Хайде по-кратко "Обожествяват ли ви у дома?"

  • 2 168
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
Аууу, трябва много да си съгрешил пред Богинята Майка, за да се наложи подобно наказание ooooh!

Примерно, да не си е изчистил тоалетната след употреба? Wink

# 31
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А защо няма отговор - НЕ?

И моите ме мислят за богиня в къщи. От мен се очаква да знам на всеки къде му е необходимата вещ,  да готвя божествено, да пера така че като като си обуват панталоните да си представят че са на морето, да лекувам синини с целувка, да утешавам за любовни несполуки и счупено камионче - все божествени работи лошото е само че трябва да слизам от пиедестала да ги върша.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 272
Няма богове у нас. Ние не живеем на Олимп, а в подножието на Витоша.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 840
Така е, като съм домашната весталка
В такъв случай, тасма или препаска за домашна употреба имаш ли? Предполагам, да. Иначе каква весталка би била Crossing Arms

Хъм....де пояс, де препаска, все ще се намери нещо, ако се наложи да го душа.
Иначе само по весталските въпроси може и дибидюс, без претенции е.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 840
Аха, ама и олтар ще е нужен тогаз, че и жертвоприношения...

Би могла да го накараш да си епилира краката на мивката в банята и после да я изчисти - те ти и олтар, и жертвоприношение. Whistling

А,не - собственоръчно ще му изскубна излишъците - косъмче по косъмче.После ще ги положа нейде ритуално и ще им говоря, докато Той пръска божествената си светлина из офиса, а аз го чакам да се прибере у дома.

# 35
  • Мнения: 25 599
Много зависи от това, какво съм сготвила.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 161
Не се държи с мен като с божество.Понякога е доста неуважителен и ми прави едни неща,които не прилягат на божество.Но изпълнява всяка моя прищявка и го прави с кеф.

# 37
  • Мнения: 7 110
Не знам как да гласувам.  Thinking Много божествени отговори  Whistling
Първо се моли, после го пускаш да влезе.  hahaha
И малко метани ако вкара, още по-обожествено ще стане положението.
И накрая как да не ти дойде да го отупаш, като се е напил и и объркал черквата с входната врата на дома.  Crazy

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 85
Обожават ме умерено , т.е. когато има време, все пак и двамата работим и малкото време когато сме си в къщи се стреми да ме глези. Под глезене разбирам всичко, което не ми е приятно  да правя аз ги прави той  Whistling ( например нямам нищо против да пускам пералня - той простира; аз готвя - той мие чиниите и т.н.). За мен това е достатъчно "обожаване".  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 2 196
Първа опция. Tired
Ама какво от това.

# 40
  • Мнения: 4 733
И защо тъгуваш? Срамота, Бианке...

# 41
  • Мнения: 2 196
Ми срам ме,ама на.Понякога ми ще да ми тегли,така,първосигнално,една дълга майна.Пък да се скараме едно хубаво.После да се сдобряваме.
Нещо ме е налегна скуката Кас,това ще да е.

# 42
  • Мнения: 4 733
Ей това сме жените. Викаш, прекалено е добре...дай малко екшън да има Laughing

# 43
  • Мнения: 2 196
Ей това сме жените. Викаш, прекалено е добре...дай малко екшън да има Laughing
Ми трябва си от време на време малко екшън,малко драма.
Иначе става леко досадно.

# 44
  • Мнения: 1 568
Едно време ме,сега не ме!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт