ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 13

  • 71 618
  • 1 061
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Ивет, оправих го.Руми, нямам мобилния ти - дай ми номера да го поправя  Praynig

# 16
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Иве ако икскаш  Mr. Green добави и моя 0899-493732 ( без длъжности и титли - човек за всичко   )

# 17
  • Мнения: 863
Мдааа, нашата градина работи ,но са сборни групи и е малък АД!!!Всичко е нагоре с краката,някъв хаос цари...изчезнаха ни дрехи,пижами,кърпи Crazy Само се ядосвам Close
Хубаво,разбирам ги учителите,подкрепила съм ги,но след като ще правят стачка да направят така ,че това да не рефлектира върху реда и спокойствието на децата Rolling Eyes

Ивенце, сега видях,че тел. ми е объркан, верният е 0898 644543 Peace

# 18
  • Мнения: 620
ЕВРОПАТА отпуска по мин. 40 000 и мах. 90 000 за социални услуги, тя явно за това са решили сега да ги усвоят тези парички  newsm78
ееееееее дано е за добро този път, защото по списък има доста такива  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 908
Не знам за стачките по училищата и градините, но от понеделник започват и университетите. Горко и тежко на миличкия ни министър! Crazy

Mi super,dano stanchuvat poveche universitetite Wink To i bez tui nqma kak da hodq Wink

# 20
  • Мнения: 2 584
0889573200 ми е номера

# 21
  • Мнения: 863
Днес закарахме телевизора в Св.Параскева,заедно с колелото и проходилката.Бебоците са добре,здрави са Heart Eyes
Взех от Таня още ранички Hug

# 22
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мдааа, нашата градина работи ,но са сборни групи и е малък АД!!!Всичко е нагоре с краката,някъв хаос цари...изчезнаха ни дрехи,пижами,кърпи Crazy Само се ядосвам Close
Хубаво,разбирам ги учителите,подкрепила съм ги,но след като ще правят стачка да направят така ,че това да не рефлектира върху реда и спокойствието на децата Rolling Eyes

Ивенце, сега видях,че тел. ми е объркан, верният е 0898 644543 Peace

Миленка, и аз ги подкрепям принципно , но сега вече се нервирам, след като половината градини работят,а половината не - ние сме от тези неработещите Close И малко ми е трудно  с подкрепата, след като за една седмица се разходих колкото за една година , с 2те деца, и срещам майки и бащи по парковете,които много подкрепят стачката,само дето тяхната градина работи, и им е лко на душата......Не се оплаквам, но въпроса е принципен - или всички стачкуват, а ние си гледаме децата и сме солидарнис тях, или такива половинчати работи да ги няма - излагат се...Знам ,че неим е лесно, обидно е със заплати от по 220 лева/ми те само дрехите н децата по тях струват толкова дето се казва/, знам че им го натресоха,като им отдържат от заплатите по 20 лева на ден, ама нали въпроса е принципен - сега или никога - така и така се почна грандиозна стачка - стискайте и давайте до край......А то пак старата песен - едните в стачка,другите не -не се прави така. Нашата градина продължава и тази седмица със стачката-познайте още колко километраж ще навъртя Confused


Това за общините и защитените жилища-проектите и парите така са заложени,че ще ги дават на общините,те да правят защитените жилища,с помоща на неправителствени организации.Още лятото се разбрахме с Иво,да се срещне с кмета и общината в Божурище, те да са главният изпълнител, ние - под изпълнител.Така шанса да се спечели проект за жилището е огромен, и в същото време ние си го движим и реализираме по установеният план Grinning

# 23
  • Мнения: 2 584
тази вечер по нова в темата на нова ще дават нещо (за бой на малки деца) не видях целия анонс, някой гледа ли го, за яслите ли е или е за дом за деца, Евче знаеш ли нещо

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
тази вечер по нова в темата на нова ще дават нещо (за бой на малки деца) не видях целия анонс, някой гледа ли го, за яслите ли е или е за дом за деца, Евче знаеш ли нещо

за някаква ясла е  Peace
но яз ще го изпусна ConfusedОт колко 4аса е?

# 25
  • Мнения: 2 534
За 62 ясла
Детето е одрано по врата , как е станало обаче не е ясно
Сега ще се съдят взаимно , яслата - родителите и родителите - яслата

# 26
  • Мнения: 2 534
Веси , щи ходиш ли в Доганово събота или неделя

# 27
  • Мнения: 1 685
Здравейте, момичета!
Имам някои събрани дрешки от големия син и малко мои.Живея в Банкя.Къде да ги занеса или да се срещна с някоя от вас?Преди време бях носила на ОВНЕ.Сега пак ли с нея да се свържа?

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте, момичета!
Имам някои събрани дрешки от големия син и малко мои.Живея в Банкя.Къде да ги занеса или да се срещна с някоя от вас?Преди време бях носила на ОВНЕ.Сега пак ли с нея да се свържа?

де,мерси  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 685
Благодаря за отговора!
Нося дрехите от 2 седмици в багажника на колата с надеждата да намеря дома в Банкя.Сега направо ще ги занеса на ОВНЕ, за да можете да ги разпределите правилно.Поздравления за това, което вършите! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт