Консултативен кабинет по кърмене към МД (Сф) - Ден на отворените врати!

  • 48 276
  • 399
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 926
Същото. Организациите са две и работят независимо една от друга Peace

# 31
  • Мнения: 616
Простете за неориентираните въпроси... нали за това е форума, да се осведомяваме Simple Smile
Та! Полезно ли ще е за мен да отида в кабинета на МД още в 5-я месец на бременността? Имам желание, просто се питах дали там не дават конкретна информация, когато вече си имаш бебе и ежедневно кърмене? Или могат да ме посъветвам как да се подготвя и какво да очаквам! Ако е така, ще организирам още някои от юнските мами, ние сме доста навити за кърменето!
  bouquet

# 32
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Кабинетът организира лекции на дадена тема по желание на майките Grinning Така че ако искате, съберете се една групичка желаещи (не е нужно да сте много, десетина жени е оптимално) и ще организираме специална лекция за начало на кърменето в родилния дом и първите дни с бебето - само че ще стане през март, защото в момента няма как да го направим, часовете за консултации са записани от рано и не е предвидено време за лекция, както го бяхме организирали януари по желание на майките на близнаци и недоносени бебета.

# 33
  • Мнения: 552
Искам да дойда на 16 в МД...Трябва първо да се запиша ли?

# 34
  • Мнения: 3 926
Трябва да се запишете Grinning

# 35
  • Мнения: 552
мерси за отговора Hug
май е вече късно да звънна WinkУтре Simple Smile

# 36
  • Мнения: 616
Hedra, благодаря за информацията
Разпространявам идеята из отчетните, и вече има желаещи, ще се съберем за една лекция през Март!  Peace

# 37
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Чудесно, значи в събота направо ще обсъдим плана за следващия месец и ще имаме предвид лекция Hug Инфо за датата ще пуснем около седмица предварително, така че ще имате време да се организирате и да се съберете Grinning По кое време март месец не се знае отсега, че има един конгрес на педиатрите за кърмене и захранване на бебетата тогава, така че вероятно ще е по- към края на месеца Grinning

# 38
  • Мнения: 925
Аз съм бъдеща юлска мама, също мераклия да кърмя Simple Smile
Надявам се да се вредя за срещата в консултативния кабинет в МД по темата за първите дни с бебето и как да кърмим успешно от самото начало. Ще следя инфо за датата! Мисля междувременно да дойда на 22 март в Центъра за съвременни родители на ЛЛЛ срещата  Grinning
Благодаря на всички организатори за отделеното време и усилия! Страхотни сте!   bouquet  bowuu

# 39
  • Мнения: 3 926
Мартенската дата се заформя към 29-ти, но ще съобщя като финализираме Grinning
Марселито, понеже за юли сте един месец по-късно от юни, пък те май се събраха доста, искаш ли да си заформите групичка в юлската отчетна и да ви предвидим за април?
Защото кабинетът ни не е особено голям, въпреки, че сърцата ни са огромни. Ще ни се всички, които дойдат да останат доволни. Hug и най-вече да не се налага да има правостоящи Grinning

# 40
  • Мнения: 925
Асенцето, благодаря за бързия отговор! Ще кажа из юлския форум за тези страхотни неща, които правите и съм сигурна, че ще се съберат интересуващи се бъдещи мами!
Дано успеем и ние да се образоваме на тема кърмене през април в кабинета Simple Smile

Ами ето на, едва споменах във форума на майките, очакващи бебета през юли, и вече голяма вълна от желаещи   Simple Smile

Асенце, Хедра и другите момичета, занимаващи се с това, дали наистина може да предвидим една консултативна среща по кърменето в първите дни, първа среща с бебето в болницата и т.н. за края на април, преди, а може и след Великденските празници?
Ние от юлския форум, разбира се, ще се запишем надлежно и по телефона, но просто отсега има желаещи доста, та си питам Simple Smile

Благодаря ви!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 15:04 от Marselito

# 41
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Направо ще ви предвидим за априлска среща значи Laughing В края на март след поредния ден на отворени врати ще потвърдим със сигурност и ще дадем ориентировъчна дата Grinning
За лекциите няма нужда да се записвате по телефона, просто пристигате на дадения ден в уречения час без повече формалности Hug 
Иначе на телефона може човек да си поговори с момичето, което отговаря, ако има някакви въпроси (и преди, и след раждането на бебето) или се записва час за преглед, когато е нужен.

# 42
  • Мнения: 925
Благодаря за отговора, Хедра! Аз днес звънях на телефона, даден в първия пост по темата, но не беше включен и реших, че тук ще питам дали е възможна среща през април в консултативния кабинет за майките, които чакаме бебета през юли Simple Smile
Значи ще следя инфо за деня на отворените врати и за дата за април, като след това надлежно информирам останалите дружки в юлския форум Simple Smile

Доскоро!   bouquet :cool

# 43
  • Мнения: 3 926
Виноват Embarassed Оставих го да се зарежда и хвръкнах да си разходя четирибуквието в това хубаво време Embarassed
Повече няма да правя така Hug

# 44
  • Мнения: 925
Ооо, моля те, Асенце, няма проблем! Разбира се, че ще се разхождаш!
Между другото, честит ти рожден ден, със закъснение! Онзи ден гледах, че си рожденичка, ама не успях да те хвана в никой от подфорумите онлайн да ти честитя! Simple Smile
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт