Стол за ученическо бюро въртящ или не?

  • 2 824
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
В момента се се чудя много какъв стол ще бъде подходящ за бюро, притеснявам се за въртящ защото са близнаци и си представям какво въртене ще пада, ако ще и блъскане взаимно........ а и за самото положение на тялото понеже той позволява да се кривиш на ляво надясно и т.н
За това ще се радвам много ако споделите от опит!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за тази уч. година най-сетне й купихме въртящ се. За сега съм доволна. Чак съжалявам, че по-рано не сме го купили.

А малкия обожава да се вози и върти на него. Но полека-лека му минава тази мания. И аз като дете минах през нея... и брат ми и така. Не е нещо нечувано Wink

# 2
  • Мнения: 844
Имам чувството че няма да е въртящ ..... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 251
Ние преди година бяхме с въртящ се, но от возене и постоянното нагоре-надолу, пневматиката се скапа и сега сме със стабилен, неподвижен.
Да видя сега като няма пневматика, какво ще му прецакат Thinking

# 4
  • Мнения: 844
И аз така разбрах че се скапват много бързо ... за това реших и да попитам, благодаря ви много за мненията.
Сапфира,а вашия стол какъв модел е ?

# 5
  • Мнения: 3 251
katkat , нашият го изработи мебелиста, който ни изработи мебелите за детската-съвсем семпъл е-даже и подлакътници няма-така го поиска сина ми.

# 6
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Рано е да сме ученици, но купихме въртящ се стол. Предимства:
Много е удобен, особено ако се ползва по-продължително време през деня, в сравнение с тип "посетителски"
Детето се раздвижва с него.  Joy
По-безшумно е!
Десена е много весел Grinning
Не е скъп  - 30 лв. Money
Ако се счупи - здраве да е, ще купим нов  bouquet

# 7
  • Мнения: 284
Ние сме с въртящ и съм доволна-имаме го от 3 години и нямаме проблем с хидравликата.В началото наистина доста се въртеше на него,но сега вече не.Догодина ще е в 1 клас и вече е свикнала,че стола не е за игра.

Общи условия

Активация на акаунт