За тези, които подкрепят учителите...

  • 19 401
  • 604
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 583
Последно какво се чува? Прекратява ли се, или не и кога? Тук има учители нека те да пишат.

# 586
  • Мнения: 2 829
Последно какво се чува? Прекратява ли се, или не и кога? Тук има учители нека те да пишат.


има ли някакви новини от преговорите?

# 587
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Последно какво се чува? Прекратява ли се, или не и кога? Тук има учители нека те да пишат.


има ли някакви новини от преговорите?

И аз това питам. Пробвах да видя в Нета нещо, но информация не намерих...

# 588
  • София
  • Мнения: 62 595
и аз нищо не зная. по радиото също не казват...

дори и да се споразумеят тази вечер, не виждам как от утре всички ще са на училище. Не ми се вярва синдикатите да приемат някаква оферта и да прекратят стачката, защото може после да се размотае работата пак в подробностите

# 589
  • Мнения: 583
В момента са при президента и обсъждат, но сигурно от някъде ще се разбере до какви споразумения са стигнали. Не ми се вярва, дори и да има някакви споразумения, утре да се учи.  Thinking

# 590
  • Мнения: 5 370
Аз само да се включа и да ви кажа-Момичета, махнете си КНСБ лидерите!!!! Отдавна те са една маша в ръцете на управляващите.....и никога не са играли за вас, а ПРОТИВ вас.
Казвам го като човек, който, когато си тръгваше в последния си даскалски ден, заяви на местния синдикален лидер:" Ако по-малко си гледахте собствения интерес, щяхте да можете да погледнете към интереса и на  другите". Оттогава не членувам повече никъде, но то е друга тема.
Дано стачката да я завършите с високо вдигнати чела.

# 591
  • Мнения: 2 829
ПРАВА СИ!!!!!!!!!!!!!!!!
СИНДИКАТИТЕ не стават,оттам идва и част от негативното отношение към вас-учителите!!!

# 592
  • Мнения: 5 370
ПРАВА СИ!!!!!!!!!!!!!!!!
СИНДИКАТИТЕ не стават,оттам идва и част от негативното отношение към вас-учителите!!!

Не съм вече учител, но ще продължа да ги подкрепям. Защото съм била в същите л...а, в които и те са сега. И са от край време. ooooh!

# 593
  • София
  • Мнения: 62 595
И сега учителите какво могат да направят? Стачката е факт. Добри, лоши, каквито ще да са синдикатите, вече нещата са на финалната права и нямат спиране. Ако учителите решат, че условията не ги удовлетворяват, могат да продължат да стачкуват и синдикаките ще трябва да се съобразят с тях.

# 594
  • Мнения: 5 370
И сега учителите какво могат да направят? Стачката е факт. Добри, лоши, каквито ще да са синдикатите, вече нещата са на финалната права и нямат спиране. Ако учителите решат, че условията не ги удовлетворяват, могат да продължат да стачкуват и синдикаките ще трябва да се съобразят с тях.

Радост, аз говоря за след това. НЕка се направи една национална конференция ли, конгрес ли, не разбирам там., но да се сложат картите на масата. Една голяма част от местните синдикални лидери по мое време си натискаха натиските, защото лидерското място в КНСБ им осигуряваше защита срещу уволнения. Е, нали се сещаш оттам нататък какво се получава? Синдикатите в тази си форма са една абсолютна ПРОФОРМА. И не само в образованието, ама ще разводним много темата.
Ох, кураж им желая, наистина. Peace

# 595
  • София
  • Мнения: 62 595
Освен после да си направят нов синдикат, друго не виждам. Или остава Подкрепа, ама кой ги знае и там какви ги мътят при закрити врати?
Всички се навъдиха от едно и също място.  Thinking

# 596
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В петък се чу, че стачката ще прекрати до понеделник, да не излезе вярно това?Масларова да не издъни пак положението бре?

Къде се чу?
Много се извинявам , мислех си за Такева , а съм написала Масларова. Поправих.

# 597
  • Мнения: 953
В петък се чу, че стачката ще прекрати до понеделник, да не излезе вярно това?Масларова да не издъни пак положението бре?

Къде се чу?
Много се извинявам , мислех си за Такева , а съм написала Масларова. Поправих.

ОТ толкова кадърни хора вие да се спрете Такева да ви представлява ooooh!

# 598
  • София
  • Мнения: 62 595
Преди малко Крум Крумов от Подкрепа каза по БТВ, че стачката продължава

И аз се чудя за тази Такева, но не съм учител и не зная какво става в техния синдикат. Кой знае и тя каква стара номенклатура е? Според мен, ако не сега (че да не се закучат нещата допълнително), то след стачката да я помолят да напусне отговорния си пост. Вероятно вече има някой, който се спряга да заеме мястото й.

# 599
  • София
  • Мнения: 3 114
Изгледите са стачката да продължи.

http://btv.bg/news/?magic=all&story=61138

Общи условия

Активация на акаунт