През НОЕМВРИ с бебе на ръце,тати вкъщи ще ме заведе

  • 15 011
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 416
това с белега от чорапа ми е познато Mr. Greenпоне няколко часа си седи,а аз дскоро нямах отоци,то и сега не е точно оток,а е подпухнало навсякъде-лице,крака,ръце

# 271
  • Мнения: 2 126
Aбе доскоро и аз нямах оттоци ама като че ли и аз взех да подпухвам.Като гледам при повечето от вас е така,нормално е.А и ръцете така ми изтръпват че не  истина,както казвате по време на сън.Аз чорапи не нося все още,не ги понасям по принцип и гледам докато мога да си ходя боса Mr. Green.Тази сутрин рано за пръв път не успях да овладея спазъма на парасеца,идеше ми да вия.Не смея да мръдна на никъде и сякаш крака ми отказва да изпълнява командите ми Rolling Eyes И досега мускулът ми е сякаш съм имала мускулна треска,малееее много са гадни тия крампи #Cussing out

Диана,ще ме съсипеш мацко с тия упражнения дето ги правиш Joy Ама как така се преметна бе?Внимавайте с тия падания,че то верно сме с нарушена координация,ама.... Tired

ХАйде останете си със здраве,наспете се че нова седмица ни чака.Дано всички я посрещнем здрави.усмихнати и доволни Peace

# 272
  • Мнения: 46
Добър вечер на нощната смяна Hug!

Това с изтръпването на крайниците сполетя и мен. При последния преглед докторката обясни, че това е в резултат на липсата на магнезий в мускулите. Предписа ми да пия Диаспорал - прахчета 2 пъти на ден за 10  дни. Резултатите са налице. Изтръпване вече не усещам пък и като че ли отоците спаднаха. преди това краката ми ставаха на понички, а пръстите на ръцете не ги чувствах и ме боляха при свиване. Сега съм по-добре. Докторката обясни, че мога да го вземам колкото е необходимо докато се почувствам по-добре. В аптеките не е нужна рецепта за да си го купиш. Дано съм ви била полезна,поне мъничко.

Дес, благодаря за отделеното време за да ми сложиш синьо щъркелче. Simple Smile

Изцяло подкрепям идеята всяка от нас да сподели кога и при кой смята да ражда. Дес, ние сме насреща да ти помогнем със събирането на информация и т.н., само дай наставления.

Аз лично съм избрала Тина Киркова, д-р М. Дончева. Там ходя на ЖК и смея да кажа, че до момента съм мн доволна, да видим какво ме чака  до края на бременността Rolling Eyes.

Радвам се, че всяка от вас е прекарала приятно и ползотворно уикенда.

Ние преди 3 седмици се наложи да сменяме квартирата и няма да ви казвам какъв хаос е настанал, пък и аз почти нищо не мога да правя, ... но не бързаме - достатъчно е само бебо да не ни изпревариWink.

От мен толкова. Оставям нощната смяна да продължите да си бъбрите. Аз 6те се опитам да поспя малко, че утре съм на работа newsm78. Все пак имам само 2 седмици ::

Приятна вечер.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 00:08 от katiatg

# 273
  • Мнения: 2 126
Оооо Катя,ще попитам за това чудо моята докторка.На мен не ми се ще да пия магнезий.Вече е време да почват да се появяват бебовете,аз ще задържам - не ща Naughty.Може би си въобразявам,но с предишната бременност от тоя магнезии който пих незнайно защо,нямах кой знае какви оплаквания,пък за контракции да не говорим,преносих доста и така и не успях да родя нормално (то ми беше все тая как ще е де Wink)Сигурно си въобразявам за това,но ...... newsm78

Предлагам от утре нов ден,нов късмет - да се преместим в новата тема Peace

# 274
  • Мнения: 3 416
вече сме октомври Party хайде по-бързо да напредва

Общи условия

Активация на акаунт