Отговори
# 15
  • Мнения: 1 770
Муахахахахаха  Mr. Green  hahaha  Joy Мннноооооого готино заглавие и начало, браво Иве  Crazy

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Леко бременеене на Силвето!!! Hug

Руми, с удоволствие ще ми е приятно да си нижем двете герданчета за базара!!!Момичета, открих до нас страхотен магазин за такива джуджафки, мъниста ,гривни,гердани ,има много идеи за картички,а какви свещи продавааат...Не е истина ooooh!Да не ви казвам колко неща накупих CrazyЩе има подукция Laughing

Хайде  да се похваля,че от понеделник и аз съм на работа bowuu

ей,мнооооооого работни станахте вси4ките  Heart Eyes
само мене никой не ме иска Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 4 195
Леко бременеене на Силвето!!! Hug

Руми, с удоволствие ще ми е приятно да си нижем двете герданчета за базара!!!Момичета, открих до нас страхотен магазин за такива джуджафки, мъниста ,гривни,гердани ,има много идеи за картички,а какви свещи продавааат...Не е истина ooooh!Да не ви казвам колко неща накупих CrazyЩе има подукция Laughing

Хайде  да се похваля,че от понеделник и аз съм на работа bowuu
къде беееееееееееее #Crazy Crazy Crazy Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 6 460
Леко бременеене на Силвето!!! Hug

Руми, с удоволствие ще ми е приятно да си нижем двете герданчета за базара!!!Момичета, открих до нас страхотен магазин за такива джуджафки, мъниста ,гривни,гердани ,има много идеи за картички,а какви свещи продавааат...Не е истина ooooh!Да не ви казвам колко неща накупих CrazyЩе има подукция Laughing

Хайде  да се похваля,че от понеделник и аз съм на работа bowuu

ей,мнооооооого работни станахте вси4ките  Heart Eyes
само мене никой не ме иска Twisted Evil
  Аааа,моляти се,не си само ти! Mr. Green И мен никой не ме иска! Crazy Миленка,много си потайна... Wink

# 19
  • Мнения: 2 584
хайде да се оплача и нас не ни подмина грипа, първо сина после малката и след няколко безсънни нощи аз съм на ред, гадно ми е боли ме главата, мразя да съм болна
Миленка да се разберем нещо за понеделник кога се прибираш от работа, да ти донеса пюретата и малко за Кари след като ще идва до вас

# 20
  • Мнения: 908
Aide i az da se otbeleja Wink Pu, porednata Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 584

ей,мнооооооого работни станахте вси4ките  Heart Eyes
само мене никой не ме иска Twisted Evil

ти си като Левски не те свърта на едно място, пък после не те искаме Crossing Arms я кажи кога да си свободна да се видим на по бира преди офанзивата за коледа

# 22
  • София
  • Мнения: 589
Ето ме и мен.Не знам какво да кажа защото повечето4ето не ги познавам.
някой може ли да ми разкаже за базара.Всеки трябва да направи нещо собственоръчно4но или може да купи? newsm78
Аз ли4но нищо не мога да правя  Sad.Последния път се опитах да си зашия копчето на ризата отпред а съм го зашила за ръкава.Еми то се подгънало и не съм го видяла.Още си седи така модел ПРИЛЕП Crazy.Не се захващам да го отшия 4е може яката за подгъва  да зашия ooooh!.Ако правите нещо мога да купя и аз неща и да ви подавам, за това ставам Peace

# 23
  • Мнения: 4 195
Даниело спри да ме разсмиваш маааааааааааа Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ох ще падна от смях с тебе, честно hahaha
обикновенно, малко преди базара, дружно правим картички, и понеже у вас е мнооого широко, ша ни приютиш ли Blush Blush Blush Blush Blush Whistling Whistling Heart Eyes
Весето обаче да вземе и Анас да помага Sunglasses

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
в неделя правим среща,организационна за протеста.Ще помоля,който може да дойде.От 17.00 до 18.00........Ще ви кажа на ли4ни къде Hug

# 25
  • Мнения: 863
Цитат
  Аааа,моляти се,не си само ти! Mr. Green И мен никой не ме иска! Crazy Миленка,много си потайна... Wink
[/quote][/quote]
А, не съм бе Незка, в прокуратурата Wink Ама много ми се е стегнала душичката нещо,до сега съм свикнала  на един режим,сега трябва да се нагодя на друг...та затова Crazy
И ми  е тъжно,че няма да успявам често да ходя при малчовците Sad

# 26
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Леко бременеене на Силвето!!! Hug

Руми, с удоволствие ще ми е приятно да си нижем двете герданчета за базара!!!Момичета, открих до нас страхотен магазин за такива джуджафки, мъниста ,гривни,гердани ,има много идеи за картички,а какви свещи продавааат...Не е истина ooooh!Да не ви казвам колко неща накупих CrazyЩе има подукция Laughing

Хайде  да се похваля,че от понеделник и аз съм на работа bowuu

ей,мнооооооого работни станахте вси4ките  Heart Eyes
само мене никой не ме иска Twisted Evil
  Аааа,моляти се,не си само ти! Mr. Green И мен никой не ме иска! Crazy Миленка,много си потайна... Wink

ми,дърти сме ма,нема хлеб у нас CrazyА и ние кво предлагаме,а?

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат
  Аааа,моляти се,не си само ти! Mr. Green И мен никой не ме иска! Crazy Миленка,много си потайна... Wink
[/quote]
А, не съм бе Незка, в прокуратурата Wink Ама много ми се е стегнала душичката нещо,до сега съм свикнала  на един режим,сега трябва да се нагодя на друг...та затова Crazy
И ми  е тъжно,че няма да успявам често да ходя при малчовците Sad
[/quote]

е,стига де,я по-весело.Който иска,знаеш как е   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 584
в неделя правим среща,организационна за протеста.Ще помоля,който може да дойде.От 17.00 до 18.00........Ще ви кажа на ли4ни къде Hug

на работа съм   Sad

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Иве, браво - отдавна не съм играла сентасе,ама щом си рекла Mr. Green

Силвето - ПРката ли е бременна бе newsm78

Роси,на лични нямам нищо за срещата Thinking

Общи условия

Активация на акаунт