Отговори
# 150
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
С много голямо закъснение и извинение.Искам да честитя празниците на всички малки и големи рожденици.Да са живи и здрави и само хубави неща им се случват.

П.П.Роси домъчня ми за теб.....не съм те чувала от доста време,ако те видя на улицата, няма да те позная да знаеш. Joy

# 151
  • sofia
  • Мнения: 7 477
С много голямо закъснение и извинение.Искам да честитя празниците на всички малки и големи рожденици.Да са живи и здрави и само хубави неща им се случват.

П.П.Роси домъчня ми за теб.....не съм те чувала от доста време,ако те видя на улицата, няма да те позная да знаеш. Joy

оооооо,пилета Hug
къде с е затрихте бе Thinking
Кво да ме 4уваш,то и в къщи не ме 4уват ,а и рядко ме виждат Twisted EvilНе се притеснявай ,ще ме познаеш Mr. GreenАко искаш да ти пратя малко снимки JoyУтре ще ходим до Перник Heart EyesНещо за предаване?

# 152
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
С много голямо закъснение и извинение.Искам да честитя празниците на всички малки и големи рожденици.Да са живи и здрави и само хубави неща им се случват.

П.П.Роси домъчня ми за теб.....не съм те чувала от доста време,ако те видя на улицата, няма да те позная да знаеш. Joy

оооооо,пилета Hug
къде с е затрихте бе Thinking
Кво да ме 4уваш,то и в къщи не ме 4уват ,а и рядко ме виждат Twisted EvilНе се притеснявай ,ще ме познаеш Mr. GreenАко искаш да ти пратя малко снимки JoyУтре ще ходим до Перник Heart EyesНещо за предаване?
Роси.....няма да се плашиш.... и във къщи никой не ме чува мммм да,пък си мислех,че имам писклив гласец.
Ние сме си все тука,ама аз напоследък рядко пописвам,май,повечко чета,защото все време няма и не остава със тая къща дето я почнахме.Главата ми бучи и ми е пълна каша,защото време нямам със децата да ида да видя кое какво е направено,само нерви троша.

Началото на юни ще пускаме Принцеса-Преслава на градина,че да видим какво ще стане. Thinking
Във Перник,много поздрави от всички нас и целувки,предай на Веселинова,да ни чака,скоро,ама без Преслава,само със Боби. Rolling Eyes
Защото предната година,като ходихме я изтормозихме милата до припадък и няма да я мъча  и експериментирам пак.Поне засега така сме решили,ама ако няма на кого да я оставим,искаме-не искаме,ще е със нас.

П.П.Ако имат нужда от нещо спешно там и мога да помогна обаждай се и казвай.
Аз уж все надничам във закованата тема,ама да не пропусна нещо. Tired

# 153
  • sofia
  • Мнения: 7 477

специално ще ги поздравя  Peace

добре сме и ние,и аз,справяме се и в къщи и с ба4кането.Но малко сме поизморени-пътувания,базари,проекти.....Все не стига времето Rolling Eyes


в къщи сме здрави и това е най-важното PeaceЦелуни юнаците  Hug

# 154
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде тоя път,като идваме,вече обещавам,честно,че ще се обадя да се видим.Няма да ме познаеш. Joy
Като заслабна още дотогава,ще стана френско гадже. Mr. Green
Изтормозих си душицата,ама търпя.Хайде да не пиша и тука за баклавата,дето не близнах,че ще ми се смеете и ще ме линчувате. hahaha Joy

# 155
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Joy

ок,4акам да ме изненадаш  bouquet

# 156
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ехо, здравейте Hug Благодаря на патерици за честитките! Чак сега ги виждам, не знаех че има такава тема Embarassed

Да сте здрави и вие, момичета  bouquet

До скоро!

# 157
  • Мнения: 2 584
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА

Пожелавам ти
едно утро, в което да тръгнеш усмихната,
една ръка, на която да се облегнеш,
едно рамо, на което да стихват тревогите,
една обич, да носиш в сърцето си,
един път, да те води към хората,
една цел, да те води в живота,
за да бъдеш истински щастлива!





# 158
  • Мнения: 2 584
честит рожден ден на   Бамби03  bouquet  bouquet  bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet
пожелавам ти много здраве, щастие и много, много любов

# 159
  • Мнения: 142
честит рожден ден, Бамби03 !
Желая ти достатъчно слънце , за да запазиш мирогледа си светъл !
Желая ти достаъчно дъжд , за да оцениш слънцето още повече !
Желая ти достатъчно щастие , за да запазиш духът си жив !
Желая ти достатъчно болка , че и най - малките радости в живота да ти изглеждат много по - големи !
Желая ти достатъчно да получиш , за да задоволиш желанията си !
Желая ти достатъчно да загубиш , за да оцениш това , което имаш !
Желая ти достатъчно " Здравей " , за да ти даде сили за последното " Довиждане " !

Нека всички врати са отворени пред теб , а на затворените да намериш ключа !

# 160
  • Мнения: 2 584
честит рожден ден на kabzimalka  bouquet  bouquet

Нека всеки път, който избираш води до това,
което е истинско, добро и красиво!
Честит празник!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Hug

# 161
  • sofia
  • Мнения: 7 477
о ,Деси Hug

честит празник мила  bouquet

здраве и късмет,пари и ........пари Crazy

  bouquet  bouquet  bouquet

# 162
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Честит рожден ден мила Деси  bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве,дълголетие, щастие,късмет и усмивки ти желая от цялото си сърце  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт