Страхотна диета за страхотни тела 6

  • 15 463
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 154
Хора , почвам с вас от понеделник. Смятам да правя само първата 14 дни , защото имам да свалям около 5 килограма , а и ще спортувам все пак  running Мислите ли , че ще успея? Ех , пожелавам на всички успехх и ме очаквайте в началото на другата седмица  tooth

# 31
  • Мнения: 478
Хора , почвам с вас от понеделник. Смятам да правя само първата 14 дни , защото имам да свалям около 5 килограма , а и ще спортувам все пак  running Мислите ли , че ще успея? Ех , пожелавам на всички успехх и ме очаквайте в началото на другата седмица  tooth
Ще успееш  Winkщом имаш желание LaughingКомбинирано и със спорт резултата ще е отличен Laughing
Успех  bouquet

# 32
  • Мнения: 339
Номичета чувствам се мн зле.събота и неделя на 1 2 яденета със слатка ядах и пърожла ама нямае как не може6е да откажа...  Cry Sad сега се чудя дали да я продължавам или да почна наново.не се тегля  и не се меря но за 4 дни до уикенда има6е резултат и го забелязаха макар да не бях толкова точна в количеството и часовете.пропусках някои храни а като си отрежех плод хапвах го по малко за 1 час аи с млякото не бях толкова честа пропусках го малко.ама продължавам няма как.аз искам 5 кг и не се свалят мн лесно щото нямам и мн от където да свалям.Смело напред!!! С началото на нова седмица- нов режимммм.... newsm10 newsm17 а устите  smile3505 и после smile3501  animal085 goodscale

# 33
  • Мнения: 154
Хора , почвам с вас от понеделник. Смятам да правя само първата 14 дни , защото имам да свалям около 5 килограма , а и ще спортувам все пак  running Мислите ли , че ще успея? Ех , пожелавам на всички успехх и ме очаквайте в началото на другата седмица  tooth
Ще успееш  Winkщом имаш желание LaughingКомбинирано и със спорт резултата ще е отличен Laughing
Успех  bouquet
Ех , мерсии! Успех и на теб , и на всички! И наистина се надявам на добри резултати. По-добре 2 седмици мъчения отколкото цял живот закръглена  bowuu Айде от утре съм с вас и се надявам да си помагаме взиамно Simple Smile

# 34
  • Мнения: 268
Здравейте сладуранки, и аз да се отчета днес. Вчера приключи първата седмица от диетката и съм -3 кг. Радва ме резултата, но ми е много криво, защото вчера ядох като за световно...как пък една седмица не мога да удържа тоя апетит. А съм толкова мотивирана и амбицирана, какви планове кроях...голямо мекотело съм, направо не мога да се позная, просто съм една ламя и ще си остана дебела завинаги...мноого ми е тъжно... Cry Cry Cry

# 35
  • Мнения: 478
Здравейте мацки  bouquet
От днес и аз съм в групичката на слабеещите мацки с тази страхотна диета   jumpuu
Дано издържа че сега като съм в нашите мама постоянно ме изкушава с вкуснотийки Wink
Само ще си направя една малка промяна в диетката -сутрин ще закусвам кис мляко с овесени трици и ленено семе и лъжичка мед LaughingКак смятате това ще пречи ли на добрите резултати от диетата newsm78
mimi@avi не си мисли такива лоши работи  bouquetВсе пак имаш -3кг LaughingПродължавай с диетата и не се предавай  bouquet
Пишете мацки какво ви е менюто през деня Wink
Успех на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 339
Здравейте сладуранки, и аз да се отчета днес. Вчера приключи първата седмица от диетката и съм -3 кг. Радва ме резултата, но ми е много криво, защото вчера ядох като за световно...как пък една седмица не мога да удържа тоя апетит. А съм толкова мотивирана и амбицирана, какви планове кроях...голямо мекотело съм, направо не мога да се позная, просто съм една ламя и ще си остана дебела завинаги...мноого ми е тъжно... Cry Cry Cry
мила не се притеснявай. и аз така. 4 дена и видимо отслабнах ама уикенда сгре6их  Sadно сега продължавам така че няма отказване.като гледам има и нови подръжници тази седмица.днеска плод и мляко...Успех момичета и пи6ете често за да можем да се поддържаме  Flutter Успех

# 37
  • Мнения: 478
днеска плод и мляко...Успех момичета и пи6ете често за да можем да се поддържаме  Flutter Успех
Какви плодчета си хапваш  и по-колко кофички кис мляко WinkПри мен май основния плод е ябълки Laughing

# 38
  • Мнения: 339
Аз на крушки- това има вкъщи ама неска няма да ме изкарат и за това може на ябълки да премина.То май както яде ти ябълките са най добре ама аз като чуя ябълка и се депресирам че става дума за диета  Sad ooooh! млякото много го пропускам .Се чай пия че ми действа добре на бъбреците ама мляко като съм по гладне е през деня около 1 кофичка по мъничко на ядене или като огладнея.Най ми е трудно преди 4 храненето и след вечеря.Казвайте момичета в белтъчния и въглехидратния ден какво ядете да обменяме идеи.Успехххх Hug Hug Peace

# 39
  • Мнения: 478
Аз кисело мляко обожавам LaughingИ една кофичка доникъде няма да ми стигне Embarassed
Момичета за гроздето какво ще кажете Simple SmileСтава ли за диетата newsm78
И аз тъкмо си мислех че утре ми е месния ден Wink и какво да хапвам LaughingСигурно ще е пилешко със салата Laughing

# 40
  • Мнения: 339
Гроздето ми се струва мн сладко  Thinking а месото печено филенце ли ??? а риба може ли .

# 41
  • София
  • Мнения: 2 958
...Хей момичета къде сте? Бабка Жабка, Галатея,СтаМ, Фапуа, Сага -  изгубихте се по трасето! Wink
Успех на всички!
Целувки!


Ааа , наминавам покрай темичката .Не мога да не се отбия при вас, мили дружки! Hug
Толкова много ми помогна това ,че си следим кой ,какво и как се справя. Grinning
В момента не спазвам Страхотната диета. Нещо не мога да се настроя да потретя. А знам как добре ще ми се отрази .

Ще се отчета пак като я започна.Може би другата седмица, защото днес вече закусих ,не по правилата на диетата.

.....Казвайте момичета в белтъчния и въглехидратния ден какво ядете да обменяме идеи.Успехххх Hug Hug Peace

В белтъчния обикновено хапвах пилешко на скара или риба на скара/или яйца/ + салата домат или краставица.
Във въглехидратния - леща или боб, или картофи + зеленчук.

Грозде и банани избягвам, когато съм на диета.

УСПЕХ на всички!!! Има страхотен ефект, да знаете! Peace  bouquet

# 42
  • Мнения: 478
И все пак аз ще хапна малко грозде на обед /без да прекалявам/ WinkЧе имаме вкъщи и много е сладичко Laughing

# 43
  • Мнения: 523
Момичета, колко кг-ма сваляте за 2-те седмици на 1-вата диетка?Аз имам 20 излишни! Embarassed

# 44
  • Мнения: 154
Мда , аз започнах добре , ама нещо по обяд забравих  baby_neutral Абе , лош старт .. та днешния ден го считам за провален , но от утре  #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт