Мужик корен

  • 36 057
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
да попитам някой пил ли е мужик корен?

# 1
  • Мнения: 4 324
Цитат на: novalexa
да попитам някой пил ли е мужик корен?


Аз не съм  Sad Само иска да те попитам за какво по принцип се пие  Confused  Embarassed

# 2
  • Мнения: 7 718
Чувала съм, че мужик корен е за общо прочистване на организма и за стимулиране на имунната система. И, че Лили Иванова го пие от много години.

# 3
  • Мнения: 233
Пиша дословно от упътването:
Водно-спиртен извлек от билката мужик корен. използва се при проблеми с имунитета, остри и хронични инфекции, отравяния на кръвта, нарушаване на хормоналния баланс при мъжете и жените, благотворен ефект при ендометрит. - при анемия, заболявания на женската полрова система - миоми, кисти, злокачествени тумори, мастопатии и при възпаление на простатата: увеличение, аденоми и злокачествени тумори.

моята колежка имаше миомен възел и направи два курса, след което при ехография й казаха, че няма възел. тя е на 43 години, другата ми колежка е на 44 и е имала мастопатия, за което се съмнявам, че имам аз. тя също го е пила и сега е много добре - не я болят гърдите. за анемията /имам хемоглобин 100/ също мисля да го започна. Пие се по система - първи ден 1 капка по три пъти, и се увеличават с 1 до 20, след това по обратния ред. Лекарството струва 21-22 лева. ще го започна, пък ще видим.

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мда, интересно звучи, дали да не го попия и аз?!  Embarassed

# 5
  • Мнения: 147
Мили момичета, аз също не съм чувала за тази билка.
Мога да споделя с вас , че аз от месец пия от таблетките на д-р Тошков.По точно ЦИСТОФЕМИН,ако не помогне то поне няма да навреди.Ако искате пробвайте и вие.Стискам палци.

# 6
  • Мнения: 4 324
Това до колкото разбирам не се предписва като лекарство и се купува свободно от аптеките.

А в едно шишенце колко мл. мужик корен има (или капки де - както е написано върху опаковката)  Confused  Confused:

Предполагам че е на билкова основа и не може да навреди, нали  Embarassed

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
аз пих циклонорм на д-р Тошков и не знам дали това оказа влияние, но имах огромни закъснения след това. това, за което ми помогна беше намаляане на количеството, времетраенето и болката по врме на самата М.

# 8
  • Мнения: 233
много съм бавна - докато се усетя и ето ви на друго място Embarassed  Embarassed  Embarassed  Laughing
стига точно за един месец - в интервюто в Труд докторът се е изказал доста обнадеждаващо за възпаленията на женската полови система. ако имате възможност го прочетете! със сигурност не вреди. честно казано, тези другите билкове май-май... - пих два месеца от тези на Сашка Николова "Аднексит" и нищо Confused  Confused

# 9
  • Мнения: 147
Ва цистофемина може да се комбинира с циклонорм и дори и с ехинацея, но аз съм за сега на цистофемин .Мисля че ми влияе добре -Цикълът/последният/ ми беше нормален,и без болки

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
да Доби, чела съм ги листовките, но да ти кажа вече не ги пия...някак си имах настройка, че едв али не ще стане чудо, а и след като не знам длаи на тях не дължа екордните си закъснения, предпочитам да стоя далеч.
с това не искам да ти кажа разбира се да спреш да пиеш билките.

# 11
  • Мнения: 1 497
За някакво странно съвпадение бях си купила 2 шишенца от Бг и преди 2-3 дни започнах да го пия. Пише да се пие на капки, но от този гутатор, които са направили (не ги е срам- 22 лв за шишенце и пак не са го изпипали) не можеш да го правиш- винаги капат много повече капки.
Лили Иванова му направи голяма реклама, аз търсих по интернет- намерих само 1 страница! Търсих и на английски, така, че да ви кажа, малко ме съмнява работата. Тоест за забременяване не върши никаква работа. Пише, че укрепва имунната система.

# 12
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Снощи си купих цистофемин на д-р Тошков и започнах да го пия и да ви кажа, не знам от внушение или друго, но днес сутринта  нямах болки, а винаги имам, макар и слаби...
На етикета му пише:
"Билкови таблетки за възпаления и кисти на яйчниците

Препоръчва се при кисти и чести възпаления на тръбите и яйчниците, при бяло течение, болезнена менструация и липсваща овулация
Препоръчва се при безплодие"

# 13
А този Цистофемин може ли да се пие ,ако нямаш доказано някое от тези състояния-възпаления или кисти?Може ли да се пие профилактично?

# 14
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: silvia
А този Цистофемин може ли да се пие ,ако нямаш доказано някое от тези състояния-възпаления или кисти?Може ли да се пие профилактично?


Абсолютно! Това са само билки, нищо друго, ако не ти помогнат, поне няма и да ти навредят!
Аз няма да се откажа от традиционното си лечение, което ми назначиха, но смятам да си ги пия и тях!

Общи условия

Активация на акаунт