Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 септ. 2007, 16:11 ч.

Молба за помощ за изработване на електронна картичка

• 1 141
  • 6
  •   1
Отговори
  • Враца
Момичетата и момчетата от форум Осиновяване имаме идея да се направи електронна картичка, която да изпратим до различни министерства и организации, за да им напомним за децата в Институция.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226456.0

Молбата ни е ако има доброволец/доброволци, които биха се заели да направят картичката, като ние предоставяме материалите- снимки на очите на децата.

Благодарим предварително!

# 1
Дайте материалите и информация някаква как горе долу искате да изглежда, размери...
ще се пробваме Hug

# 2
  • Враца
До понеделник събираме снимките и предложения за надпис и след това ще изпрате информацията  bouquet

# 3
  • Враца
Готови сме с материлите, моля желаещите да ни помогнат да ми пишат на лично съобщение, за да им дам достъп до събраните снимки и текстове.
Спрели сме се на размер на картичката 650x350 px

# 4
Да побутна темата.

# 5
Аз бих могла да се пробвам-давайте материалите Hug
Но като се има в предвид че далеч не съм най добрата в тази област защо не напишете и в темата за рамките може още някой да се отзове Peace

# 6
  • Враца
Аз бих могла да се пробвам-давайте материалите Hug
Но като се има в предвид че далеч не съм най добрата в тази област защо не напишете и в темата за рамките може още някой да се отзове Peace
Jes беше поместила в темата за рамките моите съобщение, след това се отзова само ти.
Благодарни сме на желанието ви да помогнете   bouquet  bouquet  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт