Майки на породени деца - 5

  • 13 235
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
Добре дошли на Ванчето и Галя  Hug Ей аз как плачех и се молех някой да се появи за 1 час да поиграе с Ели  Sad

# 16
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Галя, що не се изцеждаш и да съхраняваш млякото в хладилника - спокойно издържа до 24 часа. Така няма да дохранваш със сухо мляко.

А количката можеш да я сваляш по стълбите с двете деца - тя е достатъчно широка, трябва обаче да си отдолу, за да ти е удобно да я поддържаш. Може би е по-добре мъжът ти първо да пробва newsm78

# 17
  • Мнения: 5 391
Ваня, добре сте се завърнали с Дани!  bouquet
Ей, докато четох как е минало раждането ми се втвърди корема Grinning
Радвам се, че се възстановяваш бързо и лесно Hug

Галя, специални поздрави и за теб, наистина си герой  bouquet

Ivy, що чак сега казаваш колко трудно ти е било в началото Tired

mom_an, мерси за темата  bouquet

OLYMPIA, аз за сега прибягнах до вариант ясла за Пресил, ама още не съм сигурна дали там нещата ще потръгнат, като нищо мога и аз да се озова с две деца сама в нас Sad
Иначе свекърва ми е пенсионирана от скоро, може да помага, но принципно бабешката помощ ми идва в повече, дразня се, та ще опитам сама да се оправям.

# 18
  • Мнения: 3 595
Филипа аз си мислех да кърмя и сменям памперса на Боби, а останалото време с Елито. Кой да предположи, че така тежко ще караме коликите Sad Не исках да ви тревожа, но то пък може би е по-добре да знаете... При мен се събраха много неща...наша близка почина 2 седмици преди да родя, а после 4 дни преди раждането и баба. С баба ни беше много тежко последните два месеца от бременността ми. Като родих изпаднах в тежка депресия, така че при мен си имаше и други фактори. После изведнъж останахме сами без да има кой да помага, кой поради невъзможност, кой поради нежелание. С хиляди мъки убедихме жената която идваше 1-2 пъти седмично да си вземе 10 дни отпуска, от постоянната си работа. А после и тя напусна, заради свекърва ми...Просто много ми беше дошло. Като сложим недоспиването от коликите и никнещите зъбки на Елито просто капитулирах. От 3 дни една жена идва да ми помага още не смея да и се зарадвам. Цели 3 дни не съм викала, а тази вечер за първи път от тогава повиших тон на Елито. Нещата малко се поуспокоиха...

Иначе първия месец е тежък, но после се влиза в релси...Излизам на разходка, ако съм с още някой, за да има на кого да зарежа Боби, докато тичам след Елито или кой да я догони, докато аз го кърмя. Вкъщи тя се поуспокои и посвикна...вече не се буди всяка вечер, игнорира в повечето случаи плача му, но пък отскоро видимо ревнува. Иска да яде когато кърмя Боби, или д аиграем или каквото се сети. Успявам да я залъжа да гледа Бебе Айнщайн, докато малкия суче и така всички са кротки и спокойни за кратко.
Дълго стана  ooooh!

# 19
  • Мнения: 5 391
Мила Ivy, наистина много ти се е насъбрало! Sad
Дано трудният период отминава и се поуспокоиш! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 249
Иви и Галя, пожелавам ви кураж и сили да се справяте с двете ви съкровища!  Hug Hug

Аз не мога да се оплача (т.е. мога да се оплача от много желаещи за помагане), но се разбрах един след друг да идват. Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 1 433
Иви, напълно те разбирам Hug
Мойта, понеже е само на 1г.1м. не забелязва бебето, освен когато плаче, тогава плаче и тя, изглежда се страхува newsm78
Но и аз като теб се разчеквам как да тичам след нея навън и как да кърмя малкия. Да не говорим че тя още не ходи стабилно и по-често пада #Crazy
А за количката не смея  да я свалям сама по стълбите с децата, едно заради операцията, едно защото само каката е 13кг.
Айде пак сме гладни.
Бай

# 22
  • Мнения: 865
здравейте,аз направих аборт и малко ще се откъсна от вас.мисля обаче да е временно-до около Коледа.стискайте ми палци  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 511
Оооо, мила Киша.... Cry  Cry  Cry Ние чакахме хубави новини, а то.... Прегръщам те силно и ти пожелавам в най-скоро време отново да си сред нас! Ако позволиш, няма да махам името ти от списъка, защото си те чувствам една от нас, а предполагам - и останалите!  Hug
Иви, и на теб наистина много ти се е насъбрало! Съжалявам за баба ти, дано оттук нататък предстои само хубаво!  Hug
Момичета, аз пък не мога да се оплача от несправяне. И на разходки си излизам сама с двете, и у дома се справям. Е, истерясвам от ревовете на Максим и от белите на Стефан, но в крайна сметка си казвам, че това са деца, не мога да искам от тях да седят мирно и тихо на столчета, за да си чатя аз във форума... Нали? Така че не драматизирайте излишно, стискайте зъби и си ги предтавете новоприети студенти, как ще ревете: Аааах, на мама, кога бяхте сладки бебета, кога порастнахте?! Grinning

# 24
  • Мнения: 865
благодаря за подкрепата Hug.сега сме се навили,просто трябва да мине нужното време.очаквайте ни отново.  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 461
Киша много съжалявам ,че така се е получило ,ако имаш желание можеш да споделиш с нас какво се е случило ако пък не ще стискаме палци и ще се надяваме скоро да си сред нас. Звучиш много позитивно дано се чувстваш найстина добре
Иви дано от тук нататък да нямаш такива проблеми и да ти е по лесно с децата.
Гале и твоята не е  лесна ,твойте дечица май имат съвсем малка разлика, на мен ми беше трудно прохождащо бебе и бременност ,а на теб бебе и прохождащо сигурно ти е много трудно
Ваня добре дошла , като прочетох разказа ти направо ностръхнах, това са най болезнените и най хубавите спомени ,искам снимки да гледам
Аз сега живея при мойте родители но по цял ден съм сама , днис например правих клизма на Мая а в същото време храних Галина и хвърлях едно уко но серияла  Mr. Green . После приспивах Мая докато държах Галина на ръце защото ревеше много мисля ,че вади кътниците. Когато излизаме първо свалям Мая с количката живеем на 2 етаж и нямаме асансьор , през това време Галина крещи и реве , но бегом се връщам да я взема след това отварям гаража закачам платформата и тръгваме, като види Галина деца и люлки слиза в движение и хуква да бяга при което зарязвам количката и аз хуквам и така, но времето ще мине бързо и за мен ще останат найстина едни меле спомени

# 26
  • Мнения: 1 163
И аз и до сега ги гледам сама но като бебета беше много трудно,бях много изнервена,че за 1час няма кой да ги погледа...но не се отчаивайте има светлина в тунела Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 391
киша, съжалявам Sad
Очакваме те! Hug

# 28
  • Мнения: 3 595
Киша съжалявам много  Sad Дано около Коледа имате хубав подарък   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 461
Да се запиша пак при вас. Simple Smile Честита тема, да я изпълним само с положителни емоции.  bouquet

Ваня, да ти е живо и здрави съкровището.  bouquet

Киша, не унивай. Hug

Общи условия

Активация на акаунт