТНОСНО УЧИЛИШЕТО С 9-МЕСЕЦА ДО КРАЯ НА СЕПТЕМВРИ НЯМА ПОВЕЧЕ СБИРКИ КАТО ИЗЛЕЗЕ ГРАФИКА ЗА ОКТОМВРИ ЩЕ СВИРКАМ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ЖЕЛАЕЩИТЕ.ЗА СРЕЩИЧКА В СОФИЯ СЪМ ЗА ПРЕДНИЯ ПЪТ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИА ПРОПУСНАХ.ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
Асиди благодаря за кафенцето,предложението ти за среща е чудесно,хаде да се организираме!
За спането и аз спя както ми е удобно,но като че ли повече на дясната страна.
Ние правим детска стая,но ремонта е голям,защото живеем в къща и разширихме терасата...и сега детската стая ще стане хубаво и просторно място,събирам идеи за мебели,тапети... и всякакви неща които могат да ви хрумнат за детска стая:)

Момичета,черпя ви днес майка ми има рожден ден!

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Слънчоглед, за детска стая има страхотна тема в Нашия дом. Виж и в сайта на мебели Явор, там има нова италианска май колекция от много шарени мебели

# 29
  • Мнения: 719
ДУ!!!

Да се запиша и аз в новата темичка с една чудесна новина.

Ще помоля Алекс да ми сложи розово щъркелче. Сега резултата на заглавната страница ще се изравни. Joy Joy Joy

А аз съм многоооооооо щастлива, гледахме му всички органи, пораснало е и си отговаря на седмиците. Днес съм просто окрилена, искам да разцелувам целия свят. Heart Eyes

Целувки на всички вас и само с такива хубави новинки да пълним темичките си.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт