Новородената ми племенница има нужда от Вашите молитви!

  • 14 769
  • 361
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мили майки,
неведнъж съм се убеждавала в силата на позитивната енергия, която всички ние тук притежаваме.
За съжаление, днес тя трябва на моята мъничка новородена племенница Confused.
Тя е дългочакано /почти 10 г./ бебе и защо точно на нея трябваше да се случи...
Оказа се, че е с порок на сърцето и днес ще е операцията в София.

Моля Ви, помолете се нашата малка Маги да преживее успешно операцията, да се възстанови бързо и скоро да бъде в прегръдките на всички нас, които толкова я чакахме и толкова много я обичаме!

Вярвам, че Господ ще чуе молитвите ни и ще ни я върне жива и здрава Praynig!

# 1
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
 Praynig

# 2
  • Мнения: 1 279
Мариетке, прегръщам те силно...много силно...И се моля всичко да е наред!...Господ не трябва и не може да е толкова жесток, особено с малките душички!...Имаш цялата ми подкрепа!...

# 3
  • Мнения: 1 488
 Praynig Дано да мине успешно операцията! Praynig

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Стискам плаци мъничката душица да понесе всичко и бързо да се възстанови Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 12 548
Вярвай в добрия завършек на нещата. Не позволявай лошите мисли да се заселят в главата ти и наистина детенце ще е добре! Аз вярвам, че човек с мислите си предизвиква волно или неволно събития. Така че вярвам, че милата Маги скоро ще е у дома здрава!

# 6
  • Мнения: 5 401
Дай Боже операцията да мине успешно и малкото съкровище бързо да се възстанови! Дано скоро е в ръцете на любящите я хора и всички проблеми да са зад гърба им!  Praynig   bouquet











# 7
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Маги ще е днес в мислите ми и ще й изпращам молитви за успешно преминаване на операцията и бързо възстановяване. Hug И на вас, милички, които я обичате и правите всичко за нея - също. Кураж и много вяра!!!  Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 806
От сърце се моля малкото момиче да е силно!  Praynig  Praynig  Praynig

Мариетке, дръж се, мила!  Hug

# 9
  • Мнения: 2 956
Мариетка кураж на теб и на сестра ти. Вярвам,че всичко с мъничката душичка ще е наред. Моля се за това.  Praynig Praynig Praynig с теб съм  Hug

# 10
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
стискам палци
дао всичко мине по-възможно най-добрия начин

# 11
  • Мнения: 1 369
Мариетка  Hug
 Praynig Praynig Praynig Моля се всичко да е наред.

# 12
  • Мнения: 2 122
 Praynig Praynig Praynig
Кураж на майката

# 13
  • Мнения: 5 362
Стискам палци всичко да мине успешно Praynig

# 14

Общи условия

Активация на акаунт