За тези, които подкрепят учителите...

  • 19 394
  • 604
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 759
...Ами като не следиш и не знаеш какво само се намесваш без да си имаш ни най-малко понятие...
                   Малко вероятно е да си обърнала внимание, но аз питам. И кого да питам, ако не вас? Вие сте тези, които би трябвало да са информирани по този въпрос.

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Подкрепям напълно учителите и техните искания!
Трудът им е тежък,а неоценен!
newsm10

# 347
  • Мнения: 20
Тези нахалници политиците много ме дразнят!!Смятам , че учителите не трябва да отстъпват ако трябва да се провали и  учебната година !!!Децата са умнички ще наваксат , незнам родителите как ще се справят !!! newsm78
Смятам , че обществото трябва да баде зад гърба на учителите , хората , които учат и възпитават децата им!!!
А не да правят разни сметки както прочетох по-горе , това е смешно!!! Държавата да намери пари и да им увеличи заплатите !!!
Например като намлят своите и без това вземат безбожно много!!! Направо полудявам от яд , а на такива заядливи сметкаджий направо ми идва незнам.... #2gunfire

# 348
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Подкрепям.

# 349
  • Мнения: 141
От тази стачка , пак учителите ще намажат  , сега ще тръгнат едни частни уроци за да могат децата да наваксат материала , ужас  ooooh!

# 350
  • Мнения: 141
До птица , много моля без обиди. Ако не можеш да кажеш нещо свястно , не пиши , излагаш се много  Naughty

# 351
  • Мнения: 1 152
От тази стачка , пак учителите ще намажат  , сега ще тръгнат едни частни уроци за да могат децата да наваксат материала , ужас  ooooh!
Мдааа...особено по физическо и по изобразително изкуство... Най-после някой да разкрие тайната умисъл на учителите. Стачкуваме, за да можем после с частни уроци да си изкараме 3 пъти по-големи заплати  Joy
Абе я се изказвайте подготвени, моля ви се #Crazy

# 352
  • Мнения: 141
dudence , ако имаш нужда ти или детето ти от частни уроци по физическо и изобразително изкуство , няма лошо . Подготви си от 30 до 60 лв. на час и си уредена  Peace

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И мен не ме забравяйте, давам частни уроци по музика , сега е момента да забогатея, гледайте да не ме пропуснете  Mr. Green

# 354
  • Мнения: 1 152
Risha, не ми се влиза в лошия тон. Само за сведение- от уроци нямам нужда-нито аз, нито детето ми. Пък 30-60 лева на час... уфффффффф...айде нЕма нужда да говорим глупости Sick.

ЗлаВещица, а-а-а-а, ти си от тия, дето най-ще "намажат". Разкрита си! Предай се! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 355
  • Мнения: 22 867
До птица , много моля без обиди. Ако не можеш да кажеш нещо свястно , не пиши , излагаш се много  Naughty

Risha добре го написа, ами що ли не си го прочете! Може би защото вместо Risha е написала птица . newsm78

# 356
  • Мнения: 141
dudence  правилно хвана лошият ми тон , но той е в отговор на твоя [/quote]
Мдааа...особено по физическо и по изобразително изкуство... Най-после някой да разкрие тайната умисъл на учителите. Стачкуваме, за да можем после с частни уроци да си изкараме 3 пъти по-големи заплати  Joy
Абе я се изказвайте подготвени, моля ви се #Crazy
[/quote]

# 357
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От тази стачка , пак учителите ще намажат  , сега ще тръгнат едни частни уроци за да могат децата да наваксат материала , ужас  ooooh!


Еййй, много оригинално, особено в градините ще направят пачки.

# 358
  • Мнения: 141
Много злоба лъха от тоя форум , що за учите ли сте вие , като не приемате друго , чуждо мнение .

Не ми се занимава вече с вас , няма оправия , то и за това положението в училищата и в детските градини е на такъв хал , като има такива , като вас. Дерзаите !!!!!

# 359
  • София
  • Мнения: 62 595
Хайде стига, де!

Не зная какви ще са тези уроци по 60 лв. Те златни ли са или са за летене в Космона?
Аман от тези уроци. То, поне повечето учители да даваха уроци, че да говорите, пък се знае, четези, които дават уроци са една и съща мафия и не допускат нови членове там, че да не им изяде някой от баницата.
Прекалихте и с работното време, и с уроците, и с ваканциите.

Хайде пък сега, обидени, че имало злоба! Няма никаква злоба, ами вече се изписаха едни и същи неща по 100 пъти. Който се инересува, да ги прочете. И после да пита.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 22:33 от RadostinaHZ

Общи условия

Активация на акаунт