Отзиви за курсове по английски и немски на КАБИНАТА

  • 12 606
  • 21
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 158
Побут, че и аз се интересувам? Никой ли не се е пробвал?

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
ами и аз Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 759
                  И аз искам да знам

# 4
  • Мнения: 1 756
уф, ама никой ли няма инфо от познати дори Sad

# 5
  • Мнения: 57
 и аз побутвам темата , дали пък ве4е някой няма инфо  моля   , че и аз много харесах предложенията на кабината, а и мисля че много други майчета ще им бъде по лесно да научат нещо докатао малките палавниции спят 

# 6
  • Мнения: 1 756
аз ве4е имам, доволни са и сертификат има
мисля да рискувам Peace

# 7
  • Мнения: 2 759
                  А ако не можеш да си в нет-а в определени часове - пропускаш или когато можеш си ги взимаш? Чудех се, защото има преподаватели 12/7.

# 8
  • Мнения: 1 172
аз ве4е имам, доволни са и сертификат има
мисля да рискувам Peace

Какъв сертификат - някакъв всепризнат или просто документ удостоверяващ, че са взети еди-колко си часа по еди-кой си език? Има голяма разлика м/у тези. Обикновено фирмите издават второто. За сертификат, който да бъде признат навсякъде, се провеждат изпити само от оторизирани фирми/обучителни центрове и т.н.


На ваше място бих искала информация за:
  Имената на учителите, които ще ми преподават
  Тази част от техните автобиографиия, която доказва степента на владеене на езика и педагогическия им опит.
  Информация за това отколко време работят за КАБИНАТА
  Организационно как е уредено всичко  - ако се сменят учителите (тк са 12/7) как точно си предават информация с кой докъде са стигнали и това как ще повлияе на обучаемите
  По коя система ще се работи
  Какъв материал ще се предаде в рамките на еди-колко си часа
  Ориентировъчна статистика колко обучени са получили всепризнати сертификати (това в случай, че гарантират подготовката за такъв сертификат)

# 9
  • Мнения: 1 756
                  А ако не можеш да си в нет-а в определени часове - пропускаш или когато можеш си ги взимаш? Чудех се, защото има преподаватели 12/7.
какво зна4и 12-7

# 10
  • Мнения: 1 172

12 часа на ден / 7 дни в седмицата.

# 11
  • Мнения: 1 756
аз ве4е имам, доволни са и сертификат има
мисля да рискувам Peace

Какъв сертификат - някакъв всепризнат или просто документ удостоверяващ, че са взети еди-колко си часа по еди-кой си език? Има голяма разлика м/у тези. Обикновено фирмите издават второто. За сертификат, който да бъде признат навсякъде, се провеждат изпити само от оторизирани фирми/обучителни центрове и т.н.


На ваше място бих искала информация за:
  Имената на учителите, които ще ми преподават
  Тази част от техните автобиографиия, която доказва степента на владеене на езика и педагогическия им опит.
  Информация за това отколко време работят за КАБИНАТА
  Организационно как е уредено всичко  - ако се сменят учителите (тк са 12/7) как точно си предават информация с кой докъде са стигнали и това как ще повлияе на обучаемите
  По коя система ще се работи
  Какъв материал ще се предаде в рамките на еди-колко си часа
  Ориентировъчна статистика колко обучени са получили всепризнати сертификати (това в случай, че гарантират подготовката за такъв сертификат)

Благодаря за Съветът, ще им пиша утре  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 756
Евр. езиков сертификат TELC
а НА МЕН МИ Е ОТ ПОЛЗА ЗА ПРАКТИКАТА МИ КАКТО И ИКОНОМИ4ЕСКИЯ НЕМСКИ

# 13
  • Мнения: 918
пиши как е, друго е в първо лице, да чуем отзиви Peace

# 14
  • Мнения: 13 512
Аз се бях регистрирала за испански, ама...нещо се отплеснах и не го започнах. Ще следя темата.

Общи условия

Активация на акаунт