Обичате ли да се целувате:)))

  • 8 188
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
Оби4ам много.

# 16
  • Мнения: 5 468
Вече не обичам да се целувам.
А колкото повече остарявам, почва да ми се струва и гнусно Crazy. Боже, боже, докъде ли ще я докарам?!

# 17
  • Мнения: 2 253
Обичаме,обичаме....Ох ,Ню....как ме страска тоя аватар...

# 18
  • Мнения: 6 164
Обичам!!! Всякак и с всеки.  Joy

Само едно не обичам - да ме целуват по ушите. Знам, че за някои е страшно възбуждащо, но за мен е  Sick

# 19
  • Мнения: 3 423
Роднините на мъжа ми се целуват
по четири пъти за добрутро, за чао,
за лека нощ, за не знам си какво...
Добър ден, четири пъти, до скоро -
четири пъти. Като заидват гости,
айде, и те по четири пъти. Изобщо
не ценят времето тези хора, ама хич.
Добре, че не живея с тях, щото само
щяхме да се целуваме. Денонощно.

# 20
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Обичам. Любовно, нелюбовно - всякак. Особено с любими ми хора. От вътре ми идва, дори не се замислям.

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ооох, обичаммм! И се целувам много добре! По всякакъв начин.

# 22
  • Мнения: 1 568
ellytza,

опитвам се да си доставям положителни емоции и на мен и на дечко и на всички наоколо..  bouquet

Трябва да се усмихваме,ако не постоянно то винаги Peace


А за целуването....при мен не се получава и затова не обичам,а едно време  полудявах за целувки!

Вярно че всеки може би се целува по-различен начин и може би трябва хората да си паснат,аз все съм си мислела,че си има ритъм примерно м/у двамата партньори,които започват това действие  Joy  и всеки би следвало да го следва и да се нагажда,на моменти да води,в последствие да синхронизира hahaha  ама че се изразявам #Crazy  но така го усещам!
А най-често ми се случва: заклещи те човекът с устни и език  Embarassed и няма никакво творчество,напира....изсмуква те и те "изплюва" Sick

# 23
  • Мнения: 2 196
Добре ми се получават нещата с любовното целуване. Grinning
Но никога няма да забравя един младеж,ухажор.Дойде момента за първата целувка и като почна този ми ти левент едни лигави целувки,слюнчести,аха да му капнат лигите. Sick
Направо с двеста подпалих и беж.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672


С роднини - не !
Само любовни и приятелски  Heart Eyes

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
ellytza,

опитвам се да си доставям положителни емоции и на мен и на дечко и на всички наоколо..  bouquet

Трябва да се усмихваме,ако не постоянно то винаги Peace


А за целуването....при мен не се получава и затова не обичам,а едно време  полудявах за целувки!

Вярно че всеки може би се целува по-различен начин и може би трябва хората да си паснат,аз все съм си мислела,че си има ритъм примерно м/у двамата партньори,които започват това действие  Joy  и всеки би следвало да го следва и да се нагажда,на моменти да води,в последствие да синхронизира hahaha  ама че се изразявам #Crazy  но така го усещам!
А най-често ми се случва: заклещи те човекът с устни и език  Embarassed и няма никакво творчество,напира....изсмуква те и те "изплюва" Sick




 newsm51

# 26
  • Мнения: 412
Сега се замислям, че много обичаХ, ама какво стана. Сега май не е така.

# 27
  • Мнения: 1 568
Добре ми се получават нещата с любовното целуване. Grinning
Но никога няма да забравя един младеж,ухажор.Дойде момента за първата целувка и като почна този ми ти левент едни лигави целувки,слюнчести,аха да му капнат лигите. Sick
Направо с двеста подпалих и беж.

 Sick

На мен ми се е случвало : толкова нежно го докосвам с устни,в стомахът ми пърхат пеперуди ,въздишам ,дишам учестено ............в един момент той спира ,поглежда ме и ми задава въпрос; какво ти е.добре ли си? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 196
Маргало,същата работа. Grinning

# 29
  • Мнения: 2 161
............в един момент той спира ,поглежда ме и ми задава въпрос; какво ти е.добре ли си? Rolling Eyes
Ама туй Андито ли ,бе? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт