Отговори
# 15
  • Мнения: 218
Пипи бг, Дани е голям сладур току що разглеждах албума smile3525
да ви е жив и здрав  bouquet

# 16
  • Мнения: 22 427
Хехе, пак съм аз и пак с добри новини. ))))

То не било лесно да си вестител. )))))

Днес в 7-45минути със секцио се роди Лени. Тежи 3280гр и е дълга 51см. ))) Има черна косичка и засега е много послушна. Родителите са много щастливи. )))
Лени е на мама LIGLA.

# 17
  • Мнения: 249
честито синче Калоян  на мама азгва до да и е жив и здрав а на мама бързо въстановяване Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet
честито и на мама  LIGLA да е жива и здрава щерката
   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 5
Честито бебе на мама Азгва до!Много да я радва , а на нея бързо възстановяване.
Е Ивонка , добре дошла и много мерси за споделянето.Аз точно си мислех ,бре тез нашите октомврийки много лесно казват ,че се ражда и ти сега ме върна на земята , но хубаво лесно няма-казват бабите.Важното е че вс. е минало и Софи е ок.Да вземеш да я доведеш на лекцийка като мине малко време да я понащипем.
Абе, мацки има ли до сега някой ,който си е родил на термина,май вс. раждат по-рано?А пък ние още сме в ремонт Thinking
Айде лек ден от мен.Днес съм на преглед стискайте палци вс. да е ок., че с тази узряваща плацента не знам

А Честито и на мама Лени!

# 19
Честито на мами LIGLA и Азгва до,да са им много послушни бебеоранчета та!
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
   Браво момичета!От рано се започва днес,а аз пак мисля че никога няма да родя...
  Между другото нещо ново за Джена? newsm78        

# 20
Хайде още бебета

    ЧЕСТИТО  на двете мами Азгва до и Ligla.Да са живи и здрави двете бебета Калоян и Лени.Много д ги радват и да слушкат,а на мамите бързо възтановяване

    Ивонка добре дошла при нас.Е беше развенчан мита за лесното раждане.Но така е по добре,защото ако не е трудно как ще го запомним.А пък и едно толкова хубаво нещо според мен не става лесно.
    Галче то и аз съм забранила на бебо да излиза преди другата седмица,че искам да си е наистина октомврииче
      Pipi_bg.Дани е много сладък направо да го схрускаш.

# 21
ЧЕСТИТО на всички нови мами!!!    bouquet  bouquet  bouquet
Да се разпишем с беба..още 2в1. На нея май си й харесва на топло и не дава никакви признаци скоро да се ражда. Все си мислех, че ще раждам по-рано, а както е тръгнало май ще си стигна термина. Важно е да сме ок и всичко да мине добре Praynig

Много са сладки всички бебчета...не мога да им се нарадвам. Отивам сега да изчета старата темичка, че отдавна не съм влизала...
Лек ден на всички и успех на тези, които са тръгнали днес за родилното Peace Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 373
Ligla и азгва до, честити ви бебочета! Нека са живи и здрави и да ви носят много радост! На мамите бързо възстановяване и да разказват и пускат снимки!  bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошла на Ивон! Много ви е сладка дъщеричката, а разказа ти за раждането ме върна на земята Sick На моменти съм много смела, но ще видим накрая Embarassed Confused

# 23
Забравих да ви кажа-тази сутрин ставам и гледам на тениската ми две петна без цвят,ама с коричка на лявата цицка EmbarassedПърво се чудих от каде са се взели newsm78 обаче после се сетих,че е мляко Grinning.На някоя да и се е случвало нещо такова newsm78

# 24
  • Мнения: 276
Добро утро! 
Честито на мама азгва до - да и е жив и здрав син Калоян! да носи с достойнство царското си име и да радва много мама и тате!

Честито и на мама Лигла малката Лени!

                                   
Тук съм и още сме две в едно!Вече толкова всичко ме боли че се чудя как беше първия път и верно ли пък всичко съм забравила?  Е няма начин да не се подсетя - просто изчакване и търпение!

Много се радвам за всички освободили се вече мамета и техните рожбички!!! Ей сега е най - хубавия период за вас макар и уморителен но много сладък!
Айде чакаме новини и давам моите много стиснати палчета!!!

# 25
  • Мнения: 617
Забравих да ви кажа-тази сутрин ставам и гледам на тениската ми две петна без цвят,ама с коричка на лявата цицка EmbarassedПърво се чудих от каде са се взели newsm78 обаче после се сетих,че е мляко Grinning.На някоя да и се е случвало нещо такова newsm78
ванче това най-вероятно е коластра, а не мляко! И на мен ми се е случвало.

ЧЕСТИТО НА МАМА ЛИГЛА. Бебе Лени да е живо и здраво и да порастне много щастливо дете!!!

# 26
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Здравейте мамчета! Честито на всички новообебили се!

Ние сме си добре кротко си чакаме Октомври месец. Днес нашият татко има юбилей - става на 30   party023!! За това ще се опитам виртуално да ви почерпя


Ивонка, добре дошла! Много е сладка принцесата! Много се радвам, че ни поуспокои и когато можеш разкажи още за първото засукване и другите покрай бебчо нещица...

Успех на всички мами запътили се родилното днес (ако сте с момчета - ще станат много добри хора).

# 27
  • Мнения: 4 717
здравейте момичета Hug

Честити нови бебета на нашите мами Лигла и азгва до, да са им живи и здрави и бързо възстановяване на мамите!!!

Колко бързо започна бебевалежа, много ми е мило като всеки ден влизам и виждам по някоя мама родила

Ивонка и Пипи- добре дошли отново сред нас, гушкайте си бебчетата, а като имате време ни пишете как е положението, всички знаем, че няма да е лесно в началото, но като ни подготвите психически е по-добре Mr. Green

Ние сме у дома с майка ми, вече ми дотяга честно да ви призная под секрет, защото 12 години вече живеем отделно от родители и някой да ми се бърка съм отвикнала, но нали все пак е помощ, когато стане напечено ще го оценя Embarassed

Цунки на всички, стискам палци ако някоя от вас тръгне към родилното всичко да мине леко и приятно(до колкото е възможно)

# 28
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Е, да му се невиди - не стана този път...   #Cussing out

# 29
  • Мнения: 218
Честит ти рожденник  МаринаГД, пожелавам ви най- нежния подарък да си гушкате и двамата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт